Absolútna NOVINKA!!! Gravitačná ručná elektrostimulačná rukavica DIAMOND FINGER na tvár a telo s prenosným elektrostimulátorom DIAMOND FINGER s certifikáciou GDF (Gravitational Diamond Finger CE)

Kód: A0194
Novinka CENOVÝ HIT Modul množstevní slevy
€332,50 / ks €399 vrátane DPH €332,50 / 1 ks
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.6.2024
Možnosti doručenia

NOVÁ REVOLUČNÁ RUKAVICA na prenosnú elektrostimuláciu tváre a tela GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNE zariadenie s využitím infračervenej technológie, s ktorým je možné tranformovať prsty na skutočné a efektívne transdermálne podanie MEZOTERAPIE!

Detailné informácie

Podrobný popis

GRAVITATIONAL DIAMOND FINGER - RÝCHLE, JEDNODUCHÉ, BEZBOLESTNÉ!

Prečo nevyužiť technológie pre ešte presnejšie zacielenie a dosiahnutie lepších výsledkov. Nezáleží na tom, kto má rád klasiku a pri vykonávaní ošetrení používa ruky, alebo radšej použije strojové ošetrenia. Od dnes vieme spojiť jemnosť a presnosť našich prstov s revolučnou technológiou GDF. (Gravitatianal Diamond Finger).

Čo dosiahneme vďaka revolučným GDF rukaviciam? Vďaka úplne novej prenosnej elektrostimulačnej rukavici s technológiou GDF vieme kombinovať výhody manuálnych techník s výhodami transdermálnej mezoterapie pri ošetrení tváre a tela. 

Nová rukavica na prenosnú elektrostimuláciu tváre a tela GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNE zariadenie s využitím infračervenej technológie, s ktorým je možné tranformovať prsty na skutočné a efektívne transdermálne podanie mezoterapie.

Gravitational Diamond Finger rukavice je prenosný elektrostimulátor a umožňuje tri voľby liečby - a to výberom typu transdermálneho podania aktívnych látok, ktoré majú byť vykonané:

  • INFRAČERVENÝ REŽIM (C°): jedná sa o nosné lúče schopné hlboko preniknúť a vytvárať teplo, čím stimulujú novú syntézu kolagénu a elastínu
  • ELEKTROSTIMULÁCIA (režim BIO): použitím bipolárnych elektrických impulzov sa vyvolá svalová kontrakcia, ktorá stimuluje venózny a lymfatický návrat, čo vedie k reoxygenácií tkaniva a povrchovej aj hlbokej lymfodrenáži
  • KOMBINOVANÝ REŽIM: Infračervený a elektrostimulácia súčasne

Náprstky, keď sú aktivované, uvoľňujú elektromagnetické vlny, ktoré trením podkožných buniek vytvárajú teplo. Tento tepelný vstup aktivuje procesy regenerácie pokožky: dve štruktúrne dermálne vlákna (kolagén a elastín) sa znova zarovnajú a prerozdelia s okamžitým sťahujúcim účinkom a to NIE LEN:

  • kombináciou špecifických funkčných látok zvolených podľa typu nedokonalosti, ktorá sa má liečiť, generované elektromagnetické polia umožňujú ich prenos do hlbších vrstiev dermis.
  • je možné vykonať špecifickú manuálnu techniku (masáž), aby priniesla výhody navodené zvoleným manévrom, čo pri klasickej rádiofrekvencií/ elektrostimulácií nie je možné!

Zvláštnosť nového GDF spočíva v tom, že je možné kombinovať výhody manuálnych techník s elektrostimulačnými a infračervenými, pre kompletné ošetrenie tváre a tela: BIOREVITALIZAČNÉ OŠETRENIE (Derma-Bio Koktejl), lifting (Derma-Lifting), rozjasňujúce (Derma-whitening), lipolitické (Derma-Lipo), tonizujúce (Derma-Firming), odvodňujúce a proti celulitíde (Derma-Celu).

Ak sa chcete dozvedieť viac o transdermálnom podávaní pomocou elektroporačnej techniky, prečítajte si náš článok na blogu TU

OBSAH BALENIA: 1X GDF gravitačný diamantový prst, 1x nabíjací kábel, bezpečnostné šnúrky na náprstky, 1x návod na použitie v Slovenčine, Certifikát zhody CE.

OBLASTI POUŽITIA: Tvár a telo

INDIKÁCIE: Lokalizovaná adipozita a celulitída, strata tonusu na tvári a tele, povrchové vrásky, strata tonusu, škvrny

PROTOKOL POUŽITIA: Iba pre profesionálne použitie!

PRENOSNÉ A SKLADNÉ!

Gravitačná ručná elektrostimulačná rukavica na tvár a telo 7

Spoločnosť Zöllner Medical International je výhradným distribútorom GDF rukavíc pre Česko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na našej infolinke 0911 373743 alebo na info@zollnermedical.com

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: