Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Celu® Cocktail 10 ml- Účinný koktejl na ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach

Kód: DCELU2
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€140 –87 %
Derma Celu│Zöllner Medical
€140 –87 % €17,80 / bal. €21,36 vrátane DPH €1,78 / 1 ml
Iba pre prihlásených

DERMA CELU -  PROTICELULITÍDNE ODVODŇOVANIE. Silná zmes vysoko koncentrovaných funkčných látok s drenážnym a anticelulitídnym účinkom. Špeciálny komplex Pgc-1 proteín modulátor (ktorý reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktíváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézou v pečení) spolu s 20% karnitínom, kofeínom, gotukolou, extraktmi z ananásu, prasličky, artičoky, ruscus, podporuje lipolýzu odvodnením prebytočných tekutín a výrazne zlepšuje celulitídu vo všetkých štádiách. Môže byť použitá prostredníctvom transdermálnych technik (ako je napríklad elektroporácie vpichovania, intophoresis, kontinuálny galvanický prúd, ultrazvuk, termoterapia...); alebo mezoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou).DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA CELU je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Celu® Cocktail - Účinný koktejl na ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach, 10ML

POPIS

DERMA CELU drenážna anticelulitídna kúra

Drenážny koktail na mezoterapiu celulitídy a na ošetrenie celulitídy a ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach

Derma-Celu účinné anticelulitídne ošetrenie

Účinné anticelulitídne ošetrenie pre transdermálny prenos a mezoterapiu celulitídy (upozorňujeme, že mezoterapia je prax s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou), drenážna liečba celulitídy vo všetkých štádiách Derma-Celu. Obsahuje špeciálny proteínový modulátorový komplex Pgc-1, ktorý reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktiváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézy v pečeni, čo spolu s 20% karnitínom a kofeínom podporuje lipolýzu.

Celulitída je charakterizovaná zmenou tukového tkaniva, ktorá vedie k hromadeniu tekutín a metabolického odpadu medzi jednou bunkou a druhou. Predstavuje najčastejšiu nedokonalosť žien a postihuje najmä panvovú a brušnú oblasť, boky, zadok a stehná.

Je odvodená od zmeny mikrocirkulácie, ktorá zahŕňa zvýšenie syntézy adipocytov a akumuláciu veľkého množstva triglyceridov. To vedie k zvýšeniu objemu buniek a perilobulárneho spojivového tkaniva. Keď majú bunky veľké nahromadenie tuku, vzhľad povrchu kože je nerovnomerný, najmä v oblasti stehien a zadku.

Všetky látky, ktoré mobilizujú tuky a prerušujú dlhý reťazec mastných kyselín, pôsobia proti celulitíde. Karnitín sa v tele vyskytuje prirodzene a jeho hlavnou funkciou je mobilizácia tukových zásob smerujúcich do mitochondriálnej matrice, kde sa spaľujú a premieňajú na energiu.

Tento mechanizmus rozkladá hromadenie tuku a je známy ako lipolýza, je tiež známy ako stimulátor katabolizmu, ktorý pomáha detoxikovať, regenerovať, opravovať a obnovovať bunkové fyziologické funkcie dermy.

Charakteristika účinného ošetrenia proti celulitíde: zloženie kokteilu Derma-Celu

Anticelulitídna sila tohto koktailu sa pripisuje, jeho šikovnému zloženiu:

INOVATIVNY KOMPLEXNÝ MODULATOR PGC-1 ALPHA

Acetyl Hexapeptid-39 a hyaluronát sodný: reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktiváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézy v pečeni, čo podporuje lipolýzu.

ODVODNÝ KOMPLEX

Kofeín, výťažok z ananásu, výťažok z Ruscus, výťažok z artičokov, výťažok z prasličky.

VASOTONICKÁ LÁTKA

Extrakt z gotu koly regeneračný účinok na spojivové tkanivo. Pomáha tiež posilňovať kapiláry a žily, zlepšuje krvný obeh a spomaľuje tvorbu vlákien ktoré zvyšujú akumuláciu lipidov. Zlepšuje pružnosť tkanív a stimuluje syntézu kolagénu.

LIPOLITHIC AGENT

Carnitine 20% látka zodpovedná za metabolizmus tukov: rozkladá nahromadené tuky a privádza ich do mitochondrií, kde sa následne premieňajú na energiu. Všestrannoť použitia robí z Derma Celu víťaznú zbraň z profesionálov v estetickom a medicinsko-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych aplikačných technik (ako je vpichovanie, elektroporácia, introforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk. termoterapia...); estetická medicína: mezoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou).

Vynikajúce ošetrenie celulitídy účinné proti nedokonalostiam vo všetkých fázach. Nefotosenzibilizačná liečba. Zastavte celulitídu vo všetkých ročných obdobiach!

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA CELU na mezoterapiu celulitídy je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie