Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

AgePeel krém 50ml s SPF

Kód: 3573
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LARIMEDICAL
€26 / bal. €31,20 vrátane DPH €5,20 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.8.2022

AgePeel krém 50ml s SPF - Minimalizuje svalovú kontrakciu a tým znižuje tvorbu jemných liniek a vrások, vďaka použitiu molekuly Argireline a ovseného extraktu. Štúdie účinnosti boli vykonané po dobu 30 dní s dobrovoľníkmi, ktorí súhlasili s aplikáciouAGEPEELuna jednu z periokulárnych oblastí a placebo krému na druhú. Po prvých siedmich dňoch aplikácie dobrovoľníci udávali redukciu objemu vrásoko 20,6 % a redukciu dĺžky o 15,9 %.

LARIMEDICAL  je rad bio vedeckej prírodnej kozmetiky navrhnutý  dermatológmi pre dermatológov.  Avantgardný rad vytvorený s maximálnym percentom zložiek prírodného pôvodu, 100% pôvodný a účinný. 

DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ

Detailné informácie

Podrobný popis

AgePeel krém 50ml s SPF - Minimalizuje svalovú kontrakciu a tým znižuje tvorbu jemných liniek a vrások, vďaka použitiu molekuly Argireline a ovseného extraktu. Štúdie účinnosti boli vykonané po dobu 30 dní s dobrovoľníkmi, ktorí súhlasili s aplikáciou AGEPEELu na jednu z periokulárnych oblastí a placebo krému na druhú. Po prvých siedmich dňoch aplikácie dobrovoľníci udávali redukciu objemu vrások o 20,6 % a redukciu dĺžky o 15,9 %.

HLAVNÁ ZLOŽKA

  • Argireline
  • ovsený extrakt

87,3% zložky prírodného pôvodu šetrné k pokožke:  Propandiol, bambucké maslo, ovsený extrakt, sedmokráska extrakt, brusnicový extrakt

6%  ďalšie prísady pre zaistenie stability a bezpečnosti receptúry:  Slnečné filtre: Fenoxyethanol a Ethylhexylglycerín

AGEPEEL

Predčasné starnutie

Starnutie tváre spôsobuje niekoľko faktorov. Či už sa jedná o dedičné, environmentálne, fyziologické zmeny alebo dokonca kvôli samotnej povahe pokožky, tieto faktory spôsobujú, že výskyt vrások alebo mimických liniek je po 30 rokoch nevyhnutný.

Okrem toho existujú ďalšie fyzické faktory, ktoré robíme nevedome, ako sú výrazy, zamračenie, poloha, v ktorej spíme atď., ktoré spôsobujú kontrakciu tvárových svalov, prípadne generovanie vrások alebo nežiaducich mimických vrások. Správna exfoliácia odumretých buniek je nevyhnutná na posilnenie obnovy buniek a zníženie výskytu jemných vrások na pokožke.

Peelingové kúry dokážu navrátiť vašej tvári mladistvosť. Odstraňujú z pleti nečistoty od jemných vrások až po najvýraznejšie ryhy. Zrelá pokožka prechádza procesom zhoršovania bunkovej kapacity vykonávať svoje udržiavacie a ochranné funkcie dermis. Je teda nutné zvýšiť proces obnovy a vytvoriť nové plne funkčné bunky.

Neustála obnova s ​​pravidelným šetrným ošetrením je kľúčom k zlepšeniu vzhľadu jemných liniek, vrások a rýh, ktoré sa v dermis neustále v priebehu času vytvárajú.

TECHNIKA

Aby sa sval stiahol, potrebuje prepojiť neurón so svalovými vláknami. Spojenie neurónu so svalovými vláknami sa nazýva motorická jednotka alebo motorická koncová doska. Svalové tkanivo, ktoré stimuluje neurón, sa nazýva motorický neurón a neuromuskulárne spojenie označuje terminálny axón motorického neurónu s motorickou platničkou vo svale. Axon obsahuje mnoho membránovo viazaných vačkov nazývaných synaptické vačky.

Pre svalovú kontrakciu musí dôjsť k stimulácii motorického neurónu, ktorý vyšle signál a spojí sa so svalovými vláknami. ACh sa potom uvoľňuje do vezikúl. Proces je regulovaný komplexom SNARE tvoreným tromi rôznymi proteínmi. ACh sa viaže na svalové vlákno, kde sú AChR umiestnené, a spôsobuje množstvo zmien, ktoré budú nakoniec zahŕňať kontrakciu svalu.

Svalové kontrakcie sú nevyhnutné pre pohyblivosť a správne fungovanie nášho tela, ale pokiaľ sa ich počet a čas prehupne, na pokožke sa časom vytvoria výrazné vrásky a jemné linky, dve hlavné príčiny straty mladistvého vzhľadu tváre. .

Dôležitosť znalosti toho, ako sa tento extracelulárny komunikačný proces vyvíja, spočíva v schopnosti profesionálov priamo ovplyvňovať a redukovať nepriaznivé účinky, ktoré má na pokožku tváre.

AGEPEEL je biochemický peeling vyvinutý profesionálmi, ktorý zvyšuje regeneračnú schopnosť pokožky. Zvyšuje hydratáciu pokožky, zvyšuje účinnosť regeneračných buniek v procese udržovania buniek, ktoré sa množia, čím vznikajú nové plne funkčné bunky, a dosahuje mladistvejšiu pleť.

PROTOKOL

  • Očistite a pripravte ošetrovanú oblasť.
  • Naneste krém.
  • Nechajte zaschnúť.

Zöllner Medical   International   je výhradným distribútorom značky   LARIMEDICAL   pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke +420 776 212275, alebo na  info@zollnermedical.com

Máte záujem o školenia? Potom   Zöllner Aesthetic Academy   je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, bannery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom pokroku!

Váš Zöllner Medical tým

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie