Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

Absolútna NOVINKA!!! Gravitačná ručná elektrostimulačná rukavica DIAMOND FINGER na tvár a telo s prenosným elektrostimulátorom DIAMOND FINGER s certifikáciou GDF (Gravitational Diamond Finger CE)

Kód: 1764
Novinka CENOVÝ HIT
€299 / ks €358,80 vrátane DPH €299 / 1 ks
Iba pre prihlásených

NOVÁ REVOLUČNÁ RUKAVICA na prenosnú elektrostimuláciu tváre a tela GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNE zariadenie s využitím infračervenej technológie, s ktorým je možné tranformovať prsty na skutočné a efektívne transdermálne podanie MEZOTERAPIE!

Detailné informácie

Podrobný popis

GRAVITATIONAL DIAMOND FINGER - RÝCHLE, JEDNODUCHÉ, BEZBOLESTNÉ!

Prečo nevyužiť technológie pre ešte presnejšie zacielenie a dosiahnutie lepších výsledkov. Nezáleží na tom, kto má rád klasiku a pri vykonávaní ošetrení používa ruky, alebo radšej použije strojové ošetrenia. Od dnes vieme spojiť jemnosť a presnosť našich prstov s revolučnou technológiou GDF. (Gravitatianal Diamond Finger).

Čo dosiahneme vďaka revolučným GDF rukaviciam? Vďaka úplne novej prenosnej elektrostimulačnej rukavici s technológiou GDF vieme kombinovať výhody manuálnych techník s výhodami transdermálnej mezoterapie pri ošetrení tváre a tela. 

Nová rukavica na prenosnú elektrostimuláciu tváre a tela GDF (Gravitational Diamond Finger) JE PROFESIONÁLNE zariadenie s využitím infračervenej technológie, s ktorým je možné tranformovať prsty na skutočné a efektívne transdermálne podanie mezoterapie.

Gravitational Diamond Finger rukavice je prenosný elektrostimulátor a umožňuje tri voľby liečby - a to výberom typu transdermálneho podania aktívnych látok, ktoré majú byť vykonané:

  • INFRAČERVENÝ REŽIM (C°): jedná sa o nosné lúče schopné hlboko preniknúť a vytvárať teplo, čím stimulujú novú syntézu kolagénu a elastínu
  • ELEKTROSTIMULÁCIA (režim BIO): použitím bipolárnych elektrických impulzov sa vyvolá svalová kontrakcia, ktorá stimuluje venózny a lymfatický návrat, čo vedie k reoxygenácií tkaniva a povrchovej aj hlbokej lymfodrenáži
  • KOMBINOVANÝ REŽIM: Infračervený a elektrostimulácia súčasne

Náprstky, keď sú aktivované, uvoľňujú elektromagnetické vlny, ktoré trením podkožných buniek vytvárajú teplo. Tento tepelný vstup aktivuje procesy regenerácie pokožky: dve štruktúrne dermálne vlákna (kolagén a elastín) sa znova zarovnajú a prerozdelia s okamžitým sťahujúcim účinkom a to NIE LEN:

  • kombináciou špecifických funkčných látok zvolených podľa typu nedokonalosti, ktorá sa má liečiť, generované elektromagnetické polia umožňujú ich prenos do hlbších vrstiev dermis.
  • je možné vykonať špecifickú manuálnu techniku (masáž), aby priniesla výhody navodené zvoleným manévrom, čo pri klasickej rádiofrekvencií/ elektrostimulácií nie je možné!

Zvláštnosť nového GDF spočíva v tom, že je možné kombinovať výhody manuálnych techník s elektrostimulačnými a infračervenými, pre kompletné ošetrenie tváre a tela: BIOREVITALIZAČNÉ OŠETRENIE (Derma-Bio Koktejl), lifting (Derma-Lifting), rozjasňujúce (Derma-whitening), lipolitické (Derma-Lipo), tonizujúce (Derma-Firming), odvodňujúce a proti celulitíde (Derma-Celu).

Ak sa chcete dozvedieť viac o transdermálnom podávaní pomocou elektroporačnej techniky, prečítajte si náš článok na blogu TU

OBSAH BALENIA: 1X GDF gravitačný diamantový prst, 1x nabíjací kábel, bezpečnostné šnúrky na náprstky, 1x návod na použitie v Slovenčine, Certifikát zhody CE.

OBLASTI POUŽITIA: Tvár a telo

INDIKÁCIE: Lokalizovaná adipozita a celulitída, strata tonusu na tvári a tele, povrchové vrásky, strata tonusu, škvrny

PROTOKOL POUŽITIA: Iba pre profesionálne použitie!

PRENOSNÉ A SKLADNÉ!

Gravitačná ručná elektrostimulačná rukavica na tvár a telo 7

Spoločnosť Zöllner Medical International je výhradným distribútorom GDF rukavíc pre Česko, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte na našej infolinke 0911 373743 alebo na info@zollnermedical.com

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie