Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

DERMA ROLLER PEČIATKA Genosys - Stvorená pre dokonalú mezoterapiu vlasov, tváre a tela

Kód: 1842
Novinka DORUČENIE 48H
Značka: GENOSYS
€13,50 / ks €16,20 vrátane DPH €13,50 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2021

VALČEKOVÁ PEČIATKA NA GENOSYS 1 MMGenosys Derma Roller-pečiatka sa používa na korekciu estetických nedostatkov pokožky tváre, tela a používa sa aj na stimulačnú masáž pokožky hlavy. Zariadenie je vyvinuté pomocou unikátnej technológie, maximálny výsledok sa dosahuje s minimálnou traumou, prakticky bez bolesti a bez potreby obdobia na zotavenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

VALČEKOVÁ PEČIATKA NA GENOSYS 1 MM - Genosys Derma Roller-pečiatka sa používa na korekciu estetických nedostatkov pokožky tváre, tela a používa sa aj na stimulačnú masáž pokožky hlavy. Zariadenie je vyvinuté pomocou unikátnej technológie, maximálny výsledok sa dosahuje s minimálnou traumou, prakticky bez bolesti a bez potreby obdobia na zotavenie.

Roller

 

Ako správne vykonať procedúru s Derma pečiatkou Genosys?
Aby ste mohli tento postup vykonávať, musíte sa zásobiť iba derma pečiatkou Genosys a kozmeceutikami. Nič viac :)

 • Umyte si vlasy šampónom proti vypadávaniu vlasov Genosys, ktorý má aktívne zloženie určené na boj proti alopécii a zlepšenie rastu vlasov!
 • Dôkladne si vyčistite pokožku hlavy Genosys Cleansing Lotion, ktoré hĺbkovo čistí póry a pokožku od mazu a nečistôt, zlepšuje vstrebávanie aplikovanej kozmetiky.
 • Vlasy rozdelíme na partie, nanesieme tonikum na vypadávanie vlasov a na stimuláciu rastu vlasov Genosys v oblasti, ktorú plánujeme ošetrovať.
 • Jemne, bez silného tlaku, spracujeme povrch pokožky pečiatkou Genosys, presúvajúc sa z oblasti do oblasti.
 • Pre dosiahnutie čo najvýraznejšieho efektu si pravidelne umývajte hlavu šampónom Genosys, ktorý zosilní a doplní efekt mikroihličkových procedúr.

VÝHODY GENOSYS DERMA STAMP (Pečiatky):

 • Početné medzinárodné certifikáty potvrdzujúce účinnosť a bezpečnosť postupov mikroihlovania: ISO, GMP, FDA USA.
 • Minimálna trauma a takmer úplná absencia nepríjemných alebo bolestivých pocitov vďaka patentovaným technológiám brúsenia ihiel a ich umiestnenia v pečiatke.
 • Neexistuje žiadne obdobie na zotavenie, na rozdiel od niektorých procedúr salónnej mezoterapie.
 • Žiadne riziko komplikácií, žiadne negatívne vedľajšie účinky
 • Klinicky overená účinnosť
 • Viacnásobné zvýšenie aktivity kozmetických prípravkov používaných počas procedúry
 • Celosvetovo uznávaná technika, používa sa v mnohých salónoch v Ázii, Amerike, Európe
 • Vráťte sa zdravým, silným a pevným vlasom - naneste valčekovú pečiatku Genosys a budete milo prekvapení výsledkami tejto bezpečnej a bezbolestnej procedúry.
 • Odsuňte injekcie konečne nabok!

Zöllner Medical International je oficiálnym predajcom značky GENOSYS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: