Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

ĽAHKÝ A KVALITNÝ PLASTOVÝ OCHRANNÝ ŠTÍT, OPAKOVANE POUŽITEĽNÝ - MEDICAL

Kód: 818
Akcia Tip VÝPREDAJ GARANCIA DORUČENIA 48H
€8,99 –67 %
OCHRANNÝ ZDRAVOTNÍCKY ŠTÍT
€8,99 –67 % €2,99 / ks €3,59 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Ochranný štít na tvár proti kvapkám a rozptýleným časticiam, veľmi komfortný a navrhnutý na ľahký nosenie. Opakovane použiteľný, priehľadný, priedušný. Odolný proti prachu, chrániaci oči a tvár pomocou ochrannej čírej elastickej fólie. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrobené z prémiového materiálu:

  • Vyrobené z priehľadného recyklovateľného a vode odolného materiálu (polyetyléntereftalát), ktorý účinne izoluje sliny a chráni celú tvár pred prípadných zasiahnutím alebo postriekaním kvapôčkami, prachom, olejom a dymom atď. 
  • Ochranný plastový štít po celej dĺžke poskytuje dokonalejšie pokrytie ako typické tvárové štíty. Prehnutý a predĺžený dizajn poskytuje ochranu vrchnej, bočnej a prednej strany tváre, očí a nosa. Priezor na tvárový štít je možné ľahko vyčistiť vodou alebo dezinfekčným prostriedkom.
  • Ochranný plastový štít má penový pás a dá sa ľahko nastaviť tak, aby vyhovoval vašej hlave a tvári, dá sa pevne pripevniť a pohodlne nosiť.
  • Použitie je v rôznych situáciách ako sú laboratórne práce, vyšetrovanie pacientov alebo aj iné domáce práce.
  • Ochranný štít obsahuje antistatický povlak na zlepšenie maximálnej viditeľnosti a je ošetrený proti zahmlievaniu. Plastový ochranný štít je ideálny pre celú vašu rodinu a priateľov. 

Ochranný štít na tvár proti kvapkám a rozptýleným časticiam, veľmi komfortný a navrhnutý na ľahký nosenie. Opakovane použiteľný, priehľadný, priedušný. Odolný proti prachu, chrániaci oči a tvár pomocou ochrannej čírej elastickej fólie. 

Technické údaje:
Hrúbka 0,02 mm, rozmery 22x32cm
Veľmi ľahký, hmotnosť len 30g, kvalitné spracovanie

#SpoluToZvladneme

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: