DERMA - HYDRATING PACK - Kompletný protokol hydratačnej liečby

Kód: A0274
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€240 –33 %
Derma Hydrating Pack 800x800 per sito
€240 –33 % €159,90 / ks €191,88 vrátane DPH €159,90 / 1 ks
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Kompletné hydratačné ošetrenie DERMA - HYDRATING PACK. Od A - Z všetko, čo potrebujete na hĺbkovú rehydratáciu pokožky na tvári, krku a dekolte už po 3 sedeniach. Pre profesionálne použitie.

Obsah balenia:

 • 1 Odmasťovací roztok pred ošetrovací peeling 30ml
 • 1 Derma-hydratačný peeling 50ml
 • 1 Post peelingový neutralizačný roztok 100ml
 • 1 Upokojujúca maska po ošetrení peelingu a mezoterapií 50ml
 • 1 Derma-hydratačný koktail 5x5ml
 • 1 Derma-hydratačný krém 50ml

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA ŠTANDARDOV ISO 22716: 2007 A ISO 13485: 2016

AKREDITOVANÝMI A TALIANSKÝMI LABORATÓRIAMI

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA - HYDRATING PACK - Kompletný protokol hydratačnej liečby

POPIS

Kompletné hydratačné ošetrenie

Hydratačné ošetrenie DERMA HYDRATING PACK

Hydratačný ošetrujúci komplex pri liečbe dehydratácie pleti DERMA HYDRATING pack hydratačný krém na tvár, krk a dekolt kompletný účinný a bezpečný. Hydratácia pokožky môže byť zmenená v dôsledku viacerých faktorov, ako je používanie agresívnych čistiacich prostriedkov alebo nepriaznivé poveternostné podmienky, bez ohľadu na vek. Keď má pleť zmenenú optimálnnu úroveň hydratácie, vzniká pocit nepohodlia a jej vzhľad pôsobí menej žiarivo a jednotne.

Kyselina hyalurónová, prítomná vo väčšine produktov obsiahnutých v sade, umožňuje zachovať správne percento vody potrebné na "reaktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj výrazne znížiť nadmerné transepidermálne vyparovanie vody pri zachovaní elasticidy a tónované tkaniny. 

Vďaka kompletnému hydratačnému liečebnému protokolu s Derma-Hydrating Packom je možné obnoviť správnu hydratáciu pokožky akéhokoľvek veku a akejkoľvek etnickej príslušnosti v liečebnom cykle 5 sedení.

 

Obsah hydratačnej kúry DERMA-HYDRATING PACK

Vo vnútri kompletnej hydratačnej ošetrujúcej súpravy je všetko, čo potrebujete na vykonanie skutočnej liečby podľa patentovaného protokolu Derma 2.0.

 • 1 Odmasťovací roztok pred ošetrovací peeling na predbežnú úpravu 30ml fľaštička
 • 1 fľaštička Derma-hydratačný peeling 50ml
 • 1 Post peelingový neutralizačný roztok 100ml sprejová fľaštička
 • 1 Upokojujúca maska po ošetrení peelingu a mezoterapií 50ml
 • 1 Derma-hydratačný koktail 5 sterilných 5ml fľaštičiek: Koktail vhodný pre akúkoľvek techniku transdermálneho podávania, ako je vpichovanie, elektroporácia, kyslík atď.
 • 1 téglik Derma-hydratačný krém 50ml: denný a nočný krém pre každodennú domácu starostlivosť

Celý rad Derma 2.0 Moisturizer obsahuje silnú zmes aktívnych látok, ktoré pôsobia tak, že posilňujú dermálnu matricu, aby nedochádzalo k nadmernému transepidermálnemu odparovaniu vody a udržiavali tkanivá v správnom stupni hydratácie. Špeciálny komplex kyselín a eudermických olejov ho robí optimálnym pre pôsobenie proti poškodeniu spôsobenému voľnými radikálmi. Dodáva pokožke komfort a príjemný pocit pohody, hebkosti, kompaktnosti a jasu.

ZLOŽENIE PRODUKTOVÉHO RADU DERMA-HYDRATING

PROSSTRIEDKY NA UDRŽIAVANIE HYDRATÁCIE:

 • kyselina laktobionová
 • kyselina mliečna
 • glukonolaktón

HLAVNÉ hydratačné činidlo:

 • hyaluronát sodný

AKTÍVNE LÁTKY S UKLUDŇUJÚCIMI ÚČINKAMI:

 • Aloe Vera z ekologického poľnohospodárstva
 • Bambucké maslo
 • Eudermické oleje
 • Vitamín E
 • Ceramidy
 • Fytosfingozíny

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA ŠTANDARDOV ISO 22716: 2007 A ISO 13485: 2016

AKREDITOVANÝMI A TALIANSKÝMI LABORATÓRIAMI

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

 • Needling - Mikroihličky
 • Elektroporácia
 • Iontoforéza
 • Ultrazvuk
 • Kyslíková terapia