Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Lipo Cocktail 10ml - KokteIl lipolytickej mezoterapie na zoštíhlenie

Kód: DLIPO2
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€19,90 / bal. €23,88 vrátane DPH €1,99 / 1 ml
Iba pre prihlásených

DERMA LIPO Lipolytické ošetrenie s fosfatidylcholínom 7% a deoxycholátom sodným 3% znižujúce a stimulujúce Derma-Lipo lipolýzu. Synergia funkčných látok stimulujúcich lipolýzu s remodelačným a zoštíhľujúcim účinkom. Kompletná liečba lokalizovanej adipozity, rapídne zlepšuje partie tela s lokalizovaným tukom vďaka: fosfatidylcholínu 7%, deoxycholátu sodného 3% + karnitínu, kofeínu, extraktu z čučoriedok a semienkam arabskej kávy, Sh-Oligopeptid-2. Môže sa použiť s transdermálnymi aplikačnými technikami, ako je vpichovanie, elektroporácia, inforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk, termoterapia... Alebo intralipoterapia (s výhradnou lekárskou kompetenciou a zodpovednosťou). 

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA LIPO je ihneď pripravený na použitie a nevyžaduje ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Derma Lipo Cocktail - stimulačný koktejl lipolytickej mezoterapie na zoštíhlenie,10ml

POPIS

LIPOLYTICKÉ, REDUKČNÉ A STIMULČNÉ OŠETRENIE DERMA

LIPO LIPOLÝZY

Lipolytická a stimulujúca liečba lipolýzy

Lipolytické, zníženie a stimulujúce ošetrenie Derma-Lipo lipolýzu je sterilný produkt vo fľaštičkách pre lipolytickú mezoterapiu (injekčné použitie je určené výhradne pre medicínske účely) na základe fosfatidylcholín 7%, deoxycholát sodný 3%, karnitín, kofein, výťažok z čučoriedky, extrakt zo semien arabskej kávy, Sh-oligopeptid 2.

Lokalizovaná adipozita na miestach, ako je brucho, trochanterická oblasť (bedrá), boky a kolená, sú nedokonalosti, ktoré môžu postihnúť mužov aj ženy a pretrvávajú napriek správnej strave a neustálej fyzickej aktivite. Z tohto dôvodu Derma 2.0 vytvorila stimulačný kokteil lipolýzy, zoštíhlenia a redukcie Derma Lipo.

Kompletný lipolytický kokteil so stimulačným účinkom Derma-Lipo lipolýzy, formulovaný a vyrobený v Taliansku. je výsledkom šikovného zloženia založeného na vedeckých poznatkoch a dôležitosti synergie funkčných látok pri liečbe lokalizovanej adipozity. Pozrime sa, ktoré z nich:

Lipolytický komplex," Ampulky pre lipolytickú mezoterapiu "

  • Fosfatidylcholín, tiež nazývaný lecitín, je jednou z hlavných zložiek bunkových membrán a lipoproteinov, ktoré cirkulujú v krvi. Jeho aktívnou funkciou v rámci Derma-Lipo kokteilu je solubilizácia tukov, čím sa znižuje objem adipocytov, ktoré ich obsahujú.
  • Deoxycholát sodný: degraduje adipoitické membrány, čím podporuje ich deštrukciu.
  • Karnitín: prirodzene sa vyskytuje v ľudskom tele, slúži na mobilizáciu tukov, čo umožňuje ich metabolizmus.

Stimulačný komplex mikrocirkulácie

  • Kofeín a extrakt zo semien arabskej kávy: účinne stimulujú mikrocirkuláciu podporou drenáže.
  • Výťažok z čučoriedok a Sh-Oligopeptid 2 pôsobia tak, že znižujú poškodenie spôsobené voľnými radikálmi.

Všestrannosť použitia robí z Derma-Lipo Cocktail víťaznú zbraň profesionálov v estetickom a medicínskom sektore. ktorí chcú konkrétne, uspokojivé a dlhotrvajúce výsledky prostredníctvom transdermálnych aplikačných techník ( ako je vpichovanie, elektroporácia, inforéza, kontinuálne galvanické prúdy, ultrazvuk, termoterapia...), alebo Intralipoterapia (s výhradnou kompetenciou a lekárskou zodpovednosťou).

Dôležité: nepoužívajte výrobok, ak máte neznášanlivosť alebo alergiu na jednu alebo viac zložiek výrobku; ak máte v obehu značné množstvo kofeínu alebo alkaloidov, ako je johimbín; u osôb s poruchami srdcovej činnosti alebo tehotných.

DÔLEŽITÉ: Kokteil DERMA LIPO je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridávanie ani riedenie akéhokoľvek typu látky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie