Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

DERMA FILL® 1ML - Unikátna zosieťovaná kyselina Hyalurónová vyvinutá pre Hyaluron Pen

Kód: 1479
Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: Derma 2.0
€58 / bal. €69,60 vrátane DPH €58 / 1 ml
Iba pre prihlásených

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock. Určené ako pre vyplnenie pier, tak i hlbokých vrások v tvárovej oblasti.

Detailné informácie

Podrobný popis

DERMA FILL® - Unikátna kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero (Hyaluron Pen) 21 mg/ ml zosieťované s BDDE, sterilné prevedenie, (vyrobené v Taliansku) v 1ml naplnenej injekčnej striekačke bez ihly s konektorom luer-lock.

DERMA FILL® je vysoko purifikovaný, pyrogénny a bezpečný sterilný gél zo zosieťovanej kyseliny Hayluróvej v koncentrácii 21 mg/ ml na vyplnenie pier a hlbokých vrások pomocou transdermálnych aplikačných zariadení, ako je napr. Hyalurónové pero (Hyaluron Pen.)

Jeho molekulová veľkosť a viskozita z neho robí mimoriadne tvarovateľný, bio-kompatibilný a odolný výplňový materiál (odhadovaná doba sa líši od subjektu k subjektu, vydrží vďaka tomuto procesu zosieťovania v tele asi 6 mesiacov), zároveň je 100% vstrebateľné a úplne bezpečné určené pre tvárové oblasti a to od vyplnenia pier až po vyplnenie hlbokých vrások.

Balenie pozostáva z:

  • 1 x injekčná striekačka bez ihly s luer lockom
  • Kyselina Hyalurónová 1ML

Výhody DERMA FILL 1ML:

  • Použitie na vrásky v tvárovej oblasti
  • Použitie ako volumizér napr. pery
  • Všestranné použitie do hyaluron pera

Upozornenie: Kozmetický výrobok vhodný aj na použitie s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • HYALURON PEN
  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

POUŽITEĽNÉ AJ PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT JE VYROBENÝ V TALIANSKU.

Zöllner Medical - Výhradný dovoz a distribúcia pre Česko, Slovensko a Maďarsko, Rumunsko.

DERMA FILL 1ML vďaka spôsobu podania (bez ihlovo) je deklarovaný ako kozmetický produkt a preto spadá pod kozmetické výrobky, vhodný pre prácu do kozmetických centier a salónov.

POPIS:

DERMA FILL® - Kyselina hyalurónová vyvinutá špeciálne pre Hyalurónové pero. (Hyaluron Pen). Derma Fill je výplň určená na pery a výplň vrások na báze zosieťovanej kyseliny hyalurónovej neživočíšneho pôvodu s BDDE v koncentrácii 21 mg/ ml, ktorá je špecifická na plnenie výplní bez ihiel pomocou Hyaluron pera. 

DERMA FILL® je BEZPEČNÝ, TESTOVANÝ, ODOLNÝ KOZMETICKÝ VÝROBOK S ROVNAKÝM BEZPEČNOSTNÝM PROFILOM AKO ZDRAVOTNÍCKA POMOCKA.

VYROBENÉ A CERIFIKOVANÝMI TIALSKÝMI LABORATÓRIAMI V SÚLADE S PRÍSNEJMI PRAVIDLAMI A PRÁVNYMI PREDPISMI AKREDITOVANÝMI PODĽA ISO 13485 A ISO 22716

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: