Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

FILLMED

V roku 1978 vyvinul francúzsky doktor estetickej medicíny Fillmed NCTF. Výrobky určené na prevenciu a nápravu známok starnutia pokožky si úspešne upevnili jedinečné postavenie popredného estetického lieku. NCTF znamená New Cellular Treatment Factor a je anti-agingový mezoterapeutický produkt, ktorý revitalizuje a hydratuje unavenú alebo matnú pokožku a odstraňuje jemné linky. NCTF je exkluzívny komplex spoločnosti FILLMED obsahujúci revitalizačné a anti-aging zložky, ako sú vitamíny, koenzýmy, antioxidanty, aminokyseliny, minerály atď.

FILLMED je dodávaný s HA ​​a bez HA. Kyselina hyalurónová vo výrobkoch FILLMED NCTF má vysokú molekulovú hmotnosť a bola formulovaná tak, aby sa priamo absorbovala cez pokožku. Prítomnosť HA kompenzuje stratu kyseliny hyalurónovej, ktorá je prirodzene prítomná v tele. Kyselina hyalurónová je prírodná molekula ideálna na vyplnenie vrások a obnovenie hustoty pokožky.

FILLMED by Filorga úspešne pochopila výhody kombinácie produktov a techník na optimalizáciu výsledkov. Kompletný lekársky sortiment dodal značke správnu a silnú dôveryhodnosť stať sa expertom na kombinované terapie. My v spoločnosti Zöllner Medical sme hrdí na to, že dodávame túto značku, pretože vytvára ideálny bunkový ekosystém a zvyšuje faktory potrebné pre krásnu pleť.

V prípade záujmu o produkty značky FILLMED nás prosím kontaktujte na našej infolinke 0911 373743.

Fillmed kategória │Zöllner Medical