Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Hydrating Cocktail 5x3ml - Kvalitné hydratačné ošetrenie kyselinou Hyalurónovou 1%

Kód: DHYD
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€69 –38 %
Derma Hydrating │Zöllner Medical
€69 –38 % €43 / bal. €51,60 vrátane DPH €8,60 / 5 ml
Iba pre prihlásených

Derma-Hydrating® - Hydratačný koktail pre kompletné hydratačné ošetrenie je veľmi efektívna hydratačná liečba založená na lineárnej kyseline hyalurónovej strednej molekulovej hmotnosti. Kyselina hyalurónová umožňuje udržiavať správne percento vody potrebné na "opätovnú aktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj na výrazné zníženie nadmerného epidermálneho odparovania vody, ktoré udržuje tkanivá pružné a tónované. Môže sa použiť na tvár, krk a dekolt počas celého ročného obdobia, pretože nie je fotosenzitívna.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydratácia pokožky môže byť potrebná v dôsledku viacerých faktorov ako napríklad: nesprávne čistenie pleti, nepriaznivé klimatické podmienky, prirodzené starnutie, fotoaging, atď. Ak dôjde k zmene optimálnych hladín hydratácie, môžeme pociťovať určité nepohodlie a naša pokožka stráca jas a uniformitu. 
 
Derma-hydratačný® koktail je veľmi efektívna hydratačná liečba založená na lineárnej kyseline hyalurónovej strednej molekulovej hmotnosti. Kyselina hyalurónová umožňuje udržiavať správne percento vody potrebné na "opätovnú aktiváciu" všetkých metabolických procesov, ako aj na výrazné zníženie nadmerného epidermálneho odparovania vody, ktoré udržuje tkanivá pružné a tónované. Môže sa použiť na tvár, krk a dekolt počas celého ročného obdobia, pretože nie je fotosenzitívna.
 
Ideálne ošetrenie pre suchú pokožku, dehydrovanú a senescentnú.
 
Moisturačný agent:
 
Lineárna stredná molekulárna hmotnosť Kyseliny Hyalurónovej 1%.
 
Balenie: 5 sterilných injekčných liekoviek s objemom 3 ml. 5x3ml
 
Upozornenie: DERMA HYDRATING JE IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridanie, ani riedenie akéhokoľvek druhu látky!
 
POPIS:
 
NEZOSIEŤOVANÁ HYDRATAČNÁ KÚRA S KYSELINOU HYALURÓNOVOU 1% - DERMA HYDRATING
 
Hydratačné ošetrenie Derma Hydrating je založené na nezosieťovanej (lineárnej) kyseline hyalurónovej v percentách 10mg/ml. Kyselina hyalurónová je polysacharid, ktorý patrí do skupiny glykoaminoglykánov a mukopolysacharidov. Jeho viskozita a molekulová hmotnosť je veľmi podobná tej, ktorá je prítomná v tele. Keďže je biokompatibilná, perfektne sa integruje s telom a tak sa používa a bezpečne vstrebáva.
 
Kyselina Hyalurónová, prítomná v našom tele, s pribúdajúcim vekom postupne klesá, čo spôsobuje stratu pružnosti a tiež príznaky v dôsledku nedostatočnej podpory poskytovanej dermálnou matricou (vrásky), v skutočnosti vypĺňa medzery medzi kolagenovými a elastínovými vláknami, zaisťuje transportný mechanizmus základných živín do buniek a výrazne prispieva k omladeniu pokožky.
 
Hyaluronát sodný je základnou látkou, ktorá zaisťuje hlbokú a trvalú hydratáciu tkanív, pričom viditeľne zmierňuje prejavy v dôsledku stresových faktorov životného prostredia a plynutia času, jeho charakteristická schopnosť pritiahnuť a udržať molekuly vody v tkanivách (hygroskopia) tiež zlepšuje jej pružnosť. Pri aplikácií na pokožku vytvára film, ktorý zabraňuje odparovaniu vody.
 
Pôsobí tiež angiogénne, podporuje proliferáciu endotelových buniek, ktoré chránia pred ultrafialovým žiarením a zlepšujú vaskularizáciu pokožky.
 
Vďaka svojmu zloženiu a štruktúre predstavuje základnú aktívnu látku, ktorú je možné účinne kombinovať s vitamínmi, aminokyselinami, stopovými prvkami alebo inými zložkami na liečbu akejkoľvek nedokonalosti (kombinácia už prítoná v kompletnom biorevitalizačnom koktaile DERMA-BIO)
 
VÝSLEDOK
 
Vďaka všestrannosti použitia je DERMA HYDRATING víťaznou zbraňou profesionálov v estetickom sektore, nielen pre kozmetické centrá, ale aj pre odborných lekárov, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych techník ako napr.(microneedling, elektroporácia, forforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk a iné.) alebo mezoterapia.
 
100% VYROBENÉ V TALIANSKU
 
NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ PODĽA NORMY ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI
 
akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie