Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Dr.CYJ - VLASY

Najpredávanejšie

Dr.CYJ
€75 –27 %
Pôvodne: €75  (–27 %)
€55 / balenie
(€66 vrátane DPH)
1 položiek celkom
Dr.CYJ
GARANCIA DORUČENIA 48H
€75 –27 %
€66 vrátane DPH
€55 / balenie

CYJ Hair Filler - je vo forme injekčného gélu, ktorý je určený výhradne na podporu a liečenie problémov spojených s vlasmi vrátane vypadávania vlasov, zlepšenie hrúbky vlasov,...

Kód: 674

DR. CYJ Hair Filler od Caregenu je veľmi známy ako prvá vlasová mezoterapia na svete vo forme injekčného gélu proti vypadávaniu vlasov. Vlasová výplň je vyrobená zo siedmich rôznych peptidov, čo podporuje prekrvenie pokožky hlavy a revitalizuje vlasové folikuly. DR. CYJ je vysoko kvalitná peptidová terapia vlasov.

Tento veľmi inovatívny vzorec bol vyvinutý vlasovými odborníkmi z celého sveta a obsahuje iba medzinárodne schválené patentované účinné látky peptidov. DR. CYJ Hair Filler je jedinečná vlasová výplň určená na liečbu problémov, ako je vypadávanie vlasov a tenké vlasy, posilnením vlasových buniek, zlepšením ich hrúbky a revitalizáciou pokožky hlavy.

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Dr,Cyj od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

DR.CYJ