Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Firming Cocktail 10ml - Komplexné spevňujúce ošetrenie tváre a tela (DMAE, Organický Kremík, Neuropeptidy)

Kód: DFIRM2
CENOVÝ HIT GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€31 –39 %
Derma Firming 10ml │Zöllner Medical
€31 –39 % €18,90 / bal. €22,68 vrátane DPH €1,89 / 1 ml
Iba pre prihlásených

DERMA FIRMING® - Kokteil účinných látok ako DMAE (dimetylaminoetanol) až 7% a organický kremík až 1% a NEUROPEPTIDY na sprevnenie tváre a tela. Výrobok obsahuje komplexnú reštrukturalizáciu patentovaných neuropeptidov na báze buniek, esenciálnych aminokyselín (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, N-acetylcysteín) a kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou.

Kokteil môže byť použitý so všetkými transdermálnymi technikami (ako napr. microneedling, elektroporácie) alebo prostredníctvom mezoterapie.

Kokteil DERMA FIRMING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje žiadne pridanie ani riedenie iného druhu látky!

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPLEXNÉ OŠETRENIE NA SPEVNENIE TVÁRE A TELA SO 7% DMAE, 1% ORGANICKÝM KREMÍKOM A PATENTOVANÝMI NEUROPEPTIDMI.

Strata pevnosti na tvaŕi a tele je v dôsledku viacerých endogénnych faktorov, to znamená vlastných pre náš organizmus a exogennych, vonkajších pre náš organizmus. V priebehu času fibroplasty spomaľujú svoju aktivitu, čo má za následok zníženie produkcie kolagénu a elastínu. Klesá nielen počet ale aj veľkosť štruktúrnych bielkovín. Dôsledkom dochádza k stenšeniu pokožky, čo má ako priamy dôsledok štrukturálne zlyhanie.

OBSAH: 1 sterilná liekovka 10ml

 

ZLOŽENIE: 

Derma-Firming® je silná a účinná zmes založená na vysoko koncentrovaných účinných látkach, ako sú:

Organický kremík 1%: pôsobí v tkanivách ako katalyzátor proti rôznym reakciám. Podporuje syntézu kolagénu a elastínu, zlepšuje spojivové štruktúry. Je to štrukturálna zložka spojivového tkaniva, ktorá tvorí súčasť najdôležitejších makromolekúl, ako je elastín a kolagén. Na úrovni tkaniva vyvoláva kontrolu a proliferáciu fibroblastov, podporuje regeneráciu elastických a kolagénových vlákien a zabraňuje ich predčasnej degradácii.  

DMAE 7%: Je neurotransmiter a chráni väzby medzi kolagénom a elastínom. Používa sa hlavne na vytvorenie tenzorového účinku prostredníctvom komunikácie receptorov s keratinocytmi, fibroblastmi, myofibroblastmi a endotelovými bunkami, ktoré reagujú na acetylcholín; pôsobí tiež ako stimulátor kolagénu, odvodený od receptorovej reakcie fibroblastov. Jedná sa o progresívnu cytoplazmatickú koncentráciu myofilamentov. Opravuje kolagénové a elastínové vlákna a na rôznych úrovniach umožňuje získať: zvýšenie napätia v nesvalových bunkách dermy, zvýšenie súdržnosti a vytesnenie keratinocytov, zvýšenie hydratácie a elasticity stratum corneum, zvýšený prísun živín a obranné mechanizmy, pôsobí tiež ako antioxidant a opravuje kolagénové a elastínové vlákna pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi;

Patentovaný neuropeptidový komplex: Tento špeciálny patentovaný peptidový komplex umožňuje biostimuláciu regenerácie buniek prostredníctvom zlepšenia anabolických mechanizmov, posilňuje pružnosť a tonus tkanív (vyvolávajúce syntézu nového kolagénu, elastínu, fibronektínu a laminínu).  Zvyšuje úroveň expresie proteínov extracelulárnej matrice, ako je elastín, kolagén, fibronektín a laminín a produkciu prokolagénu už po 7 dňoch;

Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou: Umožňuje zabezpečiť maximálne percento vody potrebnej na "opätovné spustenie" všetkých metabolických procesov, ako aj výrazne znížiť nadmerné transepidermálne odparovanie vody pri zachovaní elastických a tónovaných tkanív;  

Esenciálne aminokyseliny (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, acetylcysteín) na zabezpečenie potrebnej výživy.

VÝSLEDOK

Všestrannosť použitia robí Derma-Firming® víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych techník (ako je napríklad microneedling alebo elektroporácia) alebo prostredníctvom mezoterapie.

INDIKÁCIE: STRATA PEVNOSTI NA TVÁRI A TELE

OBLASŤ POUŽITIA: TVÁR A TELO

PRÍSADY: ACETYLCYSTEÍN, DMAE 7%, L-HYDROXYPROLÍN, L-PROLÍN, LYZÍN, KOMPLEX REJULÍNU, ORGANICKÝ KREMÍK 1%, HYALURONÁT SODNÝ S NÍZKYM A VYSOKÝM OBSAHOM MH.

PROTOKOL POUŽITIA: JEDNA APLIKÁCIA TÝŽDENNE PO DOBU 5-7 TÝŽDŇOV

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-SPEVŇUJE JE OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI

akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: