DERMA SCRUB BODY - Exfoliačný telový peeling 250ml

Kód: 2142
DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: Derma 2.0
€29 / ks €34,80 vrátane DPH €11,60 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Prírodný telový peeling Derma-Scrub Body na báze kremičitých mikrogranúl, jojobového oleja, vitamínu E. Vhodné pre všetky typy pleti. Môže sa používať 1 až 2 krát týždenne aj pri príprave na ošetrenie ako je vpichovanie, mezoterapia. Pre dokonalú regeneračnú kúru sa odporúča aplikovať 1 až 2-krát týždenne na suchú alebo vlhkú pokožku, masírovať cca 20-30 sekúnd po celom tele, opláchnuť a aplikovať najvhodnejšie krémové ošetrenie podľa nedokonalosti: Derma-Lipo krém na redukciu lipolytického ošetrenia, alebo Derma-Celu krém na ošetrenie proti celulitíde.

Vyrobené v Taliansku

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA SCRUB BODY - Exfoliačný telový peeling 250ml

POPIS

DERMA SCRUB BODY D2.0 PRÍRODNÝ EXFOLIAČNÝ TELOVÝ

PEELING

Prírodný telový peeling s mechanickým exfoliačným ošetrením s mikrogranulami oxidu kremičitého a jojobovým olejom

Prírodný telový peeling Derma-Scrub Body na báze mikrogranúl oxidu kremičitého, jojobového oleja a alantoínu, ktoré sú schopné jemne a účinne vyhladzovať pokožku tela, dodať jej väčší jas a homogénnu textúru. Prirodzený exfoliačný telový peeling Derma-Scrub Body D 2.0 svojim mechanickým pôsobením urýchluje obnovu epidermálnych buniek vďaka prítomnosti:

  • Mikrogranule oxidu kremičitého: minerál s vyhladzujúcim a absorbujúcim účinkom.
  • Jojobový olej: zmäkčuje, hĺbkovo vyživuje bez toho, aby ju zaťažoval, upokojuje a zvlhčuje pokožku, výborný na prevenciu strií.
  • Vitamín E: silný antioxidant s účinkom proti starnutiu.

Ľahko sa nanáša a je bez pridaných vôní, vhodný pre všetky typy pleti a najmä pri príprave na ošetrenie ako je vpichovanie, mezoterapia.

Vyhladzujúce exfoliačné telové ošetrenie.

Aplikujte na suchý alebo vlhký povrch 1/2 krát týždenne v závislosti od citlivosti pokožky, Krúživými a rozhodnými pohybmi vtierajte prípravok. Vyhnite sa slizniciam. Opláchnite teplou vodou. Pokračujte aplikáciou najvhodnejšieho telového krému: Derma-Lipo krém na lipolytické a redukčné ošetrenie alebo Derma-Celu krém na ošetrenie proti celulitíde.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIÁM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia