Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Účinný rozpúšťač tukov pre tvár a krk, LOVE COSMEDICAL DESOFACE, 5x10ml

Kód: 986
Novinka DORUČENIE 24H
€150 –30 %
Desoface 5x10ML│Zöllner Medical
€150 –30 % €105 / bal. €126 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Love Cosmedical DesoFace je revolučný produkt na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená  úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebbo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej rekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

DesoFace je ideálny na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Znížením množstva tuku v určitých tvárových oblastiach môže DesoFace pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Love Cosmedical DesoFace je revolučný produkt z Talianska na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená  úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej brekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

DesoFace je ideálny na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Okrem toho pomáha zoštíhliť a kontúrovať žiadané oblasti tváre. Najlepšie výsledky možno dosiahnuť u pacientov so strednou telesnou hmotnosťou alebo s miernou nadváhou, s lokalizovanou adipozitou a bez tuku, ktorý napriek strave a fyzickej aktivite nezmizne sám.

Znížením množstva tuku v určitých oblastiach môže DesoFace pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu LOVE COSMEDICAL online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 5 injekčných ampuliek po 10 ml 

Zloženie produktu:

  • 0,50% deoxycholát sodný
  • Kofeín
  • Equisetim

Výhody Love Cosmedical DESOBODY:

  • Rozpúšťa tukové bunky
  • Redukuje dvojitú bradu a kontúrované kosti
  • Vyhladzuje celulitídu
  • Rýchle výsledky a minimálne prestoje
  • Oblasti: Tvár napr. dvojitá brada, líca, krk, oblasť očí a čeľuste

Ako vlastne DesoBody funguje?

Injekcie Love Cosmedical DesoFace štiepia plazmatickú membránu a vonkajšiu stenu tukových buniek a umožňujú tak prirodzenému odbúravaniu mastných kyselín a ich prirodzenému odstraňovaniu lymfatickým systémom tela.

Ako dlho vydrží ošetrenie?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa mal DesoFace vykonávať v jednom sedení každých 4 - 6 týždňov, v závislosti od ošetrenej oblasti a množstva tuku v každej oblasti. Výsledky dosiahnuté pomocou Love Cosmedical DesoFace sú trvalé a viditeľné už po 1-2 ošetreniach.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: