Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

MLX 1, 5x5ML - Unikátny LIPOLYTICKÝ koktejl z peptidov s lipolytickým a modelovacím účinkom

Kód: 1425
Akcia Novinka DORUČENIE 24H
Značka: MESORGA
€129 / ks €154,80 vrátane DPH €5,16 / 1 ml
Iba pre prihlásených

MLX1 je inovatívny a unikátny lipolytický kokteil zložený zo synergie rôznych peptidov s lipolytickým a modelovacím účinkom. Vhodné ošetrenie pre všetky techniky needlingu.

Detailné informácie

Podrobný popis

MLX1 je inovatívny a unikátny lipolytický kokteil zložený zo synergie rôznych peptidov s lipolytickým a modelovacím účinkom.

Pentapeptid 25 (UCPeptide)  tlmí nadbytočný príjem živín a ich spaľovanie, ich premenu na teplo a navyše podporuje zníženie uskladnenie lipidov v tuku pod kožu a zlepšenie stavu pokožky adipozity.

Butylénglykol tripeptidy 3 (ATPeptide), na druhej strane, pracuje v súčinnosti so zvýšením bunkového obsahu ATP (tj dostupné zdroje bunky) v prospech lipolýzy: presná kombináciu týchto dvoch peptidov zabezpečuje exponenciálne účinky zníženia tukovej masy ako aj energizáciu a dynamizáciu pokožky na celom tele.

Kofeín  má lipolytický účinok, pretože je priamo schopný znížiť hromadenie lipidov v adipocytoch obmedzením prírastku hmotnosti a produkciou triglyceridov.

Teofylín  má diuretické a protizápalové účinnky a inhibuje pôsobenie (s kofeínom) fosfodiesterázy, čo je enzým, ktorý štiepi cAMP (cyklický adenozínmonofosfát).

Mastné kyseliny sa musia odbúravať v mitochondriách a  karnitín  hrá dôležitú fyziologickú funkciu „nosiča“, ktorý vedie k tvorbe acyl-karnitínu, ktorý ľahko prechádza vnútornou mitochondriálnou membránou a odvádza mastné kyseliny smerom k ich katabolizmu.

Na   uľahčenie absorpcie v čreve má dezoxykolát sodný špecifickú funkciu namiesto emulgácie lipidov.

MLX 1│ZÖLLNER MEDICAL│ Hyper Lipolytický koktejl

OBSAH BALENIA:

  • 5 sterilných liekoviek x 5ML

UPOZORNENIE: Jedná sa o kozmetický výrobok vhodný na použitie aj s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR a pod.

PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: