Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LINERASE KOLAGÉN - Heterológny kolagénový prášok typu I, mikronizovaný sterilný 100 mg

Kód: 2950
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LINERASE
€100 –19 %
KOLAGÉN
€100 –19 % €80,91 / Ampulka €89 vrátane DPH €8,09 / 10 g
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

Heterológny kolagénový prášok typu I, mikronizovaný sterilný.

Linerase Powder je profesionálny produkt na bioregeneráciu pokožky s biorevitalizačným, tonizujúcim a opravným účinkom. Táto inovatívna formulácia na báze kolagénu pôsobí proti procesu starnutia pokožky.

Okrem toho, Linerase Powder podporuje reštrukturalizáciu kožných tkanív, čo ukazuje účinky chrono a fotostarnutia. Pleť po ošetrení pôsobí pružnejšie, kompaktnejšie a žiarivejšie.

Pri každodennej starostlivosti o pleť sa tiež odporúča používať regeneračný krém Linerase.

Detailné informácie

Podrobný popis

LINERASE KOLAGÉN AMPULKA -Heterológny kolagénový prášok typu I, mikronizovaný sterilný 100 mg

Zloženie

Heterológny kolagénový prášok typu I, mikronizovaný sterilný.

Balenie

1 fľaša so 100 mg kolagénového prášku Linerase.

Pred liečbou rekonštituujte injekčnú liekovku. Naneste na neporušenú pokožku po očistení.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 5-30°C.

STERILNÝ KOZMETICKÝ PRODUKT PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Na vonkajšie použitie - Bez konzervačných látok

PRODUKT NA JEDNO POUŽITIE

Indikácie

Linerase Collagen je indikovaný pri regenerácii kožného tkaniva a pri biorevitalizácii pokožky. Pôsobí ako rastový faktor na fibroblasty a vytvára optimálne podmienky pre fyziologickú produkciu nového kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej. Používa sa na chrono a foto-starnutie tváre a tela.

Ako použiť

Pred použitím rozpustite obsah injekčnej liekovky v 5 ml destilovanej vody (alebo iného vhodného rozpúšťadla).

Suspenziu jemne pretrepte. Prípravok naneste na očistenú, neporušenú pokožku.

Ošetrenie opakujte po 14 dňoch.

Dermálne bioregeneračné ošetrenie zahŕňa použitie heterológneho kolagénu typu I v sterilnom mikronizovanom prášku. Produkt sa uvedie do suspenzie s ppi vodou alebo fyziologickým a anestetickým roztokom a potom sa intradermálne vstrekne cez podliatiny s objemom 0,1 ml každé 2 cm na tvár, krk, dekolt a chrbát rúk. 

Odporúčame 4 sedenia s odstupom 15 dní ako liečba záchvatu; 1 sedenie každé 2 mesiace na údržbu. Po ošetrení sa odporúča aplikovať Linerase Masku.


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Linerase pre SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme talianska spoločnosť CSD špecializujúca sa na výrobu a distribúciu dermokozmetických a dermatologických produktov s dvadsaťročnými skúsenosťami v tomto sektore. Spoločnosť bola založená v roku 1997 s cieľom poskytovať inovatívne medicínske riešenia v dermatologickej oblasti, ktoré reagujú na potreby pacientov a zdravotníckych pracovníkov.

Osobitná pozornosť sa venuje liečbe patológií ako je akné, kožná mykóza, rosacea, fotostarnutie, ako aj štúdiu a tvorbe korekčných a estetických produktov proti fyziologickému starnutiu pokožky.

V skutočnosti je známe, že uvedené kožné stavy majú často ťažké psychologické dôsledky na vnímanie vlastného obrazu a môžu preto určovať pokles sebaúcty, ako aj ťažkosti vo vzťahoch a sociálnych interakciách.

Rozvojová politika značky Linerase bola vždy orientovaná na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov s cieľom efektívne reagovať na potreby veľmi početnej klientely. Všetky produkty spĺňajú prísne normy stability, bezpečnosti a dermatologickej znášanlivosti, aby sa zabezpečila ich účinnosť v priebehu času.

V súčasnosti značka Linerase pôsobí v Taliansku a v zahraničí prostredníctvom rozsiahlej siete distribútorov, ktorí zabezpečujú asistenčnú službu pred predajom a po ňom, aby bola zaručená úplná spokojnosť zákazníka.

Produkcia ponúka širokú škálu riešení v dermatologickej oblasti, rozdelených na domácu starostlivosť a profesionálne rady.