Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Účinný rozpúšťač tukov pre telo, LOVE COSMEDICAL DESOBODY 5x10ml

Kód: 987
Akcia Novinka DORUČENIE 48H
€97 / bal. €116,40 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Love Cosmedical DesoFace je revolučný produkt na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená  úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej rekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

DesoFace je ideálny na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Znížením množstva tuku v určitých tvárových oblastiach môže DesoFace pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Love Cosmedical DesoBody je najnovšia injekčná forma rozpúšťania telesného tuku na trhu! Injekcia ktorá rozpúšťajúca tuk, známa tiež ako lipolytická injekcia, ktorá je určená na trvalé ošetrenie a redukciu lokalizovaných tukových vačkov. Ukázalo sa, že je to bezpečnejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie ako iné staršie rozpúšťače tukov na trhu.

Nechirurgické riešenie je ideálne použiť na miesta ako sú žalúdok, napnuté bruško, zadok, tuk z chrbta a ďalšie, kde tiež pomáha zlepšiť pevnosť pokožky.

Odstránením oblastí tuku môže DesoBody pomôcť pri reštrukturalizácii a zmene tvaru tela, vďaka čomu budete nielen vyzerať ale hlavne sa cítiť lepšie a sebavedomejšie.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu LOVE COSMEDICAL online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 5 injekčných ampuliek po 10 ml 

Zloženie produktu:

  • 1,25% deoxycholát sodný
  • Kofeín
  • Equisetim

Výhody Love Cosmedical DESOBODY:

  • Rozpúšťa tukové bunky
  • Redukuje lokalizovaný tuk
  • Bezpečné, rýchle a efektívne ošetrenie
  • Oblasti: Telo ako napr. paže, pás, boky, chrbát, bruško, stehná a kolená.

Ako vlastne DesoBody funguje?

Injekcie Love Cosmedical DesoFace štiepia plazmatickú membránu a vonkajšiu stenu tukových buniek a umožňujú tak prirodzenému odbúravaniu mastných kyselín a ich prirodzenému odstraňovaniu lymfatickým systémom tela.

Ako dlho vydrží ošetrenie?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa mal DesoFace vykonávať v jednom sedení každých 4 - 6 týždňov, v závislosti od ošetrenej oblasti a množstva tuku v každej oblasti. Výsledky dosiahnuté pomocou Love Cosmedical DesoFace sú trvalé a viditeľné už po 1-2 ošetreniach.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: