Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

FFP2 RESPIRÁTOR AKCIA! 10ks v balení, balené po jednom.

Kód: 988
Tip CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
€10 –30 %
FFP2 RESPIRATOR PRODUKT
€10 –30 % €6,99 / balenie €8,39 vrátane DPH €0,70 / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Kvalitný prémiový ochranný respirátor v triede FFP2 a 9051A zabezpečuje dokonalú a účinnú ochranu dýchacích ciest pri vystavení časticiam prachu alebo neprchavých kvapalín, baktérií a vírusov. Investujte do svojho zdravia, investujte do kvalitnej ochrannej pomôcky. Ochranná trieda FFP2 je vhodná aj na ochranu proti novému koronavírusu Covid-19. Respirátor je plne certifikovaný.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný prémiový ochranný respirátor v triede FFP2 a 9051A zabezpečuje dokonalú a účinnú ochranu dýchacích ciest pri vystavení častiaciam prachu alebo neprchavých kvapalín, baktérií a vírusov. Ochranná trieda FFP2 je vhodná na ochranu proti novému koronavírusu Covid-19.

Tento prémiový ochranný respirátor ​​je vyrobený z 5 vrstvového PP netkaného materiálu vysoko kvalitnej elektrostatickej bavlny, vďaka čomu je hebký a pohodlný na tvári, priedušný pri nosení bez námahy, nespôsobuje nepríjemné pocity a hlavne má výborný filtračný výkon.

Pokiaľ budete nosiť tento respirátor na ústach, budete chránení pred prachom, malými časticami vo vzduchu, peľom a mnohými ďalšími látkami. Respirátor má protiprachové prevedenie (ANTI-DUST), a je bez zápachu.

Ochranný respirátor ​​je ideálna ochrana pre ženy aj mužov, vhodná na bicykel, kempovanie, beh, cestovanie, lezenie a každodenné použitie. Chráni vás pred hmlou, oparom, pasívnym fajčením atď.

Ochranný respirátor je navrhnutý tak, aby maximalizovala dychový komfort a výdych pomocou systému cool flow. Rspirátor má trojrozmernú štruktúru, vstavaný nosný mostík a mäkké elastické pásiky, pomocou ktorých dokážete masku tesne uchytiť k tvári bez zbytočných medzier. Tým, že respirátor lepšie priľne k tvári zabráni vniknutiu škodlivých znečisťujúcich látok do masky. Pokiaľ sa respirátor nepoužíva, dá sa hygienicky skladovať. 

Keď používate respirátor, postupne absorbuje viac a viac častíc, takže z hygienického a zdravotného hľadiska doporučujeme respirátor meniť na konci pracovnej smeny (t.j.8 hodín)

ŠPECIFIKÁCIA:

Typ: Skladací respirátor bez filtračného ventilu

Špecifikácia balenia: 10

SKLADOVANIE RESPIRÁTOROV A MASIEK

  • Respirátor musí byť riadne skladovaný v obale a mimo kontaminovanej oblasti. 
  • Musí byť udržovaný v čistom prostredí a mimo dosah mechanického vytlačovania, vlhkosti, vysokých teplôt, slnečného žiarenia a kontaktu s korozívnymi chemikáliami, aby neprišlo k poškodeniu. 
  • Doporučujeme skladovať respirátor pri teplote od -20°C až do +30°C a relatívnej vlhkosti vzduchu 80% alebo menej.
  • Pri skladovaní treba dávať pozor, aby nedošlo k jeho deformácií.

UPOZORNENIE: 

Vždy si umyte poriadne ruky, pokiaľ si dáte dole použitý respirátor. Nedotýkajte sa respirátora behom jeho nosenia, aby ste znížili riziko kontaminácie. Presvedčte sa, že vám respirátor dobre sedí, máte ho správne nasadený. Pri nosení respirátora si nevyberajte z neho nos. Pokiaľ si chcete vyskúšať respirátor, pohodlne v ňom vydýchnete a presvedčte sa, že vám vzduch neuniká po stranách. V prípade potreby si upravte uchytenie tak, že si ho viac utiahnete. Pranie poškodí štruktúru elektrostatického filtračného materiálu a poškodí jeho filtračný výkon. Respirátor nemôže byť sterilizovaný v mikrovlnke!

Štandard: FFP2, 9051A  (rovnaké ako štandard N95 z USA), Respirátor je certifikovaný.

Účinnosť filtrácie: rýchlosť filtrácie nemastných častíc> = 95%

CE

Respirátor musí byť okamžite zlikvidovaný pokiaľ:

  • sa výrazne zvýši dýchací odpor
  • pokiaľ je viditeľne znečistený, alebo poškodený
  • pokiaľ bol znečistený cudzími telesami ako napr. krvné škvrny, alebo kvapôčky
  • pri kontakte s infikovaným, prípade podozrivým pacientom doporučujeme respirátor okamžite vymeniť.

Upozornenie: I keď nosíte masku v plnom súlade s hygienickou normou, riziko infekcie sa nedá úplne vylúčiť, pretože záleží vždy na správnej aplikácií masky a jej následnom správnom nosení vrátane dodržiavania všetkých hygienických doporučení. Prosím riaďte sa oficiálnymi pokynmi vydanými zdravotnými a hygienickými úradmi. Ďalšie pokyny k používaniu tvárových masiek v prípade Covid19 nájdete na webe Svetovej zdravotníckej organizácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: