Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Derma Repair Cocktail s PEPTIDMI 5ml - Efektívna liečba strií a jaziev po akné

Kód: DREPAIR2
CENOVÝ HIT GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€31 –33 %
Derma Repair 5ml│Zöllner Medical
€31 –33 % €20,90 / Liekovka €25,08 vrátane DPH €4,18 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Účinná zmes funkčných látok v DERMA REPAIR® s využitím najmodernejšieho zloženia schopného účinne liečiť jazvy (jazvy po akné) alebo strie. (aj biele). To všetko je možné vďaka inovanívnej účinnej látke (extrakt PSEUDOALTEROMONAS) a synergií patentového peptidového komplexu (najmä Acetyl Tripeptide-30, Pentapeptide-18), aminokyselín (L-argín, L-prolín. glycín, citrulín) odborne kombinované s vysokou koncentráciou extraktu D-Panthenol a Centella asiatica. Hypertrofické jazvy a strie už nebudú problém!

Koktejl DERMA REPAIR® je IHNEĎ PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje pridanie ani riedenie žiadneho druhu látky!

Detailné informácie

Podrobný popis

ÚČINNÁ LIEČBA JAZIEV PO AKNÉ A STRIÍ

Ošetrenie strií a jaziev po akné s DERMA REPAIR® je výsledkom dlhoročného výskumu a klinické štúdie ukázali, že je schopný dodať pokožke hydratáciu a odolnosť, výrazne zlepšuje vzhľad jaziev a taktiež eliminuje biele strie vďaka synergií aktívnych funkčných látok, ktoré boli múdro spojené s objavom účinnej inovatívnej látky: extraktu PSEUDOALTEROMONAS.

Nepretržité elastické napätie tkaniva (v dôsledku chudnutia a priberania, životného štýlu, veku a traumy) je faktorom degradácie dermálnej matrice, ktoré sa prejavujú ako strie a jazvy.

DERMA REPAIR® je účinný kokteil zameraný na obnovu autológnych mechanizmov regenerácie a stimulácie pokožky a to vďaka synergií:

  • Extrakt Pseudoalteromonas: objav v estetickej a lekárskej oblasti; tento exopolysacharid má veľmi silný reštrukturalizačný účinnok, ktorý sa používa predovšetkým ako liečba strií a jaziev;
  • D-Panthenol: pôsobiaci ako aktivátor proliferácie fibroblastov;
  • Extrakt z Centella asiatica: Silné hojivé činidlo, ktoré zvyšuje fibrilárny obsah spojivového tkaniva;
  • Komplex aminokyselín: L-arginín, L-prolín, glycín, citrulín;
  • Peptidové biomimetiká: Acetyltripeptid-30, Pentapeptid-18
  • Hyaluronát sodný: hrá dôležitú úlohu pri reštrukturalizácií jaziev a strií, čím dodáva textúre jednotnosť. 

OBSAH BALENIA: 5ml sterilná liekovka

 ODSTRÁŇTE AJ BIELE STRIE

Pri správnom použití a správnej frekvencií ošetrení s Derma-Repair® kokteil, umožňuje eliminovať biele strie, zjazvenie (dokonca aj postraumatické) a biele strie sa zníži až o 68%.

Všestrannosť použitia robí z Derma-Repair® koktail víťaznlú zbraň profesionálov v estetickom a medicíno-estetickom sektore, ktorí chcú dosiahnuť konkrétne, uspokojivé a trvalé výsledky prostredníctvom transdermálnych dopravných techník (ako je needling alebo elektroporácia, toforéza, termoterapia, ultrazvuk, kontinuálne galvanické prúdy atď ...); estetická medicína: mezoterapia (s výhradnou kompetenciou a lekárskou zodpovednosťou).

Derma Repair 5ml│Zollner Medical

Derma Repair photo

LIEČBA STRIÍ VYKONANÁ V 5 SEDENIACH (1X TÝŽDENNE) S DERMA REPAIR®

========

Dôležité: nepoužívajte výrobok, ak ste netolerantný alebo alergický na jednu alebo viac zložiek

DÔLEŽITÉ: Koktail DERMA REPAIR je OKAMŽITE PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE a nevyžaduje prídavky ani riedenia žiadneho typu látky.

FORMULOVANÉ A VYROBENÉ PODĽA NORIEM ISO 22716:2007 A ISO 13485:2016 AKREDITOVANÝMI A TALIANSKYMI LABORATÓRIAMI

100% VYROBENÉ V TALIANSKU

 akreditácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: