Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

EPISMOKE® 10ML - Účinná mezoterapia na redukciu fajčiarskych vrások

Kód: 1500
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: MESOTECH
€89 / bal. €106,80 vrátane DPH €8,90 / 1 ml
Iba pre prihlásených

EPISMOKE® - Zbavte sa fajčiarskych vrások. Jedinečná mezoterapia s kokjtejlom EPISMOKE®, ktorý stimuluje redukciu fajčiarskych vrások pomocou EGF rastového faktora. 

Detailné informácie

Podrobný popis

EPISMOKE® - EFEKTÍVNA REDUKCIA FAJČIARSKYCH VRÁSOK. 

EGF
Tento gén kóduje člena nadrodiny epidermálneho rastového faktora. Kódovaný proteín je syntetizovaný ako veľká prekurzorová molekula, ktorá je proteolyticky štiepená za vzniku peptidu epidermálneho rastového faktora s 53 aminokyselinami. Tento proteín účinkuje ako silný mitogénny faktor, ktorý hrá dôležitú úlohu pri raste, proliferácii a diferenciácii mnohých typov buniek. Tento proteín účinkuje tak, že sa viaže na vysokoafinitný bunkový povrchový receptor, receptor epidermálneho rastového faktora. Poruchy tohto génu sú príčinou hypomagneziémie typu 4. Dysregulácia tohto génu bola spojená s rastom a progresiou určitých druhov rakoviny. Alternatívne spájanie vedie k viacerým variantom prepisov.

Rita Levi-Montalcini a Stanley Cohen dostali Nobelovu cenu za výskum rastových faktorov.

Balenie: 

1x 10ML koktejl v balení

Kyselina ferulová
Znižuje oxidačný stres a tvorbu dimérov tymínu v pokožke.
Kyselina ferulová môže inhibovať produkciu melanínu v procese bielenia pokožky.

Ubichinón
Je známy predovšetkým pre svoju úlohu ako nosič elektrónov a protónov v aeróbnom bunkovom dýchaní a ako silný antioxidant. Hromadiace sa dôkazy však naznačujú, že táto dobre študovaná zložka membrány môže mať v živých bunkách niekoľko ďalších dôležitých funkcií. Aktuálna štúdia uvádza predtým nezdokumentovanú schopnosť ubichinónu-10 modulovať mechanickú pevnosť a permeabilitu lipidových membrán.

Sodná DNA
DNA je polynukleotid, hlavná zložka chromozómov, ktorej štruktúra je tvorená makromolekulou s dvojitým reťazcom vytvorenou v pravotočivej špirále.
Z celkového rastlinného pôvodu sa extrahuje z gramatických rastlín starostlivým procesom čistenia, pri ktorom sa zachová pôvodná konštitúcia. Sodná DNA je nedráždivá látka a je to silný povrchový zvlhčovač.

DNA má trofický účinok na pokožku, modifikuje bunky základnej vrstvy epidermy. Jeho terapeutické účinky sa zvyšujú úmerne s veľkosťou reťazca DNA, pretože vysoká polymerizácia robí produkt aktívnejším a zlepšuje penetráciu do tkaniva. Pozorovalo sa, že DNA má silu rekonštruovať spojivové tkanivo stimuláciou zjazvovacích procesov.

APLIKÁCIA:  elektroporácia, ultrazvuk, Meso-Roller a Meso-Pen. (Derma Pero)

Receptúra ​​založená na komplexe vysokých koncentrácií rastových faktorov s prispievajúcimi poly-revitalizujúcimi zložkami, ako je sodná DNA, kyselina ferulová, ubichinón, lecitín, fytosterol a mastné kyseliny, ktoré vedú k množeniu kmeňových buniek, regeneráciou poškodených kožných tkanív, ako je starnutie alebo vrásky. Sodná DNA hrá hlavnú úlohu pri stimulácii opravy buniek.

 PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným dovozcom a predajcom pre Slovensko, Česko, Maďarsko. 

Uvedené informácie sú určené výhradne pre profesionálov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie