Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

MESORGA® BIOREJ 5ml - BIOREVITALIZÁCIA najvyššej kvality

Kód: 1562
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: MESORGA
€35,90 –33 %
MESORGA BIOREJ│ZOLLNER MEDICAL│BIOREVITALIZÁCIA
€35,90 –33 % €23,90 / Liekovka €28,68 vrátane DPH €4,78 / 1 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Mesorga® Biorej je BIOREVITALIZÁCIA a BIOSTIMULÁCIA najvyššej kvality, vhodná pre všetky typy pleti a môže sa použiť na všetky oblasti tváre a tela, ktoré je potrebné revitalizovať a biostimulovať injekciou malých dávok do povrchovej vrstvy dermis. Mesorga® Biorej je plniaci a modelovací roztok založený na kyseline hyalurónovej.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mesorga® Biorej je unikátna Biorevitalizácia a biostimulácia najvyššej kvality, vhodná pre všetky typy pleti a môže sa použiť na všetky oblasti tváre a tela, ktoré je potrebné revitalizovať a biostimulovať injekciou malých dávok do povrchovej vrstvy dermis. Mesorga® Biorej je plniaci a modelovací roztok založený na kyseline hyalurónovej.

Mesorga® Biorej je v skutočnosti produkt zložený výlučne z fragmentov kyseliny hyalurónovej v rozmedzí od 20 do 38 monomérov a z prekurzorov aminokyselín kolagénu, elastínu a glykozaminoglykánov: medzi nimi sú leucín a izoleucín dve esenciálne aminokyseliny, ktoré naše telo obsahuje nemôžu produkovať samotné látky, o ktorých je známe, že podporujú tvorbu rastových hormónov zodpovedných za reprodukciu tkanív a pôsobia proti vypadávaniu vlasov; okrem toho kombinácia s ostatnými aminokyselinami Glycín a Prolín prispieva k zlepšeniu vzhľadu pokožky vďaka funkcii obnovenia a zvýšenia hydratácie, pevnosti a pružnosti.

Lyzín hrá zásadnú úlohu pri produkcii kolagénu, poskytuje stabilitu a odolnosť proti ťahu pokožky a pomáha udržiavať tón povrchu pokožky posilňovaním jej podporných prvkov a tiež má funkciu opravy poškodenej pokožky a vlasov.

Valín je na druhej strane nevyhnutný pre normálne fungovanie pokožky a je veľmi dôležitý pre pevnosť tkanív našej pokožky.

Cysteín sa na druhej strane používa na výrobu vitálneho antioxidantu GLUTATHIONE (tripeptid glutamátu, cysteínu a glycínu) na detoxikáciu pokožky od všetkých druhov znečistenia a oxidačného stresu.

Alanín a serín sú na druhej strane súčasťou neesenciálnych aminokyselín, t. J. Tých, ktoré je naše telo schopné produkovať, ktoré sú však stále dôležité:

Alanín na tvorbu vitamínu B ako protizápalového prostriedku a tiež na podporu detoxikácie organizmu;

Serín, ktorý prispieva k produkcii globulínov a protilátok a má veľmi dôležité prirodzené hydratačné vlastnosti.

Produkt Mesorga® Biorej je tiež vybavený fosfátovým pufrovacím systémom, ktorý tlmením kyslosti matrice udržuje stav solu koloidného roztoku a uľahčuje metabolickú výmenu.

Rôzne vedecké štúdie naznačujú, že spomedzi rôznych receptorov je CD44 membránový proteín, ktorý sa viaže na HA najviac zastúpený: je to glykoproteín široko exprimovaný v rôznych bunkových typoch, najmä v hojnej miere v makrofágoch . Mnohé z vlastností rozpoznávaných pre kyselinu hyalurónovú sa zdajú byť spôsobené práve schopnosťou interagovať s CD44, v skutočnosti interakcia s týmto receptorom hrá dôležitú úlohu pri vývoji a riešení zápalu, pri aktivácii a náboru T buniek a v rast.

Ďalej je HA schopný ovplyvňovať správanie, ako je bunková proliferácia, diferenciácia a migrácia.

Na základe syntézy všetkých štúdií a skúseností súvisiacich s používaním kyseliny hyalurónovej a aminokyselín preto Mesorga vytvorila Biorej®, produkt založený práve na biostimulácii vďaka aktivácii receptorov CD44 ; v skutočnosti medzi rôznymi receptormi prítomnými na povrchu fibroblastov je tvorba retikulárneho kolagénu, ktorý je charakteristickým kolagénom pre mladú pokožku, indukovaná CD44, schopným vykonať, ak je správne stimulovaná, skutočnú dermálnu regeneráciu.

Teraz je vedecky dokázané, že aktivácia receptorov CD44 je možná iba dvoma spôsobmi:

 1. Použitím rastových faktorov krvných doštičiek;
 2. Použitie produktov na báze „fragmentov“ kyseliny hyalurónovej v rozmedzí od 20 do 38 monomérov.

OBSAH BALENIA: 5 injekčných liekoviek po 5 ML na intradermálne použitie

ZLOŽENIE: Kyselina hyalurónová, izoleucín, leucín, lyzín, prolín, valín, glycín, serín, alanín, cysteín, fosfátový tlmivý systém

OBLASTI A PROTOKOLY O POUŽITÍ

Mesorga® Biorej je vhodný pre všetky typy pleti a môže sa použiť na všetky oblasti tváre a tela, ktoré je potrebné revitalizovať a biostimulovať injekciou malých dávok do povrchovej vrstvy dermis. 

Odporúčame, s lekármi prispôsobiteľnými protokolmi podľa veku alebo typu pleti, cykly najmenej troch ošetrení pre prvý mesiac a najmenej dvoch pre druhý mesiac, po ktorých nasleduje údržba po 30 dňoch.

OBLASTI APLIKÁCIE

 • Oblasť Glabely
 • Nasolabiálne vrásky
 • Zygomatická oblasť
 • Perioriálna oblasť
 • Submentálna oblasť
 • Krk, dekolt, ruky

Oblas%C5%A5%20pou%C5%BEitia%20Mesorga%20Biorej

* a všetky časti tela, ktoré si vyžadujú biorevitalizáciu

SPÔSOB PODANIA:

 • INJEKČNE
 • DERMA PEN
 • HYDRA PEN
 • VITAL INJEKTOR a pod.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: