Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

AQUASHINE BTX 2ml - Pre prirodzené omladenie, jedinečnú hydratáciu, biorevitalizáciu a účinný lifting

Kód: 299
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: AQUASHINE
€59 / bal. €64,90 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Aquashine BTX je inovatívna dermálna výplň s kyselinou hyalurónovou s biomimetickými peptidmi. Vysoká kvalita kyseliny hyalurónovej a biomimetických peptidov je bezpečná a nemá nepriaznivé účinky a je plne biologicky odbúrateľná v tele. Aquashine BTX je ideálna výplň na úpravu miernych až ťažkých vrások a záhybov tváre a na obnovenie kontúr. Produkt je ideálnym riešením pre starnúcu pokožku navrhnutú na remodeling.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Aquashine® BTX je inovatívna dermálna výplň s kyselinou hyalurónovoiu s biomimetickými peptidmi. Vysoká kvalita kyseliny hyalurónovej a biomimetických peptidov je bezpečná a nemá nepriaznivé účinky a je plne biologicky odbúrateľná v tele. Aquashine BTX je ideálna výplň na úpravu miernych až ťažkých vrások a záhybov tváre a na obnovenie kontúr. Produkt je ideálnym riešením pre starnúcu pokožku navrhnutú na remodeling.

Veríme, že dermálnu výplň REVOFIL AQUASHINE BTX priveľmi ale predstavovať netreba. Je to jedinečný produkt, ktorý je jedinečný svojím zložením a poskytovanými účinkami v boji proti starnutiu. REVOFIL AQUASHINE BTX preto jednoznačne patrí medzi „MUST HAVE“ na každej estetickej klinike. Tento kokteil založený na nestabilizovanej kyseline hyalurónovej poskytuje jedinečný účinok a to rovnováhu medzi zdvíhaním a relaxáciou.

Na jednej strane vám REVOFIL AQUASHINE BTX umožňuje uvoľniť hypertonicitu pokožky, ktorá spôsobuje tvorbu vrások. Na druhej strane hyaluronát posilňuje steny ciev, zvyšuje turgor a má zdvíhací tzv. liftingový účinok. Existujúce vrásky sa vyhladia a nové sa už neobjavia.

Je potrebné zablokovať kontrakciu a hypertonicitu svalov a zabrániť atrofii a atónii kožných vlákien. Na riešenie prvého problému sa spravidla používajú roztoky obsahujúce botulotoxín a druhou úlohou je biorevitalizácia. Tak sa objavil REVOFIL AQUASHINE BTX. Tieto hybridné vlastnosti účinného prostriedku na biorevitalizáciu a relaxancie mu poskytli reputáciu jedného z najlepších výrobkov proti starnutiu.

REVOFIL AQUASHINE BTX obsahuje:

 • Nestabilizovaná neživočíšna kyselina hyalurónová s koncentráciou 15 mg/g, ktorá efektívne zvlhčuje dermu zvnútra, hromadí a zadržiava tekutinu vo vláknach, stimuluje syntézu kolagénu
 • Vitamíny A, B, C, E, K dodávajú pokožke žiarivý vzhľad a poskytujú antioxidačný účinok
 • Minerály na ochranu pred nepriaznivými účinkami životného prostredia a na zabezpečenie rovnováhy pokožky
 • Koenzýmy na obnovu enzýmového systému tela
 • Aminokyseliny pre proces syntézy bielkovín
 • Nukleové kyseliny na vytvorenie novej DNA v procese bunkového delenia.

Okamžitý a stabilný výsledok s vysokou estetickou účinnosťou REVOFIL AQUASHINE BTX je k dispozícii vďaka jedinečnému zloženiu viac ako 50 účinných látok vrátane kokteilu exkluzívnych biomimetických oligopeptidov. Tieto látky poskytujú cielenú relaxáciu myofibríl pokožky a zlepšujú štruktúru pokožky hneď po prvej biorevitalizácii.

Peptidový komplex napodobňuje prirodzený proces blokovania toku vápnikových iónov cez bunkovú membránu, a tým znižuje excitáciu v neuróne. Vďaka tomu klesá excitabilita bunky, zmenšujú sa svalové kontrakcie, čo zmenšuje hĺbku existujúcich vrások a bráni vzniku nových.

ZAKÚPTE SI AJ ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU AQUASHINE® ONLINE TU:

BALENIE POZOSTÁVA Z:

 • 1 x 2 ml injekčná striekačka

VÝHODY Aquashine® BTX 

 • Oblasti: tvár, krk alebo dekolt
 • Mierne až ťažké vrásky a záhyby
 • Obnovenie kontúr tváre
 • Remodelácia

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti od faktorov ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne.  Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. 

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dermálne výplne značky Aquashine patria do novej generácie dlhotrvajúcich dermálnych výplní určených na remodeláciu tváre a zároveň prinášajú estetické úpravy tváre a tela rýchlym a menej bolestivým postupom. Aquashine dermálna výplň obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej a biomimetických peptidov, ktoré udržujú dlhotrvajúci objemový a liftingový účinok. Dermálna výplň Aquashine je inovatívne riešenie pre žiarivú a zdravú pokožku.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Aquashine od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Aquashine