Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

LUMINERA HYDRYALIX LIPS LIDOCAIN 2x1,25ml

Kód: 3389
Novinka DORUČENIE 24H Modul množstevní slevy
Značka: LUMINERA
€116 / ks €127,60 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.3.2023
Možnosti doručenia

LUMINERA HYDRYALIX LIPS LIDOCAIN 2x1,25ml

Luminera Hydryalix Lips je určený na remodeláciu a kontúrovanie pier. 

Odporúčaná veľkosť ihly je 27G.

Detailné informácie

Podrobný popis

LUMINERA HYDRYALIX LIPS LIDOCAIN 2x1,25ml

Najmodernejšia technológia Luminera Hydryalix na výrobu Hydryalix, našej zosieťovanej rady HA produktov, poskytuje výhody monofázového zosieťovania a dvojfázových vlastností gélu.

Monofázický gél, ktorý je homogénne zosieťovaný, vytvára hladký, jednotný gél, znižuje vedľajšie účinky, ako je opuch a Tyndallov efekt, a používa menej BDDE na proces zosieťovania. Monofázický gél je 100% zosieťovaný.

Dvojfázový gél má dve fázy, vysoko zosieťovanú fázu častíc HA a nezosieťovanú fázu HA, v ktorej sú častice suspendované . Táto nezosieťovaná fáza je potrebná na umožnenie injekcie.

V našej Hybrid MoBi technológii je gél jednofázový, úplne homogénny, hladký a ľahko sa vstrekuje. Gél sa potom nareže na častice rôznych veľkostí, čím sa vytvorí rad diferencovaných produktov, ktoré sú určené pre rôzne indikácie. Časticový charakter gélu dáva schopnosť formovať vstrekovaný materiál do požadovaného tvaru v tkanive a dodáva produktu jeho pevnosť. Vlastnosť, ktorá sa nenachádza v štandardných jednofázových produktoch, ktoré sú dostupné na trhu. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: