Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

9+1 ZDARMA - RESTYLANE LYFT LIDO (1x1ml) - Pre skvelé prirodzene vyzerajúce výsledky

Kód: 2216
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY Modul množstevní slevy
Značka: RESTYLANE
€729 / 9+1 MAXI PACK €801,90 vrátane DPH €72,90 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Restylane Lyft Lidokaín je dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, vhodná na aplikáciu do hlbokej dermy až povrchového podkožia. Výplň je určená na korekciu jemných až hlbokých rýh a vrások, ako sú napríklad línie okolo nosa, mimické vrásky, línie brady a oblasti líc. S výplňou Restylane Lyft Lidokaín dosiahnete skvelých výsledkov. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

ZÖLLNER MAXI PACK - NAŠE NAJVÝHODNEJŠIE CENY!

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Lyft Lidocaín je dermálna výplň na báze kyseliny hyalurónovej, vhodná na aplikáciu do hlbokej dermy až povrchového podkožia. Výplň je určená na korekciu jemných až hlbokých rýh a vrások, ako sú napríklad línie okolo nosa, mimické vrásky, línie brady a oblasti líc. S výplňou Restylane Lyft Lidokaín dosiahnete skvelých výsledkov. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane Lyft Lidocaín:

  • Korekcia jemných až hlbokých rýh a vrások 
  • Zväčšenie objemu lícnych oblastí

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 6 až 9 mesiacov. Niekedy výsledky trvajú až jeden rok v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Pokiaľ hľadáte Mercedes medzi dermálnymi výplňami a chcete staviť na istotu, vsaďte na produktovú radu značky Restylane, ktorá zahŕňa jednu z najširších ponúk kvalitných výplní a revitalizátorov na trhu. Produktová rada Restylane ponúka nielen širokú škálu produktov na korekciu rôznych oblastí, ale obsahuje aj Lidokaín. Anestetikum pre rýchlu a bezbolestnú aplikáciu. Restylane má riešenie na každú požadovanú korekciu. Či sa jedná iba o revitalizáciu pokožky, alebo treba navrátiť aj stratený objem. Stavte na istotu, stavte na Restylane!

Dermálne výplne Restylane sú celosvetovo vyhľadávané dermálne výplne nielen pre ich jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. 

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Restylane od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Restylane%20Fillers%E2%94%82Z%C3%B6llner%20Medical