Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

ORGANTIox, 5x5ML - Extra antioxidačné, hydratačné a Anti-aging ošetrenie

Kód: 1422
Akcia Novinka DORUČENIE 24H
Značka: MESORGA
€129 / bal. €154,80 vrátane DPH €5,16 / 1 ml
Iba pre prihlásených

ORGANTIox  je silný antioxidant s absolútne inovatívnym a jedinečným zložením: hlavnou novinkou je  trojitá molekulová hmotnosť kyseliny hyalurónovej. Produkt obsahuje Ubichinón , tiež nazývaný  koenzým Q10 , spolu s  Gluthathionom (GSH), Resveratrolom  a  vitamínom C synergicky pôsobia silne antioxidačne a proti starnutiu, čím pôsobia proti oxidačnému stresu voľných radikálov a bojujú proti strate kolagénu a elastínu, čím znižujú znamenia času.

Detailné informácie

Podrobný popis

ORGANTIox  je silný antioxidant s absolútne inovatívnym a jedinečným zložením: hlavnou novinkou je  trojitá molekulová hmotnosť kyseliny hyalurónovej, ktorá sa skladá z troch rôznych typov reťazcov kyseliny hyalurónovej s nízkou, strednou a vysokou molekulovou hmotnosťou pre zvlhčujúci a revitalizačný účinok na všetkých úrovniach dermy.

Ubichinón , tiež nazývaný  koenzým Q10 , spolu s  Gluthathionom (GSH), Resveratrolom  a  vitamínom C synergicky pôsobia silne antioxidačne a proti starnutiu, čím pôsobia proti oxidačnému stresu voľných radikálov a bojujú proti strate kolagénu a elastínu, čím znižujú znamenia času.

OBSAH BALENIA:

5 sterilných liekoviek x 5ML

UPOZORNENIE: Jedná sa o kozmetický výrobok vhodný na použitie aj s estetickými prístrojmi. 

SPÔSOB PODANIA:

  • DERMA PEN
  • HYDRA PEN
  • VITAL INJEKTOR

PRE TECHNIKY NEEDLINGU

PRODUKT NIE JE URČENÝ NA INJEKČNÉ PODANIE Z TITULU SILNÉHO KONCENTRAČNÉHO ZLOŽENIA!

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: