Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

GENOSYS Eyeroller - Sterilný mikroihličkový roller pre očné okolie - 0,25mm

Kód: 1836
Novinka DORUČENIE 48H
Značka: GENOSYS
€16,60 / bal. €19,92 vrátane DPH €8,30 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2021

Očný roller pre mikroihličkovú terapiu v oblasti očného okolia. Patentované unikátne ihly svetovej špičky na trhu! Roller má diskový tvar a ihly majú špeciálny diamantový rez pre maximálny výsledok. Nezraní pokožku množstvom ihiel a hĺbkou vpichu. IBA PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE!

Detailné informácie

Podrobný popis

Očný roller pre mikroihličkovú terapiu v oblasti očného okolia.

Patentované unikátne ihly svetovej špičky na trhu!

Roller má diskový tvar pre maximálny výsledok. Nezraní pokožku množstvom ihiel a hĺbkou vpichu. IBA PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE!

eyecell

genosys očný roller

Očný roller - 0,25 ideálny pre očné okolie

Máme pravidelné školenia mikroihličkovej mezoterapie pre očné okolie. Pre viac info prosím kontaktujte našu Zöllner Academy.


Zöllner Medical International je certifikovaným predajcom značky GENOSYS pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: