Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

AQUASHINE REVOFIL SOFT FILLER 2ml - pre opätovne mladú, hydratovanú, zrevitalizovanú žiarivú pleť

Kód: 302
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
Značka: AQUASHINE
€55 / bal. €60,50 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Aquashine Soft Filler - Jemná dermálna výplň Aquashine má anti-aging (omladzujúci) a antipigmentačný účinok. Redukuje vrásky, zlepšuje pružnosť pokožky generovaním nových kožných buniek a revitalizuje unavenú a matnú pleť maximalizáciou množenia buniek a zmenšením kožných problémov. Obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú, ktorá hydratuje pokožku a sťahuje póry.

Detailné informácie

Podrobný popis

REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER. Kto by nemal záujem o omladenie, prípadne posunutie ručičky hodín späť v čase. V súčasnom svete síce nevieme zvrátiť kolobeh času, vzhľadom k našej pokožke ale dokáže súčasná medicína naozaj divy. Koncepty biorevitalizácie a mezoterapie pozná asi každý, kto sa o seba stará a záleží mu na vzhľade svojej pokožky. Pre upresnenie, biorevitalizácia je jedným z typov mezoterapie. Na rozdiel od mezoterapie však biorevitalizácia nevykazuje kumulatívne spôsob účinku. Počas procedúry sa vstrekuje prípravok na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý poskytuje okamžitý liftingový efekt a hĺbkovú hydratáciu pokožky.

S novými modernými liekmi sú možnosti predĺženia mladosti takmer neobmedzené. REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER je natoľko nasýtený účinnými látkami, že môže ľahko nahradiť plastový facelift pre klientov vo vekovej kategórii 30 až 40 rokov.

Postup pri aplikácii REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER sa nazýva Biolifting. Injekcia tohto kokteilu vráti pokožke pružnosť a hladkosť, obnoví zdravú pleť, zúži póry, pomôžu zbaviť sa drobných defektov a povrchových vrások. Stimuláciou rastu kolagénových vlákien sa eliminuje strata fibroblastov. REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER má teda na pokožku modelovacie účinok na korekciu zmien súvisiacich s vekom spôsobených redukciou kolagénu a tiež vďaka antioxidačnému účinku peptidového komplexu.

Vďaka jedinečnému zloženiu REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER existujú 3 hlavné spôsoby jeho pôsobenia:

 • Hĺbková hydratácia, biorevitalizácia (regenerácia a stimulácia biologických procesov v kožných bunkách), obnova fibroblastov
 • Biolifting zvýšením počtu a kvality kolagénových vlákien
 • Vrátenie efektu mladých "žiara" do pokožky a celkové zlepšenie pleti.

Zloženie REVOFIL AQUASHINE SOFT FILLER je skutočne jedinečné, a to:

 • Vysokomolekulárne kyselina hyaluronová s hustotou 1,5%, ktorá hlboko vyživuje kožné bunky, akumuluje vlhkosť v dermis, saturuje
 • pokožku a aktivuje jej regeneračné procesy
 • 24 aminokyselín, ktoré sú základom pre tvorbu nových proteínových zlúčenín
 • Peptidový komplex a zlúčeniny aminokyselín zodpovedné za korekciu hĺbky vrások, posilnenie pokožky, zvýšenie elasticity a zosilnenie účinku kyseliny hyalurónovej
 • Nukleovej kyseliny pre aktualizáciu štruktúrnych častíc DNA
 • 14 dôležitých pre vitamíny pokožky pre antioxidačnú ochranu a rast buniek dermis a epidermis
 • 8 druhov minerálov a koenzýmov, zodpovedných za zrýchlenie metabolizmu vnútri buniek.
 • 8 druhov minerálov a koenzýmov, zodpovedných za zrýchlenie metabolizmu vnútri buniek.

ZAKÚPTE SI AJ Ďalšie produkty z línie REVOFIL AQUASHINE® ONLINE TU:

Balenie zostáva z:

1 x 2 ml striekačka

VÝHODY DERMÁLNA VÝPLNE AQUASHINE SOFT FILLER A JEJ POUŽITIE:

 • Oblasť tváre, krku alebo dekoltu
 • Opraví jemné linky a vrásky
 • Zlepší pružnosť pokožky
 • Podporujú tvorbu nových kožných buniek
 • Rozžiari a oživí pokožku
 • Hydratuje pokožku a stiahne póry

AKO DLHO TRVÁ VÝSLEDOK?

Trvanie výsledku môže byť dlhšie alebo kratšie v závislosti na faktoroch ako je vek, fyziológia, životný štýl a technika použitá lekárom pri aplikácií dermálnej výplne. Všeobecne môžu výsledky trvať až 12 mesiacov.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EÚ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dermálne výplne značky Aquashine patria do novej generácie dlhotrvajúcich dermálnych výplní určených na remodeláciu tváre a zároveň prinášajú estetické úpravy tváre a tela rýchlym a menej bolestivým postupom. Aquashine dermálna výplň obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej a biomimetických peptidov, ktoré udržujú dlhotrvajúci objemový a liftingový účinok. Dermálna výplň Aquashine je inovatívne riešenie pre žiarivú a zdravú pokožku.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Aquashine od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Aquashine