Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

ORGANTIage, 5x5ML - Účinné OMLADENIE najvyššej triedy

Kód: 1410
Akcia Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: MESORGA
€139 / bal. €166,80 vrátane DPH €5,56 / 1 ml
Iba pre prihlásených

ORGANTIage - Účinný anti-aging koktejl navyššej triedy vyvažuje podiel kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, ktorý sa stráca počas procesu starnutia pokožky: v tomto zmysle je funkcia zložiek ako  hydrolyzovaný kolagén  a  hydrolyzovaný elastín veľmi dôležitá, v skutočnosti s pribúdajúcim vekom, príspevok kolagénu v dermis klesá asi o 1% ročne (na jednotku plochy povrchu kože); tento pokles sa pozoruje vo forme vrások, uvoľňovania a ochabovania pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

ORGANTIage - Účinné omladenie najvyššej triedy - Tento anti-aging moderný komplex proti starnutiu má v podstate za cieľ vyvážiť podiel kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej, ktorý sa stráca počas procesu starnutia pokožky: v tomto zmysle je funkcia zložiek ako  hydrolyzovaný kolagén  a  hydrolyzovaný elastín veľmi dôležitá, v skutočnosti s pribúdajúcim vekom, príspevok kolagénu v dermis klesá asi o 1% ročne (na jednotku plochy povrchu kože); tento pokles sa pozoruje vo forme vrások, uvoľňovania a ochabovania pokožky.

Tetrapeptid-2 (Uplevity)  a komplex štyroch peptidov, ktoré májú za úlohu bojovať proti ochabnutiu pokožky a podporujú tvorbu elastínu a endogénneho kolagénu, rovnako ako kľúčové proteíny pre tvorbu elastínových vlákien rovnaké (FBLN5 a LOXL1).

L'Antartracina (Pseudoalteromonas Antarctic)  a morská baktéria izolovaná z morského pobrežného prostredia Antarktídy, ktorá má ochranné vlastnosti a reštrukturalizáciu kryo, ktoré pomáhajú udržiavať suchosť a súčasne stimulujú regeneráciu a spevnenie pokožky stimuláciou produkcie vlákien kolagénu.

Receptúru tohto pokročilého anti-aging koktajlu potom dotvára kyselina hyalurónová (15 mg / ml) s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorá nám umožní stimulovať hlbšie vrstvy pokožky.

OBSAH BALENIA: 5 liekoviek x 5ML
 

UPOZORNENIE: Jedná sa o kozmetický výrobok vhodný na použitie aj s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: