Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Firming Cocktail 5x10ml - Komplexné spevňujúce ošetrenie tváre a tela (DMAE, Organický Kremík, Neuropeptidy)

Kód: DFIRM
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€155 –43 %
Derma Firming │Zöllner Medical
€155 –43 % €89 / bal. €106,80 vrátane DPH €17,80 / 10 ml
Iba pre prihlásených

DERMA FIRMING® - Kokteil účinných látok ako DMAE (dimetylaminoetanol) až 7% a Organický kremík až 1% a NEUROPEPTIDY na sprevnenie tváre a tela. Výrobok obsahuje komplexnú reštrukturalizáciu patentovaných neuropeptidov na báze buniek, esenciálnych aminokyselín (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, N-acetylcysteín) a kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou.

Kokteil môže byť použitý so všetkými transdermálnymi technikami (ako napr. microneedling, elektroporácie) alebo prostredníctvom mezoterapie.

Kokteil DERMA FIRMING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje žiadne pridanie ani riedenie iného druhu látky!

Detailné informácie

Podrobný popis

KOMPLEXNÉ OŠETRENIE NA SPEVNENIE TVÁRE A TELA SO 7% DMAE, 1% ORGANICKÝM KREMÍKOM A PATENTOVANÝMI NEUROPEPTIDMI.

Strata pevnosti na tvári a tele je v dôsledku viacerých endogénnych faktorov, to znamená vlastných pre náš organizmus a exogénnych, vonkajších pre náš organizmus. V priebehu času fibroblasty spomaľujú svoju aktivitu, čo má za následok zníženie produkcie kolagénu a elastínu. Klesá nielen počet ale aj veľkosť štruktúrnych bielkovín. Dôsledkom dochádza k ztenšeniu pokožky, čo má ako priamy dôsledok štrukturálne zlyhanie.

OBSAH: 5 x Sterilná liekovka x 10ml (5x10ml)

ZLOŽENIE: 

Derma-Firming® je silná a účinná zmes založená na vysoko koncentrovaných účinných látkach, ako sú:

Organický kremík 1%: pôsobí v tkanivách ako katalyzátor proti rôznym reakciám. Podporuje syntézu kolagénu a elastínu, zlepšuje spojivové štruktúry. Je to štrukturálna zložka spojivového tkaniva, ktorá tvorí súčasť najdôležitejších makromolekúl, ako je elastín a kolagén. Na úrovni tkaniva vyvoláva kontrolu a proliferáciu fibroblastov, podporuje regeneráciu elastických a kolagénových vlákien a zabraňuje ich predčasnej degradácii.  

DMAE 7%: Je neurotransmiter a chráni väzby medzi kolagénom a elastínom. Používa sa hlavne na vytvorenie tenzorového účinku prostredníctvom komunikácie receptorov s keratinocytmi, fibroblastmi, myofibroblastmi a endotelovými bunkami, ktoré reagujú na acetylcholín; pôsobí tiež ako stimulátor kolagénu, odvodený od receptorovej reakcie fibroblastov. Jedná sa o progresívnu cytoplazmatickú koncentráciu myofilamentov. Opravuje kolagénové a elastínové vlákna a na rôznych úrovniach umožňuje získať: zvýšenie napätia v nesvalových bunkách dermy, zvýšenie súdržnosti a vytesnenie keratinocytov, zvýšenie hydratácie a elasticity stratum corneum, zvýšený prísun živín a obranné mechanizmy, pôsobí tiež ako antioxidant a opravuje kolagénové a elastínové vlákna pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi;

Patentovaný neuropeptidový komplex: Tento špeciálny patentovaný peptidový komplex umožňuje biostimuláciu regenerácie buniek prostredníctvom zlepšenia anabolických mechanizmov, posilňuje pružnosť a tonus tkanív (vyvolávajúce syntézu nového kolagénu, elastínu, fibronektínu a laminínu).  Zvyšuje úroveň expresie proteínov extracelulárnej matrice, ako je elastín, kolagén, fibronektín a laminín a produkciu prokolagénu už po 7 dňoch;

Kyselina hyalurónová s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou: Umožňuje zabezpečiť maximálne percento vody potrebnej na "opätovné spustenie" všetkých metabolických procesov, ako aj výrazne znížiť nadmerné transepidermálne odparovanie vody pri zachovaní elastických a tónovaných tkanív;  

Esenciálne aminokyseliny (hydroxyprolín, prolín, lyzín, glycín, acetylcysteín) na zabezpečenie potrebnej výživy.

VÝSLEDOK

Všestrannosť použitia robí Derma-Firming® víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych techník (ako je napríklad microneedling alebo elektroporácia) alebo prostredníctvom mezoterapie.

INDIKÁCIE: STRATA PEVNOSTI NA TVÁRI A TELE

OBLASŤ POUŽITIA: TVÁR A TELO

PRÍSADY: ACETYLCYSTEÍN, DMAE 7%, L-HYDROXYPROLÍN, L-PROLÍN, LYZÍN, KOMPLEX REJULÍNU, ORGANICKÝ KREMÍK 1%, HYALURONÁT SODNÝ S NÍZKYM A VYSOKÝM OBSAHOM MH.

PROTOKOL POUŽITIA: JEDNA APLIKÁCIA TÝŽDENNE PO DOBU 5-7 TÝŽDŇOV

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA-SPEVŇUJE JE OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI

akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie