Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

DERMA SUN - Ochrana pred slnkom SPF50 po ošetrení 50ml

Kód: 2145
DORUČENIE 24H
Značka: Derma 2.0
€19,90 / ks €23,88 vrátane DPH €3,98 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

Ochrana pred slnkom SPF50 po laserovom ošetrení, vpichovaní a peelingu chráni pred UVA a UVB lúčmi po estetických a medicínsko estetických ošetreniach, ako je mezoterapia, transdermálna mezoterapia a vpichovanie.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIAM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

50 ml fľaštička s dávkovačom.

Terapeutické indikácie: ochrana pred slnkom po ošetrení.

Protokol použitia: naneste v dostatočnom množstve na pokožku pred pobytom na slnku.

Skladujte na chladnom a suchom mieste, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu. Maximálna skladovateľnosť 12 mesiacov od otvorenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA SUN - Ochrana pred slnkom SPF50 po ošetrení 50ml

POPIS

OCHRANA PRED SLNKOM SPF50 POST LASEROVÉHO

OŠETRENIA VPICHOVANÍM A PEELINGOM

Krém s SPF50 po ošetrení laserom, po ihličkovaní a slúži ako ochrana proti slnečnému žiareniu. Je veľmi ochranný a ľahko roztierateľný, typ emulzie - voda v oleji.

Špecifický pre fotoprotekciu po ošetrení, obsahuje vyváženú kombináciu filtrov, ktoré zaručujú vysokú ochranu pred UVB-UVA lúčmi.

Zložky formulácie, ako napríklad:

  • Bambucké maslo so zmäkčujúcimi, zvľhčujúcími a ochrannými vlastnosťami.
  • Gamma oryzanol a vitamín E pre ich antioxidačné vlastnosti.
  • Aloe vera gél s upokojujúcim a protizápalovým účinkom.
  • Jojobový olej a extra panenský olivový olej proti podráždeniu, nekomedogénne a predovšetkým nemastné (keďže neobsahujú glycerín).

Tieto zložky dodávajú tomuto produktu po laserovom ošetrení, peelingu a ihlovaní nemastnú a ľahko sa vstrebávajúcu konzistenciu, pomáhajú reprodukovať lipidovú vrstvu prítomnú na pokožke, aby ju účinne chránili a posilňovali, zaručujú nepretržitú hydratáciu a antioxidačný účinok proti starnutiu.

Všetky produkty DERMA 2.0 sú prísne formulované a vyrobené s úplným ohľadom na životné prostredie; PROTI EXPERIMENTÁCIAM NA ZVIERATÁCH, PRÍRODNE RUČNE VYROBENÉ, bez syntetických antioxidantov ako BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

Ideálne pre post-laserové ošetrenie, fázy vpichovania a peelingov, kde sa dôrazne neodporúča vystavovať sa slnku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

„Jednoduchosť a efektívnosť!“

„Vráťte sa k základným prvkom, aby ste znovuobjavili účinnosť aktívnych zložiek a látok!“

Derma 2.0® sa už dlhé roky venuje všetkým profesionálom v estetickej a lekárskej estetickej oblasti v Taliansku a po celom svete. Záväzok k neustálemu hľadaniu nových špičkových aktívnych látkok, pedantnosť vo výrobe a postprodukcii, rýchla a efektívne asistenčné služby zákazníkom, robia produkty Derma 2.0® dokonalými pre všetkých profesionálov, ktorí hľadajú rýchle, efektívne a bezpečné riešenia.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na výrobu a distribúciu: transdermálnych a  mezoterapeutické koktailov, chemických peelingov a kozmeceutík.

Všetky produkty Derma 2.0® sú prísne formulované a vyrobené v úplnom ohľade na životné prostredie, bez akýchkoľvek testov na zvieratách, bez syntetických antioxidantov ako sú BHT a BHA, hliníkové soli, povrchovo aktívne látky SLS a agresívne SLES. DERMA 2.0® sa už dlho venuje príprave všetkých odborníkov v estetickom a lekárskom estetickom sektore v Taliansku a na svete na tých najvyšších úrovniach.

Vďaka záväzku neustáleho hľadania špičkových produktov a zariadení, starostlivo vybraných z najlepších značiek, starostlivosti o zákazníka pred a po predaji, je DERMA 2.0® jedným z národných a medzinárodných lídrov v distribúcii prístrojov Dermapen a chemického peelingu. Liekoviek s mezoterapiou, Kozmeceutiká a profesionálnu kozmetiku.

Primárnym cieľom DERMA 2.0® je vždy ponúkať vynikajúce služby s najlepšími produktmi dostupnými na trhu. V neposlednom rade je dôležitá aj starostlivosť a podpora zákazníkov pri výbere produktov určite plus, ktorú našu spoločnosť odlišuje.

PREČO SA SPOĽAHNÚŤ NA DERMA2.0®?

Vďaka Derma 2.0® môže mať profesionál v estetickom sektore tie najkvalitnejšie produkty z tých najkvalitnejšie vybraných surovín a produktov a zariadení z miliónov možných medzinárodných návrhov. Výber surovín, kvalita, jednoduchosť použitia a účinnosť sú len niektoré z mnohých potrebných a prísnych požiadaviek.

Derma 2.0 - Je prémiová talianska značka najvyššej kvality zameraná na prírodné produkty ako mezoterapia, mezokoktejly, biorevitalizácia a pod.

K značke poskytujeme školenia, ktoré budú prebiehať na západnom, strednom a východnom Slovensku. Budú prebiehať formou a) online kurzu, b) prezenčná forma workshopu. Pokiaľ máte záujem o školenie zakončené certifikáciou, prosíme kontaktujte nás na info@zollnermedical.com.

POMOŽTE NÁM BYŤ V HARMÓNIÍ S PRÍRODOU A NAŠÍM TELOM!

Všetky produkty DERMA 2.0 sú dôsledne vyvinuté a vyrábané v úplnom ohľade na životné prostredie; SME PROTI EXPERIMENTOM NA ZVIERATÁCH, JEDNÁ SA O PRÍRODNÝ PRODUKT, RUČNE VYROBENÝ, bez syntetických antioxidantov, ako sú BHT a BHA, hliníkových solí, agresívnych povrchovo aktívnych látok SLS a SLES.

MULTIFUNKČNÉ PROFESIONÁLNE KOKTEJLY

Profesionálne koktaily prémiovej značky Derma 2.0® boli vyvinuté pre všetkých profesionálov v kozmetologickej a lekárskej estetickej oblasti ktorí chcú dosiahnuť hmatateľné a konkrétne výsledky v ošetreniach všetkých nedokonalostí ako tváre tak i tela.

Zloženie značky Derma 2.0® je formulované v súlade s dodržiavaním najprísnejších zdravotných nariadení, zložením čisté, vysoko koncentrované, s aktívnou kvalitou látky, farmaceutickej kvality, sterilné, s veľmi vysokou toleranciou, bezpečné a testované.

S koktejlami Derma 2.0® je možné efektívne liečiť: celulitídu, lokalizovanú adipozitu, strie, jazvy, vrásky, hyperpigmentáciu, akné, stratu pevnosti pokožky, alopéciu a všetky nedokonalosti súvisiace so starnutím. (Anti-aging ošetrenia)

Mesoteriapiu Kompletné ošetrenia tváre a tela podľa potreby

Transdermálny prenos:

  • Needling - Mikroihličky
  • Elektroporácia
  • Iontoforéza
  • Ultrazvuk
  • Kyslíková terapia