Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

RESTYLANE VITAL SB LIDO (1x1ml)

Kód: 80
GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: RESTYLANE
€160 –51 %
RESTYLANE® VITAL SB LIDOCAINE 1ML
€160 –51 % €79 / bal. €86,90 vrátane DPH
Skladom (> 5 bal.)
Môžeme doručiť do:
28.10.2020

Restylane Vital SB Lidokaín je navrhnutý špeciálne pre zrelú alebo slnkom poškodenú pokožku. Restylane Vital používajte na liečbu nasledujúcich oblastí: tvár, pery, ruky, krk a dekolt. Vo všeobecnosti je Restylane Skinbooster určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Výplň obsahuje aj lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane Vital SB Lidokaín je navrhnutý špeciálne pre zrelú alebo slnkom poškodenú pokožku. Restylane Vital SB Lidokaín sa používa na liečbu nasledujúcich oblastí: tvár, pery, ruky, krk a dekolt.

Vo všeobecnosti je Restylane Skinbooster určený na zlepšenie kvality pokožky posilnením hydratácie pokožky a zvýšením jej jemnosti, pružnosti a pevnosti. Výplň obsahuje aj lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty of Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1x1 ml injekčná striekačka

 Výhody dermálej výplne Restylane Vital SB Lidokaín:

  • Hlboká hydratácia pokožky
  • Zlepšite kvalitu pokožky
  • Omladzujte zrelú pleť

 Ako dlho trvá výsledok?

Odporúčaný liečebný cyklus je 3 alebo viac aplikácií, každá podávaná každé 4 týždne. Účinky zvyčajne trvajú až 9 mesiacov v závislosti od spôsobu života jednotlivca a veku.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Restylane