LARIMIDE HYPER-HYDRATAČNÝ KRÉM SPF50 50ml

Kód: A0883
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LARIMIDE
€24,96 / ks €29,95 vrátane DPH €49,92 / 100 ml
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Slnko má niekoľko výhod: robí nás veselými, pretože zvyšuje podiel serotonínu, neurotransmiteru, ktorý reguluje pocit pohody. Okrem toho pomáha syntetizovať vitamín D, zlepšuje vstrebávanie vápnika a fosforu, ktoré sú nevyhnutné na posilnenie kostí a zubov.

Ďalším pozitívnym aspektom opaľovania je, že pomáha zlepšiť mnohé kožné ochorenia, okrem iného zmierňuje príznaky a svrbenie akné a psoriázy.

Či už na pláži, v meste alebo na horách, slnko je všade a v každom ročnom období. Aby ste si slnečné lúče užili bez obmedzenia, je nevyhnutné používať rýchlo sa vstrebávajúci prípravok, ktorý chráni pokožku pred poškodením, keďže každé spálenie zvyšuje riziko rakoviny kože.

Chráňte svoju pokožku pred slnkom pomocou účinných UVB a UVA filtrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

 • Pokročilá ochrana pred spálením a predčasným starnutím pokožky.
 • Poskytuje ochranu pred UVA a UVB lúčmi.
 • Vysoká fotoprotekcia tváre v superfluidnej textúre s hodvábnym povrchom.
 • Vhodné pre všetky typy pleti, aj pre tú najcitlivejšiu.
 • Nesvrbí v očiach.

Širokospektrálny rad ochrany pred slnkom LARIMIDE: UVA/UVB Zaručuje starostlivosť a ochranu pokožky pred krátkodobým a dlhodobým poškodením spôsobeným slnečným žiarením.

Vďaka slnečnému radu LARIMIDE nájdite najinovatívnejšiu textúru a úroveň ochrany SPF 50, vždy prispôsobenú novým opaľovacím návykom.


Produkty LARIMIDE majú ľahkú textúru a spájajú intenzívnu hydratáciu s jemnou letnou vôňou, ktorá pretrváva po celý deň, dokonca aj v noci.

Najvyššia UVA/UVB ochrana v kombinácii s hydratačnými zložkami chráni vašu pokožku hodinami hydratácie, zabraňuje vysušovaniu pokožky a pomáha vašej pokožke ožiť.

Ideálna ochrana: pôsobí na 100 % slnečných lúčov, takže ste chránení viac ako kedykoľvek predtým. So širokospektrálnymi UVA a UVB stabilnými fotofiltrami.

Vaša pokožka je chránená pred všetkými druhmi slnečných lúčov: UVA a UVB.

S fotostabilnými filtrami, exkluzívnou technológiou, ktorá chráni pred širokospektrálnymi slnečnými lúčmi, bezpečne zachováva povahu pokožky bez toho, aby došlo k poškodeniu buniek pokožky slnkom.

VÝHODY:

 • Vysoká fotoprotekcia tváre v superfluidnej textúre s hodvábnym povrchom.

 • Vhodné pre všetky typy pleti, aj pre tú najcitlivejšiu.

 • Žiadne svrbiace oči.

Musíte sa naučiť používať správne krémy:

Rýchlo, trochu ochranného krému a „Vyrazte na pláž!“. To je najbežnejší a najneodporúčanejší spôsob, ako sa chrániť. Opaľovací krém by sa mal aplikovať aspoň 20 až 30 minút pred opaľovaním, aby sa zabránilo spáleniu. Vo všeobecnosti platí, že nikdy neopúšťajte dom bez primeranej ochrany pred slnkom.

Je veľmi dôležité nanášať krém hojne a pravidelne, najmenej každé dve hodiny. To zaisťuje zachovanie ochranného účinku aj po spotení, plávaní alebo osušení. V žiadnom prípade netreba zanedbávať takzvané expozičné zóny – nos, uši, krk a ramená, pretože tu môže rýchlo dôjsť k úpalu.

Poradenstvo pre alergikov:

Čoraz viac ľudí je alergických na niektoré opaľovacie krémy. Hyper - hydratačný Total Sun Cream SPF 50 a Immediate Solar Bronzer sú nepostrádateľnými spoločníkmi na slnečné dni. SPF 50 ponúka veľmi vysokú UVB a UVA ochranu. Špecificky pôsobí proti alergiám spôsobeným slnkom a poškodeniu DNA. S testovanými a vegánskymi prísadami sú dermatologicky testované emulzie obzvlášť stabilné.

Určené pre normálnu, citlivú a aknóznu pleť. Okrem starostlivosti o pokožku pred slnečným žiarením posilňujte intenzívnu hydratáciu na ochranu pokožky pred vysušením a posilnenie kožnej bariéry.

Po opaľovaní by ste sa mali chrániť aj vy.

Aby ste mali čo najdlhšie zdravú opálenú pleť, musíte sa o svoju slnkom namáhanú pokožku aj dobre starať. Je dôležité pokožku po vystavení účinkom UV žiarenia ošetriť, posilniť hydratáciu a obnoviť prirodzenú lipidovú vrstvu pokožky. Immediate Solar Bronzer poskytuje intenzívnu hydratáciu, stimuluje proces regenerácie a upokojuje začervenanie.

Výhodné veľkoobchodné ceny│Zöllner Medical│DermalneVyplne_sk


Zöllner Medical International je exkluzívnou distribučnou spoločnosťou značky LARIMIDE pre Slovensko. V prípade záujmu o informácie týkajúce sa vašej objednávky nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421903 483737, alebo písomne na email objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickú kliniku alebo ste lekár? Máte záujem o naše nové produkty? Radi by sme vás k nim zaškolili, preto neváhajte a dohodnite si školenie u nás ešte dnes. Prosím kontaktujte nás na 0911 373743, radi vám poskytneme všetky informácie ohľadne školenia.

Máte salón krásy, alebo ste kozmetička? Máte záujem o nové kozmetické produkty a radi by ste sa nechali aj zaškoliť? V prípade záujmu o absolvovanie školenia nás prosím kontaktujte na našej infolinke +421911 613737, kde vám radi poskytneme všetky informácie ohľadne predmetného školenia alebo na email denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

 • Facebok prezentáciu
 • Instagram prezentáciu
 • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
 • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková min Denisa Kurtiová min

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

Denisa Kürtiová, Cert. školiteľka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: