Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LINERASE PEEL OFF - Maska s odlupovacím účinkom, 4 tuby po 10ml

Kód: 2941
Novinka DORUČENIE 24H
Značka: LINERASE
€87,50 / bal. €105 vrátane DPH €21,88 / 10 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.10.2022

LINERASE PEEL OF je maska s "odlupovacím" účinkom na báze vylepšeného retinolu, vitamínu C a polypeptidov. V balení 4 tuby po 10ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie

Maska s odlupovacím účinkom na báze vylepšeného retinolu, vitamínu C a polypeptidov.

 

Balenie

Každé balenie obsahuje n. 4 tuby po 15 ml.

 

Indikácie

Ošetrenie je indikované na bio-regeneráciu epidermis.

 

Ako použiť

Naneste tenkú vrstvu Linerase Peel Off na tvár, krk a dekolt. Počkajte, kým sa asi po 20-30 minútach vytvorí tenký priehľadný film, ktorý sa po dokonalom zaschnutí jemne odstráni. Naneste masku na obnovenie Linerase.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme talianska spoločnosť CSD špecializujúca sa na výrobu a distribúciu dermokozmetických a dermatologických produktov s dvadsaťročnými skúsenosťami v tomto sektore. Spoločnosť bola založená v roku 1997 s cieľom poskytovať inovatívne medicínske riešenia v dermatologickej oblasti, ktoré reagujú na potreby pacientov a zdravotníckych pracovníkov.

Osobitná pozornosť sa venuje liečbe patológií ako je akné, kožná mykóza, rosacea, fotostarnutie, ako aj štúdiu a tvorbe korekčných a estetických produktov proti fyziologickému starnutiu pokožky.

V skutočnosti je známe, že uvedené kožné stavy majú často ťažké psychologické dôsledky na vnímanie vlastného obrazu a môžu preto určovať pokles sebaúcty, ako aj ťažkosti vo vzťahoch a sociálnych interakciách.

Rozvojová politika značky Linerase bola vždy orientovaná na bezpečnosť a kvalitu svojich produktov s cieľom efektívne reagovať na potreby veľmi početnej klientely. Všetky produkty spĺňajú prísne normy stability, bezpečnosti a dermatologickej znášanlivosti, aby sa zabezpečila ich účinnosť v priebehu času.

V súčasnosti značka Linerase pôsobí v Taliansku a v zahraničí prostredníctvom rozsiahlej siete distribútorov, ktorí zabezpečujú asistenčnú službu pred predajom a po ňom, aby bola zaručená úplná spokojnosť zákazníka.

Produkcia ponúka širokú škálu riešení v dermatologickej oblasti, rozdelených na domácu starostlivosť a profesionálne rady.