Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

HYBRIDO 5x5ML - Jedinečné revitalizačné a regeneračné HYBRIDNÉ riešenie s kyselinou Hyalurónovou pre omladenie, hydratáciu a tonizáciu pokožky

Kód: 1326
Akcia Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
Značka: MESORGA
€129 / bal. €154,80 vrátane DPH €5,16 / 1 ml
Iba pre prihlásených

Produkt HYBRIDO od spoločnosti MESORGA je ultra inovatívny a jedinečný výrobok, predstavuje absolútnu NOVINKU v oblasti bioinžinierstva a estetickej medicíny, ktorá viedla k vytvoreniu hybridného riešenia s obrovskou revitalizačnou a regeneračnou silou. Vhodné pre Hyaluron Pen, Derma Pen, Hydra Pen, Needling, Vital Injector, atď.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt HYBRIDO od spoločnosti MESORGA je ultra inovatívny a jedinečný výrobok, predstavuje absolútnu NOVINKU v oblasti bioinžinierstva a estetickej medicíny, ktorá viedla k vytvoreniu hybridného riešenia s obrovskou revitalizačnou a regeneračnou silou.

Hydrolyzovaná DNA a RNA:  tieto Nano molekuly hydrolyzovaných nukleotidov sú skutočné mikro fragmenty, ktoré účinne prenikajú do dermy a sú základnou jednotkou všetkých živých organizmov, regenerujú bunky pokožky a bojujú proti účinkom času hydratáciou a tonizáciou pokožky.

HA Cross Polymer:  tento skutočne jedinečný biotechnologický produkt je samo-zosieťovaný biopolymér kyseliny hyalurónovej: za určitých podmienok je kyselina hyalurónová vystavená miešaniu a vlastným zosieťovaním získava sieťovú konformáciu, aby odolávala vo vnútri pokožky dlhšie a chránila ju pred útokmi enzýmov bez pomoci zosieťovacích látok a teda bez uvoľňovania zvyškov bielkovín v tele.

Vzorec je potom doplnený prítomnosťou kyseliny hyalurónovej s  vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorá pokožku hydratuje do hĺbky a dodáva jej pružnosť a tón.

Produkt určený na vloženie do Hyaluron Pen. Ideálne na získanie tonizačného a plniaceho efektu vďaka zloženiu a zosieťovanej kyseliny Hyalurónovej. 

Balenie:

  • 5 injekčných ampuliek po 5 ML

Zloženie výrobku:

  • Aqua, Sodium Hyaluronate Crosspolymer-3, Propylene Glycol, Hydrolized RNA, Hydrolized DNA, Sodium Hyaluronate, Phenoxeethanol

Výhody použitia HYBRIDO 5x5ML

  • Silná regeneračná schopnosť buniek
  • Revitalizácia pokožky (Tvár, krk, dekolt)
  • Účinná hydratácia a tonizácia pokožky
  • Anti-Aging

UPOZORNENIE: Jedná sa o kozmetický výrobok vhodný na použitie aj s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • HYALURON PEN
  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: