Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

MARC MEDICAL│Účinné peelingy na omladenie pokožky a odstránenie nedokonalostí

Najpredávanejšie

PMP PEPPERMINT PEEL MILD 5ML│Zöllner Medical
 
€149 / ks
(€178,80 vrátane DPH)
PMP PEPPERMINT PEEL INTENSE 5ML│Zöllner Medical
 
€149 / bal.
(€178,80 vrátane DPH)
2 položiek celkom
PMP PEPPERMINT PEEL INTENSE 5ML│Zöllner Medical
Novinka DORUČENIE 24H
€178,80 vrátane DPH
€149 / bal.

PMP Peppermint Peel Intense 5ml je nové, inovatívne revitalizačné ošetrenie starostlivosti o pleť, ktoré sa používa na revitalizáciu pleti poškodenú vekom a slnečným žiarením....

Kód: 1293
PMP PEPPERMINT PEEL MILD 5ML│Zöllner Medical
Novinka DORUČENIE 24H
€178,80 vrátane DPH
€149 / ks

PMP Peppermint Peel Mild 5ml je jemnejší z dvoch inovatívnych chemických peelingov od Marc Medical. Bol vyvinutý s nižšou pevnosťou, aby penetroval povrchnejšie ako PMP Intense,...

Kód: 1299

Marc Medical je talianska spoločnosť, ktorá vyrába inovatívne a efektívne lekárske prístroje pre estetický priemysel. Spoločnosť Marc Medical je známa pre svoje vynikajúce peelingy PMP Peppermint.

Peelingy PMP Peppermint pozostávajú z troch skupín aktívnych látok: kyseliny, zvlhčovačov a estetické zlepšovacie látky. Dva rôzne peelingy PMP obsahujú päť aktívnych kyslých zložiek v kombinácii so šiestimi zvlhčujúcimi a estetickými prostriedkami na podporu biostimulácie pokožky po exfoliácii. Nelúpavé účinné látky navyše poskytujú okamžité účinky prostredníctvom Bio revitalizácie a stimulujú rast nových buniek.

Peppermint Peel Intense a Peppermint Peel Mild sú inovatívne jemné chemické peelingy určené na omladenie pokožky a zníženie nedokonalostí, ako sú rozšírené póry, akné a jemné linky. Mierna je ľahšia kúra obsahujúca 11% TCA, zatiaľ čo intenzívna je silnejšia a obsahuje 19% TCA.

PMP sa skladá z troch skupín aktívnych látok: kyseliny, zvlhčovače a estetické zlepšovacie látky. Dva rôzne peelingy obsahujú 5 aktívnych kyslých zložiek v kombinácii so 6 zvlhčovacími a estetickými prostriedkami, ktoré pomáhajú biostimulovať pokožku po exfoliácii. Okrem toho peelingové účinné látky poskytujú okamžité účinky prostredníctvom Bio revitalizácie a odstraňujú starnúce bunky, zatiaľ čo stimulujú rast nových buniek. Exfoliačný účinok v kombinácii s hydratačnou aktivitou pomáha podporovať regeneráciu tkanív, bunkovú premenu, štrukturálnu premenu bielkovín a obnovenie ideálneho fyziologického stavu pokožky.

Zakúpením originálnych peelingov značky PMP Peppermint od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Marc Medical│Zöllner Medical