Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

GEN hair, 10x5ML - Účinná regenerácia a podpora rastu vlasov, obnovenie sily a vitality vlasov

Kód: 1419
Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: MESORGA
€119 / bal. €142,80 vrátane DPH €2,38 / 1 ml
Iba pre prihlásených

GENhair od aerazen® lab je jedným z najúplnejších synergických riešení na regeneráciu, obnovenie sily a vitality vlasov na trhu. Produkt je účinný ako pre ženy, tak i mužov. Po aplikácií dochádza k účinnej regenerácií, obnove stratenej sily vlasov, obnove ich vitality a účinnej podpore rastu vlasov. GENhair pôsobí revitalizáciou kožných buniek na pokožke hlavy, výrazne podporuje krvný obeh a prekrvenie folikúl, podporuje liečenie problémov spojených s vlasmi vrátane vypadávania vlasov, zlepšenie rastu a kvality vlasov, zahustenie a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

GENhair od aerazen® lab je jedným z najúplnejších synergických riešení na obnovenie sily a vitality vlasov na trhu. Produkt je účinný ako pre ženy, tak i mužov. Produkt regeneruje a obnovuje stratenú silu, vitalitu a rast vlasov. GENhair pôsobí revitalizáciou kožných buniek na pokožke hlavy, výrazne podporuje krvný obeh a prekrvenie folikúl, podporuje liečenie problémov spojených s vlasmi vrátane vypadávania vlasov, zlepšenie rastu a kvality vlasov, zahustenie a pod. 

D-panthenol pomáha zlepšovať využitie energie obsiahnutej v potravinách, zlepšuje obnovu buniek, pomáha vytvárať protilátky, urýchľuje hojenie rán a dodáva vlasom vitalitu a silu.

Pyridoxín má úlohu syntetizovať sacharidy, bielkoviny, tuky a tiež vyvolávať tvorbu červených krviniek a hormónov; zasahuje do syntézy bielkovín a je obsiahnutý v aminokyselinách, podieľa sa na tvorbe protilátok.

Vitamín B1 je životne dôležitý v metabolizme cukrov a hrá dôležitú úlohu pri vedení nervových impulzov a metabolizme kyslíka.

Vitamín H pôsobí ako revitalizátor a tonikum, zlepšuje vzhľad a tón pleti.

Riboflavín hrá primárnu úlohu pri výrobe energie na bunkovej úrovni a pri kardiovaskulárnej ochrane, pričom má reštrukturalizačné vlastnosti na vlasy a dodáva lesk poškodeným vlasom.

Tymozín beta 4 je rastový faktor získaný biotechnológiou, ktorý sa skladá z komplexných proteínov so štruktúrou bioidentickou so štruktúrou endogénnych proteínov, ktoré podporujú fyziologické procesy bunkového rastu, proliferácie a apoptózy. Tymozín pomáha folikulu produkovať zdravšie a silnejšie vlasy s energizujúcim účinkom, ktorý zlepšuje cirkuláciu a podporuje rast vlasov, rovnako ako zvyšuje množstvo kmeňových buniek folikulu. 

Wasabi japonica je zvláštny extrakt z listov wasabi, ktorý obsahuje ako aktívnu zložku flavonoid izosaponarín, ktorý má viac aktivít, ktoré sa dajú použiť ako na rast vlasov, tak na ich schopnosť inhibovať lipázu, elastázu a hyaluronidázu. 

Keratín obsiahnutý v GENhair má funkciu ochrany a opráv vlasové vlákna, tvoriaceho akýsi hygroskopický film na koži alebo vlasov čím účinne  zabraňuje v dehydratácií pokožky alebo vlasového vlákna. 

Železo glukonát sa bežne používa na zvýšenie dodávky železa do výživy vlasov, pretože to je základnou zložkou, navyše k tomu, že čím nižšia je úroveň železa, tým viac dochádza aj k poklesu hemoglobínu, čo zase vedie k menšiemu prekysličeniu (oxygenácii) a tým aj k oslabeniu vlasov až do bodu, kedy vypadnú.

Zloženie produktu GENhair je svojím spôsobom jedinečné a dokáže obnoviť silu, vitalitu a rast vlasov. Produkt je kvôli svojím známym účinkom používaný v kozmetických salónoch po celej Európe.

OBSAH BALENIA:

10x5ML sterilných liekoviek

SPÔSOB PODANIA:

  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

PRE VŠETKY TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: