Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Účinný rozpúšťač tukov pre tvár a krk, LOVE COSMEDICAL DESOFACE, 5x10ml

Kód: 986
Akcia Novinka GARANCIA DORUČENIA 48H
€97 / bal. €116,40 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
3.8.2021

Love Cosmedical DesoFace je revolučný produkt na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená  úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebbo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej rekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

DesoFace je ideálny na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Znížením množstva tuku v určitých tvárových oblastiach môže DesoFace pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Love Cosmedical DesoFace je revolučný produkt z Talianska na rozpúšťanie tukov, ktorý sa zameriava na bunkovú membránu adipocytov (tukových buniek). Účinkom je jemné doladenie tváre alebo dvojitej brady rozpustením tukových buniek s rýchlymi viditeľnými účinkami. Odstránenie tukových buniek pomocou Injekcií DesoFace znamená  úplne nechirurgické riešenie a nevyžaduje si žiadne prestoje, alebo dlhodobé hojenie. Vďaka svojím okamžitým účinkom, skoro žiadnej potrebnej brekonvalescencii, je to veľmi žiadané ošetrenie v západnej Európe.

DesoFace je ideálny na zníženie množstva tuku v lícach, spodnej časti brady, obrysových kostiach a iných oblastiach tváre, kde nám môže tuk prekážať. Okrem toho pomáha zoštíhliť a kontúrovať žiadané oblasti tváre. Najlepšie výsledky možno dosiahnuť u pacientov so strednou telesnou hmotnosťou alebo s miernou nadváhou, s lokalizovanou adipozitou a bez tuku, ktorý napriek strave a fyzickej aktivite nezmizne sám.

Znížením množstva tuku v určitých oblastiach môže DesoFace pomôcť reštrukturalizovať a zmeniť tvar vašej tváre, aby ste vyzerali mladšie a cítili sa sebavedomejšie a istejšie.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu LOVE COSMEDICAL online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 5 injekčných ampuliek po 10 ml 

Zloženie produktu:

  • 0,50% deoxycholát sodný
  • Kofeín
  • Equisetim

Výhody Love Cosmedical DESOBODY:

  • Rozpúšťa tukové bunky
  • Redukuje dvojitú bradu a kontúrované kosti
  • Vyhladzuje celulitídu
  • Rýchle výsledky a minimálne prestoje
  • Oblasti: Tvár napr. dvojitá brada, líca, krk, oblasť očí a čeľuste

Ako vlastne DesoBody funguje?

Injekcie Love Cosmedical DesoFace štiepia plazmatickú membránu a vonkajšiu stenu tukových buniek a umožňujú tak prirodzenému odbúravaniu mastných kyselín a ich prirodzenému odstraňovaniu lymfatickým systémom tela.

Ako dlho vydrží ošetrenie?

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov by sa mal DesoFace vykonávať v jednom sedení každých 4 - 6 týždňov, v závislosti od ošetrenej oblasti a množstva tuku v každej oblasti. Výsledky dosiahnuté pomocou Love Cosmedical DesoFace sú trvalé a viditeľné už po 1-2 ošetreniach.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU) (Taliansku)

EU

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: