Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

HR3 MATRIX Vlasové riešenie Alfa nabité peptidmi (8x5ml) - Revolučná technológia bunkovej génovej regulácie, iba pre profesionálov

Kód: 1869
DORUČENIE 48H
Značka: GENOSYS
€62,20 / bal. €74,64 vrátane DPH €7,78 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
1.12.2021

Profesionálna sada Hr3 MATRIX vlasové riešenie Alfa. Určené na alopéciu u mužov a žien. Tento revolučný produkt využíva technológiu bunkovej génovej regulácie, ktorá je najvhodnejšia pre riešenie problémov s vlasmi a prináša okamžité vylepšenie na základe unikátneho bioinžinierstva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálna sada Hr3 MATRIX vlasové riešenie Alfa. Určené na alopéciu u mužov a žien. Tento revolučný produkt využíva technológiu bunkovej génovej regulácie, ktorá je najvhodnejšia pre riešenie problémov s vlasmi a prináša okamžité vylepšenie na základe unikátneho bioinžinierstva.

Ucelený výber zo značky Genosys nájdete tu:

BALENIE OBSAHUJE:

 • HR ³ MATRIX VLASOVÝ ROZTOK α 8x 5ml
 • 2x Kvapkadlo

PREČO JE HR3 MATRIX VLASOVÉ RIEŠENIE TAK UNIKÁTNE? PRÁVE PRE JEHO ZLOŽENIE A UNIKÁTNY KONCEPT α: 

GENOSYS HR³ MATRIX  HAIR SOLUTION α dodáva živiny do pokožky hlavy a poskytuje správne prostredie pre zdravú pokožku hlavy s rastovými faktormi, peptidmi a prírodnými extraktmi. 

INHIBÍCIA 5a-reduktáz:

 • Pomáha inhibovať produkciu 5a-reduktázy, kľúčového enzýmu, ktorý premieňa testosterón na dihydrotestosterón (DHT). DHT je hlavnou príčinou vypadávania  vlasov u mužov.

ANGIOGENÉZA A VASKULOGENÉZA 

 • Podporuje   angiogenézu "(tvorbu  nových krvných ciev z existujúcich krvných ciev) a "vaskulogenézu" (tvorbu úplne nových krvných ciev). Výsledkom je zlepšenie krvného obehu a viac kyslíka a živín sa privádzaných do vlasových folikulov.

ÚČINKY:

 • Inhibuje príčinu vypadávania vlasov
 • Dodávanie väčšieho množstve živín do vlasových folikulov s angiogenézovým účinkom
 • Reguluje sekréciu mazu

BALENIE OBSAHUJE:

 • HR ³ MATRIX VLASOVÝ ROZTOK α 8x 5ml
 • 2x Kvapkadlo

RADY PRE PROFESIONÁLOV:

Umyte si vlasy  hr3   klinickým   šampónom   na vlasy pred ošetrením pokožky hlavy a nepoužívajte  žiadne kozmetické výrobky(napr. lak na vlasy, aust atď.)  
Zákazníkom môžete odporučiť    súpravu  domácej starostlivosti.   Ďalšie informácie nájdete v časti hr3  matrix vlasový  roztok α (Homecare) podrobnosti oprodukte.

ÚČINNÉ LÁTKY A ICH ÚČINKY:

 • VEGF(vaskulárny endotelový rastový faktor):  Vďaka angiogenéze + vaskulogenéze + vazodilatačných účinkoch  podporuje krvný obeh, čím dáva vlasovým folikulom  viac kyslíka a živín.
 • Komplex HAIR RE³ GF: Komplexný sh-polypeptid-7 (HGH), sh-oligopeptid-1 (EGF), sh-polypeptid-71 (VIP), indukuje proliferáciu endotelových buniek a angiogenégiu a spôsobuje vazodilatáciu krvných ciev pokožky hlavy a pomáha rastu vlasovej šachty tým, že poskytuje kyslík a živín.
 • Tripeptid meď-1: inhibícia DHT, aktivácia ECM
 • Panthenol: Provitamín B5 môže preniknúť do vlasov aj vlasových korienkov, čím dáva vlasom dodatočnú podporu provitamínu B a zjemňuje, čo pomáha zahusťovať vlasy a podporuje ich rast. 
 • Serenoa Serrulata Ovocný extrakt (Saw Palmetto):Zabraňuje premene testosterónu na DHT blokovaním 5a-reduktázy.
 • Extrakt Brassica Oleracea Italica (brokolica): Pomáha potláčať zápalové reakcie (sulforaphane) a dodáva živiny, ako je vitamín B a C do pokožky hlavy.  
 • Guma-4 biosacharid: Vytvára ochrannú bariéru na pokožke hlavy a vytvára ochrannú bariéru proti atmosferickému znečisteniu a UV žiareniu.
 • Black komplex: Komplex  deviatich čiernych extraktov, chráni pokožku hlavy a vlasy pred oxidačným stresom a podporuje krvný obeh.

 


Zöllner Medical International je oficiálnym predajcom značky Genosys pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: