Pokračovaním v objednávke v tejto galérii potvrdzujete, že ste odborný lekár, estetická klinika alebo kozmetické centrum! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

MESORGA - Unikátne Bio-revitalizačné séra a peelingy

MESORGA S.r.l. je talianska spoločnosť tvorená skupinou vizionárov zo sveta estetickej medicíny a kozmetológie. Výrobky spoločnosti predstavujú vrchol a doslova čisté revolučné umenie v oblasti estetickej medicíny. Zaručujú to prostredníctvom inovatívnych technológií a ohľaduplnosti k prírode, absolútnu bezpečnosť a kvalitu prostredníctvom výhradného používania čistých surovín, s produktmi navrhnutými a vyrobenými pomocou ekologicky udržateľných technológií v súlade s životným prostredím, ale zároveň s využitím revolučných technológií.

Pri výrobe produktov spoločnosti boli použité vzorce novej generácie na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov. Veríme, že MESORGU si obľúbite presne tak ako my. Pokiaľ hľadáte jedinečnosť, revolučnú kvalitu a bezpečnosť ste na správnej adrese.

Zakúpením originálnych výrobkov značky MESORGA od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, mezoterapie, mezokoktejlov, biorevitalizácie, peelingov a kozmetiky pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

MESORGA - SME VÝHRADNÝ DISTRIBÚTOR PRE SK│CZ│HU│RO

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

MESORGA│ZÖLLNER MEDICAL│DermalneVyplne.sk

Najpredávanejšie

LEADERGUN® Mesotherapy injector mix│Zöllner Medical
€2 700 –30 %
Pôvodne: €2 700  (–30 %)
€1 900 / ks
(€2 280 vrátane DPH)
Retycross 5ML│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk
€55 –47 %
Pôvodne: €55  (–47 %)
€29 / bal.
(€34,80 vrátane DPH)
3 položiek celkom
Gravitačná ručná elektrostimulačná rukavica na tvár a telo
Novinka CENOVÝ HIT
€358,80 vrátane DPH
€299 / ks

NOVÁ REVOLUČNÁ RUKAVICA na prenosnú elektrostimuláciu tváre a tela GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNE zariadenie s využitím infračervenej technológie, s ktorým...

Kód: 1764
LEADERGUN® Mesotherapy injector mix│Zöllner Medical
Novinka
€2 700 –30 %
€2 280 vrátane DPH
€1 900 / ks

LEADERGUN® - Unikátny plne automatický injektor pre: botulín, PRP a mezoterapiu  - 100% vyrobený v Taliansku. TERAZ ZA VÝHODNÉ UVÁDZACIE CENY PRE PRVÝCH 20...

Kód: 1497
Retycross 5ML│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€55 –47 %
€34,80 vrátane DPH
€29 / bal.

Retycross - od spoločnosti MAKROTECH Miláno. Retycross je špeciálne navrhnutý a založený na nukleotidoch a kyseline hyalurónovej (až 26mg!) stabilizovanej pomocou PEG...

Kód: 1320