Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LINERASE ANTIOXIDAČNÝ KRÉM - Krém s vysokou antioxidačnou a hydratačnou silou.

Kód: 2944
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LINERASE
€58,33 / ks €70 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

LINERASE ANTIOXIDAČNÝ KRÉM s vysokou antioxidačnou a hydratačnou silou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antioxidačný krém

Krém s vysokou antioxidačnou a hydratačnou silou. Vďaka vysokej koncentrácii svojich účinných látok pomáha bojovať proti voľným radikálom a podporuje syntézu nového kolagénu. Každodenné používanie pôsobí proti tvorbe známok starnutia a dodáva pleti jemnosť a jas.

 

Ako použiť

Naneste malé množstvo produktu ráno a večer na tvár, krk a dekolt. Jemne masírujte až do úplného vstrebania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme talianska spoločnosť CSD špecializujúca sa na výrobu a distribúciu dermokozmetických a dermatologických produktov s dvadsaťročnými skúsenosťami v tomto sektore. Spoločnosť bola založená v roku 1997 s cieľom poskytovať inovatívne medicínske riešenia v dermatologickej oblasti, ktoré reagujú na potreby pacientov a zdravotníckych pracovníkov.

Osobitná pozornosť sa venuje liečbe patológií ako je akné, kožná mykóza, rosacea, fotostarnutie, ako aj štúdiu a tvorbe korekčných a estetických produktov proti fyziologickému starnutiu pokožky.

V skutočnosti je známe, že uvedené kožné stavy majú často ťažké psychologické dôsledky na vnímanie vlastného obrazu a môžu preto určovať pokles sebaúcty, ako aj ťažkosti vo vzťahoch a sociálnych interakciách.

Rozvojová politika značky Linerase bola vždy orientovaná na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov s cieľom efektívne reagovať na potreby veľmi početnej klientely. Všetky produkty spĺňajú prísne normy stability, bezpečnosti a dermatologickej znášanlivosti, aby sa zabezpečila ich účinnosť v priebehu času.

V súčasnosti značka Linerase pôsobí v Taliansku a v zahraničí prostredníctvom rozsiahlej siete distribútorov, ktorí zabezpečujú asistenčnú službu pred predajom a po ňom, aby bola zaručená úplná spokojnosť zákazníka.

Produkcia ponúka širokú škálu riešení v dermatologickej oblasti, rozdelených na domácu starostlivosť a profesionálne rady.