Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Bio® Coctail - Unikátna Biorevitalizácia tváre, krku a dekoltu (anti-aging) a efektívna liečba tmavých kruhov, 5ml

Kód: DBIO2
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€29 –28 %
Derma BIO 2.0 │ Zöllner Medical
€29 –28 % €20,90 / Ampulka €25,08 vrátane DPH €4,18 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Derma-Bio® je unikátny komplexný biorevitalizačný koktail na biorevitalizáciu tváre, krku a dekoltu a víťazná voľba pre prevenciu a korekciu vrások, vynikajúce ošetrenie pre tmavé kruhy. V tomto biorevitalizačnom koktaili je synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej s pridaním jednotlivých účinných látok z neho robia prémiového spoločníka pre kvalitné anti-aging ošetrenia od malých po veľké príznaky spojené s fotostarnutím alebo klasickým chronologickým starnutím.

Ošetrením dosiahneme viditeľne vyhladené vrásky, nový tón, žiarivejší vzhľad, zlepšenie elasticity a kompaktnosť len niektoré z účinkov, ktoré budú prínosom pre našu pokožku vďaka bio-revitalizačnému koktejlu Derma-Bio®.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma-Bio® je unikátny komplexný biorevitalizačný a tonizujúci koktail: víťazná voľba na potlačenie neúprosného toku času a každodenného stresu.
 
Biorevitalizačný koktail na tvár, krk a dekolt s biorevitalizačným a tonizujúcim účinkom na prevenciu povrchových, stredných a hlbokých vrások spôsobených chronickým/ foto startnutím, vynikajúci produkt na biorevitalizáciu tváre s globálnymi vlastnosťami proti starnutiu tváre, ktorý sa používa plošne podľa schopností a odborných kvalifikácií. 

Transdermálne podanie - elektroporácia, toforéza, ultrazvuk, termoterapia, kontinuálne galvanické prúdy, rádiofrekvencia, vpichovanie, hyalurónové pero, v mezoterapií.
 
Toto všetko je v Derma hydratačnom koklejle možné vďaka prítomnosti 3 rôznych molekúl kyseliny hyalurónovej s 3 rôznymi molekulovými hmotnosťami (vysoká, stredná, nízka) vitamínu A, E, B (B1, B3, B6, B8), vitamínu C, aminokyselíny (glycín, L-prolín, L-hydroxyprolín, L-arinín), Dmae, Argireline, Sodium Dna, Glutathion.
 
Unikátny vzorec pre bio-revitalizáciu tváre, krku a dekoltu, v ktorom je synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej s pridaním jednotlivých účinných látok z neho robia ideálneho spoločníka pre anti-aging ošetrenia od malých po veľké príznaky spôsobených ako foto startnutím tak i klasickým chronologickým starnutím.
 
Denne je naša pokožka vystavená ultrafialovému žiareniu, ktoré výrazne ovplyvňuje štruktúru našej pleti. Máme nevyvážený životný štýl a znečistenie ovzdušia patria medzi hlavné príčiny zhoršenia kvality našej pokožky: Derma-Bio® obnovuje optimálne dermálne funkcie, revitalizuje pokožku pri 360 stupňoch pre jedinečný anti-aging efekt. 
 
Ošetrením dosiahneme viditeľne vyhladené vrásky, nový tón, žiarivejší vzhľad, zlepšenie elasticity a kompaktnosť len niektoré z účinkov, ktoré budú prínosom pre našu pokožku vďaka bio-revitalizačnému koktejlu Derma-Bio®.
 
Balenie obsahuje: 1 sterilná injekčná liekovka s objemom 5 ml.
 
Dôležité: DERMA BIO koktail je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽTIE a nevyžaduje pridanie ani riedenie žiadneho druhu látky! 
 
Derma Bio D2.0 Derma Bio_D2.0
1.   obrázok                                                                                                                                                                 2. Obrázok
 
1. Ošetrenie periorálnych vrások - s použitím Peeling Kyseliny Glikolovej 50% D2.0® a Needling s Biorevitalizačným koktailom DERMA Bio D 2.0®.
3-6 ošetrení, raz týždenne. Počet ošetrení sa môže líšiť od kvality pokožky.
 
2. Ošetrenie periorálnych vrások - Hydratačný peeling D2.0® a needling s Biorevitalizačným koktailom DERMA Bio D 2.0®.
3-6 Ošetrení raz týždenne.  Počet ošetrení sa môže líšiť od kvality pokožky.
 
biorevitalizácia
 
Unikátne zloženie hlavných účinných látok:
 
KOMPLEX BIOMIMETICKÝCH PEPTIDOV
 • DMAE
 • Argirelín
 
KOMPLEX KYSELINY HYALURÓNOVEJ
UNIKÁTNE ZLOŽENIE 3 MOLEKULÁRNYCH HMOTNOSTÍ  KYSELINY HYALURÓNOVEJ
 
NÍZKA + STREDNÁ + VYSOKÁ
 • Hyaluronát Sodný 16 MilDA
 • Hyaluronát Sodný 15 Kda
 • Hydrolyzovaná Kyselina Hyalurónová 5Kda
 
MULTIVITAMÍNOVÝ REVITALIZAČNÝ KOMPLEX
 • Biotín - Vitamín B8
 • Kyselina askorbová - vitamín C
 • Retinyl palmitát - Vitamín A
 • Niacinamid - Vitamín B3
 • Pyridoxín - Vitamín B6
 • Tiamín - Vitamín B1
 • Acetát tokoferolu - vitamín E
ANTIOXIDAČNÝ KOMPLEX
 • Sodium DNA
 • Glutatión
KOMPLEX AMINO KYSELÍN
 • L-Arginine
 • L-Proline
 • Glycine
 • Hydroxyproline
REVITALIZAČNÝ KOMPLEX S MINERÁLNYMI SOĽAMI
 • Chlorid Horečnatý
 • Chlorid Sodný
 • Chlorid Draseľný

INDIKÁCIE: 

Matnosť, nedostatok jasu a nerovnomernosť textúry, jazvy, tmavé kruhy, fotoaging, povrchové, stredné a hlboké vrásky, strie

PROTOKOL POUŽITIA

Jedna aplikácia týždenne po dobu 5-7 týždňov

ZLOŽENIE:

Aqua, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol,Sodium Hydroxide,Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Arginine Hcl, Proline, Glycine, Hydroxyproline, Biotin, Ascorbyl Glucoside, Retinyl Palmitate, Niacinamide, Ubiquinone, Thiamine Hcl, Tocopheryl Acetate, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Dimethylaminoethanol tartrate, Glutathione, Acetyl Cysteine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Pentapeptide-18, Leucine, Isoleucine, Alanine, Methionine, Cyanocobalamin, Pyridoxine Hcl, Riboflavin, Ferrous Gluconate, Resveratrol

POPIS:

BIOREVITALIZAČNÝ KOKTAIL NA TVÁR, KRK A DEKOLT

A KOMPLETNÚ PREVENCIU A KOREKCIU PROTI STARNUTIU DERMA-BIO®

Komplexný biorevitalizačný koktail na tvár, krk a dekolt, biorevitalizáciu na prevenciu a korekciu vrások, vynikajúce ošetrenie tmavých kruhov.

Od hlbokého výskumu, od pozornosti po suroviny a použité nové technológie v estetickej oblasti, derma-Bio komplexný anti-aging tváre biorevitalizačný koktail: víťazná voľba proti prechodu času a každodennému stresu. Unikátny vzorec pre biorevitalizáciu tváre, v ktorom synergia medzi tromi rôznymi molekulovými hmotnosťami kyseliny hyalurónovej a jednotlivými funkčnými látkami z neho robí prémiového spoločníka na liečbu menších a hlavných príznakov spôsobených chronoagingom a denným plynutím času a pri liečbe tmavých kruhov. Vystavenie fotoagingu, nevyvážený životný štýl, znečistenie ovzdušia patria medzi hlavné príčiny zhoršenia našej pokožky: s Derma-Bio budete môcť obnoviť stratenú rovnováhu revitalizáciou pokožky pri 360 stupňoch pre jedinečný anti-aging efekt.

Nový tón, žiarivejší a uvoľnenejší vzhľad, väčšia elasticita a pevnosť sú len niektoré z účinkov, ktoré budú prospešné pre pokožku vďaka Derma-Bio; výborný aj pri liečbe v tmavých kruhoch.

Spôsoby použitia: ako najlepšie využiť biorevitalizačný koktail na tvár DERMA-BIO

Všestrannosť použitia znamená, že Derma-Bio môže byť víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicínsko-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych dopravných  techník, ako je NEEDLING, ELEKTROPORÁCIA, RÁDIOFREKVENCIA, IONTOFORÉZA, ULTRSUONI, TERMOTERAPIA, KONTINUÁLNE GALVANICKÉ PRÚDY (pri liečbe v tmavých kruhoch je vhodnejšie používať ich s týmito technikami), HYALURON PEN a v estetickej medicíne (s výlučnou lekárskou spôsobilosťou), ako je MEZOTERAPIA  A  BIOREVITALIZÁCIA. 

To všetko je možné vďaka prítomnosti 3 rôznych molekúl kyseliny hyalurónovej pri 3 rôznych molekulových hmotnostiach (vysoká, stredná, nízka), vitamín A, vitamín E, vitamíny B (B1, B3, B6, B8), vitamín C, aminokyseliny (glycín, L-prolín, L-hydroxyprolín, L-arginín), Dmae,  Argirelin, DNA sodíka, glutatión.

Biorevitalizujúca tvár Derma-Bio, kompozícia:

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyalurónová) pri 3 rôznych molekulových hmotnostiach

Je to sodná soľ kyseliny hyalurónovej (kyselina hyalurónová + hydroxid sodný) a nachádza uplatnenie pre svoju väčšiu schopnosť absorbovať na úrovni kože.

V kompletnej tvári je biorevitalizačný koktail Derma-Bio prítomný v troch molekulových hmotnostiach:

 • vysoká molekulová hmotnosť: vzhľadom na svoju viskozitu (nie je absorbovaná) vykonáva svoju činnosť na epidermálnej úrovni, kde pôsobí ako zvlhčovač vzhľadom na pozoruhodnú hydratačnú kapacitu (väčší turgor); je to filmotvorná zlúčenina, ktorá zabraňuje transdermálnej disperzii vody.
 • nízka molekulová hmotnosť: pôsobí a preniká do dermis, kde pôsobí ako výplň a stimuluje syntézu kolagénových vlákien;
 • stredná molekulová hmotnosť: má medziľahlé charakteristiky medzi dvoma predchádzajúcimi charakteristikami;

BIOREVITATALIZAČNÝ MULTIVITAMÍNOVÝ KOMPLEX PRE TVÁR, KRK A DEKOLT.

 • VITAMÍN A A PALMITÁT (RETINOL) Esterifikovaná forma (s Kyselinou Palmitovou) retinolu vitamínu A (RETINOL), ľahšie sa vstrebáva (najprv sa premení na retinol a potom na kyselinu retinovú). Na epidermálnej úrovni stimuluje bunkový obrat, ktorý dodáva pokožke hladší vzhľad; prispieva k šíreniu keratinocytov. Na dermálnej úrovni stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu (v synergii s vitamínom E);
 • ACETÁT VITAMÍN E alebo alfa-tokoferol acetát sa bežne používa ako prírodná konzervačná látka. Na dermo-epidermálnej úrovni (v synergii s vitamínom A) má funkcie: antioxidant a elastické, vyživujúce, protizápalové a proreparačné, seboregulačné;
 • VITAMÍN B1 (tiamín) potrebný na metabolizmus sacharidov (poskytuje energiu bunkám). Užitočné pre rast buniek, keď pôsobí synergicky s vitamínom B6;
 • VITAMÍN B3 (niacinamid) pôsobí ako antioxidant, regulátor kožného tuku, kofaktor pri syntéze keratínu a ceramidov, zvlhčovač, faktor keratinocytovej diferenciácie;
 • VITAMÍN B6 (pyridoxín) potrebný na metabolizmus bielkovín, sacharidov a mastných kyselín. Zasahuje ako kofaktor pri syntéze kolagénu a cysteínu, aminokyseliny užitočnej pre pohodu nechtov a vlasov, ako aj syntézu glutatiónu;
 • VITAMÍN B8 (biotín) zasahuje do syntézy mastných kyselín a metabolizme bielkovín a uhľohydrátov. Na koži vykonáva činnosť regulujúcu tvorbu kožného tuku a prispieva k syntéze keratínu an udržanie zdravých tkanív.
 • VITAMÍN C (kyselina askorbová) s antioxidačným a vnútorným a vonkajším účinkom proti starnutiu (foto-ochrana). Na dermálnej úrovni pomáha udržiavať primeranú hustotu kolagénu reguláciou enzymatickej syntézy.

KOMPLEX AMINOKYSELÍN NA BIOREVITALIZÁCIU TVÁRE

 • GLYCINE - Najjednoduchšia z aminokyselín a hlavná zložka NMF a kolagénu. Používa sa na suchú a nepružnú pokožku, pretože má hydratačné, regeneračné a antioxidačné účinky.
 • L-PROLÍN - Spolu s glycínom je táto aminokyselina hlavnou zložkou kolagénu (niacín a vitamín C slúžia ako syntetické kofaktory).
 • L- HYDROXYPROLÍN - Je to prolín, ktorý prechádza postsyntetickou modifikáciou (hydroxyláciou), prispieva k tvorbe kolagénu.
 • L-ARGINÍN - Alkalická aminokyselina, prítomná v NMF s hydratačnými vlastnosťami, pôsobí proti starnutiu, so stabilizátorom ph, a vazodilátorom (blahobytom vlasov);

ANTIOXIDANTY, BIOMIMETICKÉ PEPTIDY A STIMULANTY PRE BIOREVITALIZÁCIU

 • DMAE analóg Cholínu (prekurzor acetylcholínu) s anti-aging, antioxidačnými, hydratačnými vlastnosťami a vazoprotektívnymi funkciami.
 • ARGIRELÍN (acetyl hexapeptid 8) Biomimetický peptid, ktorý napodobňuje účinok botulotoxínu (kompetícia na komplex SNARE) čo spôsobuje roztiahnutie a relaxáciu pokožky.
 • DNA sodíka Sodná soľ kyseliny deoxyribonukleovej, používaná v imunokozmetikách pre svoje vynikajúce regeneračné schopnosti, stimulujúca proliferáciu buniek, reparatívna, stimulujúca syntézu kolagénu a elastínu;
 • GLUTATIÓN Tripeptid (glycín + glutamát + cysteín), ktorý pôsobí ako silný antioxidant, najmä keď pracuje synergicky so selénom, B3, B6 a E. Poskytuje jas, tón a elasticitu pokožky.

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-BIO je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

 Navrhnuté a vyrobené v Taliansku podľa normy ISO 22716:2007 a ISO 13485:2016 akreditovanými Talianskými laboratóriami.

akreditácia

 100% Vyrobené v Taliansku.
 

DERMA BIO 2.0®

DERMA BIO 2.0® 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie