Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

BIOPLACY 5ML, Extra účinné liftingové a regeneračné ošetrenie s Biopacentou a kyselinou Hyalurónovou vhodné pre pokožku a vlasy

Kód: 1849
DORUČENIE 48H
Značka: MESORGA
€34 –21 %
BIOPLACY│ZÖLLNER MEDICAL│ Extra účinné liftingové a regeneračné sérum s bioplacentou a kyselinou hyalurónovou
€34 –21 % €27 / Liekovka €32,40 vrátane DPH €27 / 5 ml
Iba pre prihlásených

BIOPLACY je nová liečba s veľmi vysokou až revolučnou biotechnológiou, ktorá sa v podstate skladá z dvoch prevažujúcich zložiek: prvou je  bioplacenta, nový koncentrát s mimoriadne účinnou regeneračnou a liftingovou silou používaný v maximálnom možnom percente (3%), spolu s vitamínami a aminokyselinami. Produkt účinne reaktivuje bunkovú dynamiku, posilňuje kožnú bariéru a pôsobí na zjavné vrásky, aby pokožku vyhladila, bola kyprá a hydratovaná pre trvalé pohodlie.

Pre všetky tieto vlastnosti je BIOPLACY vhodný pre všetky typy aplikácií starostlivosti o pokožku (a dokonca aj pre starostlivosť o vlasy) vrátane ošetrovania strií vďaka elastikačnému, liftingovému a zvlhčujúcemu pôsobeniu Bioplacenty a druhej zložky zmesi, čo je kyselina hyalurónová  vo VEĽMI VYSOKEJ koncentrácii (asi 3%).

Detailné informácie

Podrobný popis

BIOPLACY  je nová liečba s veľmi vysokou až revolučnou biotechnológiou, ktorá sa v podstate skladá z dvoch prevažujúcich zložiek: prvou je  bioplacenta, nový koncentrát s mimoriadne účinnou regeneračnou a liftingovou silou používaný v maximálnom možnom percente (3%), ktorý pozostáva z kombinácie z piatich faktorov biofermentovaného rastu (EGF, IGF-1, kyslé FGF, alkalické FGF a VEGF), aminokyseliny a vitamíny; produkt účinne reaktivuje bunkovú dynamiku, posilňuje kožnú bariéru a pôsobí na zjavné vrásky, aby pokožku vyhladila, bola kyprá a hydratovaná pre trvalé pohodlie.

Pre všetky tieto vlastnosti je BIOPLACY vhodná pre všetky typy aplikácií starostlivosti o pokožku (a dokonca aj pre starostlivosť o vlasy) vrátane ošetrovania strií vďaka elastikačnému, zdvíhaciemu a zvlhčujúcemu pôsobeniu Bioplacenty a druhej zložky zmesi. To je kyselina hyalurónová  vo VEĽMI VYSOKEJ koncentrácii (asi 3%).

OBSAH BALENIA:

  • 5ML sterilná liekovka

UPOZORNENIE: Jedná sa o kozmetický výrobok vhodný na použitie aj s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • DERMA ROLLERY
  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

PRE VŠETKY TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: