Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LINERASE HYDRO AMPULKA - Výplňový a modelovací roztok dermálnej matrice na báze kyseliny hyalurónovej a polypeptidov 5 x 5ml

Kód: 2949
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LINERASE
€100 / ks €110 vrátane DPH €20 / 5 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

Výplňový a modelovací roztok dermálnej matrice na báze kyseliny hyalurónovej a polypeptidov.

Detailné informácie

Podrobný popis

LINERASE HYDRO AMPULKA - Výplňový a modelovací roztok dermálnej matrice na báze kyseliny hyalurónovej a polypeptidov 5 x 5ml

Zloženie

 

Výplňový a modelovací roztok dermálnej matrice na báze kyseliny hyalurónovej a polypeptidov.

 

Balenie

 

Každé balenie obsahuje 5 injekčných liekoviek po 5 ml.

 

Indikácie

 

Liečba je indikovaná na prevenciu a liečbu poškodenia kože na tvári.

 

Ako použiť

 

Vstreknite roztok do povrchovej vrstvy dermis v primeranom množstve v nasledujúcich bodoch: glabela, lícne kosti, nasolabiálna ryha, dolný kútik úst, submentálna oblasť. Odporúčame 4 sedenia s odstupom 7 dní, po ktorých nasleduje 1 sedenie každých 15 dní dvakrát, ako liečba záchvatu; 1 sedenie mesačne na údržbu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme talianska spoločnosť CSD špecializujúca sa na výrobu a distribúciu dermokozmetických a dermatologických produktov s dvadsaťročnými skúsenosťami v tomto sektore. Spoločnosť bola založená v roku 1997 s cieľom poskytovať inovatívne medicínske riešenia v dermatologickej oblasti, ktoré reagujú na potreby pacientov a zdravotníckych pracovníkov.

Osobitná pozornosť sa venuje liečbe patológií ako je akné, kožná mykóza, rosacea, fotostarnutie, ako aj štúdiu a tvorbe korekčných a estetických produktov proti fyziologickému starnutiu pokožky.

V skutočnosti je známe, že uvedené kožné stavy majú často ťažké psychologické dôsledky na vnímanie vlastného obrazu a môžu preto určovať pokles sebaúcty, ako aj ťažkosti vo vzťahoch a sociálnych interakciách.

Rozvojová politika značky Linerase bola vždy orientovaná na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov s cieľom efektívne reagovať na potreby veľmi početnej klientely. Všetky produkty spĺňajú prísne normy stability, bezpečnosti a dermatologickej znášanlivosti, aby sa zabezpečila ich účinnosť v priebehu času.

V súčasnosti značka Linerase pôsobí v Taliansku a v zahraničí prostredníctvom rozsiahlej siete distribútorov, ktorí zabezpečujú asistenčnú službu pred predajom a po ňom, aby bola zaručená úplná spokojnosť zákazníka.

Produkcia ponúka širokú škálu riešení v dermatologickej oblasti, rozdelených na domácu starostlivosť a profesionálne rady.