Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

SUPER AKCIA - KVALITNÝ RESPIRÁTOR FFP2, 10 KS + 10 KS ZDARMA! 0,79 Eur ks

Kód: 827
CENOVÝ HIT DORUČENIE 24H
Značka: SAN BANG
ZADARMOZADARMO €71 –82 %
RESPIRÁTOR FFP2 BEZ FILTRA
€71 –82 % €12,90 / balenie €15,48 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.9.2022

Kvalitný prémiový ochranný respirátor v triede FFP2 a 9051A zabezpečuje dokonalú a účinnú ochranu dýchacích ciest pri vystavení časticiam prachu alebo neprchavých kvapalín, baktérií a vírusov. Investujte do svojho zdravia, investujte do kvalitnej ochrannej pomôcky. Ochranná trieda FFP2 je vhodná aj na ochranu proti novému koronavírusu Covid-19. Respirátor je plne certifikovaný.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný prémiový ochranný respirátor v triede FFP2 a 9051A zabezpečuje dokonalú a účinnú ochranu dýchacích ciest pri vystavení častiaciam prachu alebo neprchavých kvapalín, baktérií a vírusov. Ochranná trieda FFP2 je vhodná na ochranu proti novému koronavírusu Covid-19.

Táto prémiová ochranná maska ​​je vyrobená z 5 vrstvového PP netkaného materiálu vysoko kvalitnej elektrostatickej bavlny, vďaka čomu je hebká a pohodlná na tvár, priedušná pri nosení bez námahy, nespôsobuje nepríjemné pocity a hlavne výborný filtračný výkon.

Pokiaľ budete nosiť túto masku na ústach, budete chránení pred prachom, malými časticami vo vzduchu, peľom a mnohými ďalšími látkami. Maska značky SAN BANG má protiprachové prevedenie (ANTI-DUST), a je bez zápachu.

Ochranný respirátor značky SAN BANG ​​je ideálna pre ženy aj mužov, vhodná na bicykel, kempovanie, beh, cestovanie, lezenie a každodenné použitie. Chráni vás pred hmlou, oparom, pasívnym fajčením atď.

Ochranná maska je navrhnutá tak, aby maximalizovala dychový komfort a výdych pomocou systému cool flow. Maska má trojrozmernú štruktúru, vstavaný nosný mostík a mäkké elastické pásiky, pomocou ktorých dokážete masku tesne uchytiť k tvári bez zbytočných medzier. Tým, že maska lepšie prilne k tvári zabráni vniknutiu škodlivých znečisťujúcich látok do masky. Pokiaľ sa maska nepoužíva, dá sa hygienicky skladovať. 

Keď masku používate, postupne absorbuje viac a viac častíc, takže z hygienického a zdravotného hľadiska doporučujeme masku meniť na konci pracovnej smeny (t.j.8 hodín)

ŠPECIFIKÁCIA:

Typ: Skladacia maska

Špecifikácia balenia: 10KS

SKLADOVANIE TVÁROVÝCH MASIEK

  • Masky musia byť riadne skladované v ich obale a mimo kontaminovanej oblasti. 
  • Musia byť udržované v čistom prostredí a mimo dosah mechanického vytlačovania, vlhkosti, vysokých teplôt, slnečného žiarenia a kontaktu s korozívnymi chemikáliami, aby neprišlo k poškodeniu. 
  • Doporučujeme skladovať masku pri teplote od -20°C až do +30°C a relatívnej vlhkosti vzduchu 80% alebo menej.
  • Pri skladovaní treba dávať pozor, aby nedošlo k deformáciám masky.

UPOZORNENIE: 

Vždy si umyte poriadne ruky, pokiaľ si dáte dole použitú masku. Nedotýkajte sa masky behom jej nosenia, aby ste znížili riziko kontaminácie. Presvedčte sa, že vám maska dobre sedí, máte ju správne nasadenú a pohodlnú na nose. Pri nosení masky si nevyberajte nos z masky. Pokiaľ si chcete vyskúšať masku, pohodlne vydýchnete v maske a presvedčte sa, že vám vzduch neuniká po stranách. V prípade potreby si upravte uchytenie tak, že si masku viac utiahnete. Pranie masky poškodí štruktúru elektrostatického filtračného materiálu a poškodí jeho filtračný výkon. Maska nemôže byť sterilizovaná mikrovlnke!

Štandard: FFP2, 9051A  (rovnaké ako štandard N95 z USA), Respirátor je certifikovaný.

Účinnosť filtrácie: rýchlosť filtrácie nemastných častíc> = 95%

CE

Maska musí byť okamžite zlikvidovaná pokiaľ:

  • sa výrazne zvýši dýchací odpor masky
  • pokiaľ je maska viditeľne znečistená, alebo poškodená
  • pokiaľ bola znečistená cudzími telesami ako napr. krvné škvrny, alebo kvapôčky
  • pri kontakte s infikovaným, prípade podozrivým pacientom doporučujeme masku okamžite vymeniť.

Upozornenie: I keď nosíte masku v plnom súlade s hygienickou normou, riziko infekcie sa nedá úplne vylúčiť, pretože záleží vždy na správnej aplikácií masky a jej následnom správnom nosení vrátane dodržiavania všetkých hygienických doporučení. Prosím riaďte sa oficiálnymi pokynmi vydanými zdravotnými a hygienickými úradmi. Ďalšie pokyny k používaniu tvárových masiek v prípade Covid19 nájdete na webe Svetovej zdravotníckej organizácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: