Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Derma Celu® Cocktail - Účinný koktejl na ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach, 5x10ML

Kód: DCELU
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€140 –44 %
Derma Celu│Zöllner Medical
€140 –44 % €79 / bal. €94,80 vrátane DPH €15,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených

DERMA CELU -  PROTICELULITÍDNE ODVODŇOVANIE. Silná zmes vysoko koncentrovaných funkčných látok s drenážnym a anticelulitídnym účinkom. Špeciálny komplex Pgc-1 proteín modulátor (ktorý reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktíváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézou v pečení) spolu s 20% karnitínom, kofeínom, gotukolou, extraktmi z ananásu, prasličky, artičoky, ruscus, podporuje lipolýzu odvodnením prebytočných tekutín a výrazne zlepšuje celulitídu vo všetkých štádiách. Môže byť použitá prostredníctvom transdermálnych technik (ako je napríklad elektroporácie vpichovania, intophoresis, kontinuálny galvanický prúd, ultrazvuk, termoterapia...); alebo mezoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou).DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA CELU je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Celu® Cocktail - Účinný koktejl na ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach, 5x10ML

POPIS

DERMA CELU drenážna anticelulitídna kúra

Drenážny koktail na mezoterapiu celulitídy a na ošetrenie celulitídy a ošetrenie proti celulitíde vo všetkých fázach

Derma-Celu účinné anticelulitídne ošetrenie

Účinné anticelulitídne ošetrenie pre transdermálny prenos a mezoterapiu celulitídy (upozorňujeme, že mezoterapia je prax s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou), drenážna liečba celulitídy vo všetkých štádiách Derma-Celu. Obsahuje špeciálny proteínový modulátorový komplex Pgc-1, ktorý reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktiváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézy v pečeni, čo spolu s 20% karnitínom a kofeínom podporuje lipolýzu.

Celulitída je charakterizovaná zmenou tukového tkaniva, ktorá vedie k hromadeniu tekutín a metabolického odpadu medzi jednou bunkou a druhou. Predstavuje najčastejšiu nedokonalosť žien a postihuje najmä panvovú a brušnú oblasť, boky, zadok a stehná.

Je odvodená od zmeny mikrocirkulácie, ktorá zahŕňa zvýšenie syntézy adipocytov a akumuláciu veľkého množstva triglyceridov. To vedie k zvýšeniu objemu buniek a perilobulárneho spojivového tkaniva. Keď majú bunky veľké nahromadenie tuku, vzhľad povrchu kože je nerovnomerný, najmä v oblasti stehien a zadku.

Všetky látky, ktoré mobilizujú tuky a prerušujú dlhý reťazec mastných kyselín, pôsobia proti celulitíde. Karnitín sa v tele vyskytuje prirodzene a jeho hlavnou funkciou je mobilizácia tukových zásob smerujúcich do mitochondriálnej matrice, kde sa spaľujú a premieňajú na energiu.

Tento mechanizmus rozkladá hromadenie tuku a je známy ako lipolýza, je tiež známy ako stimulátor katabolizmu, ktorý pomáha detoxikovať, regenerovať, opravovať a obnovovať bunkové fyziologické funkcie dermy.

Charakteristika účinného ošetrenia proti celulitíde: zloženie kokteilu Derma-Celu

Anticelulitídna sila tohto koktailu sa pripisuje, jeho šikovnému zloženiu:

INOVATIVNY KOMPLEXNÝ MODULATOR PGC-1 ALPHA

Acetyl Hexapeptid-39 a hyaluronát sodný: reguluje zvýšenie hladiny glukózy v krvi aktiváciou oxidačných procesov mastných kyselín a glukoneogenézy v pečeni, čo podporuje lipolýzu.

ODVODNÝ KOMPLEX

Kofeín, výťažok z ananásu, výťažok z Ruscus, výťažok z artičokov, výťažok z prasličky.

VASOTONICKÁ LÁTKA

Extrakt z gotu koly regeneračný účinok na spojivové tkanivo. Pomáha tiež posilňovať kapiláry a žily, zlepšuje krvný obeh a spomaľuje tvorbu vlákien ktoré zvyšujú akumuláciu lipidov. Zlepšuje pružnosť tkanív a stimuluje syntézu kolagénu.

LIPOLITHIC AGENT

Carnitine 20% látka zodpovedná za metabolizmus tukov: rozkladá nahromadené tuky a privádza ich do mitochondrií, kde sa následne premieňajú na energiu. Všestrannoť použitia robí z Derma Celu víťaznú zbraň z profesionálov v estetickom a medicinsko-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych aplikačných technik (ako je vpichovanie, elektroporácia, introforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk. termoterapia...); estetická medicína: mezoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou).

Vynikajúce ošetrenie celulitídy účinné proti nedokonalostiam vo všetkých fázach. Nefotosenzibilizačná liečba. Zastavte celulitídu vo všetkých ročných obdobiach!

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA CELU na mezoterapiu celulitídy je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia