Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

RESTYLANE SUBQ LIDO (1x2ml)

Kód: 239
Značka: RESTYLANE
€350 –53 %
SUBQ
€350 –53 % €165 / ks €181,50 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Restylane SubQ Lido je dermálna výplň, ktorá je špeciálne navrhnutá na zvýraznenie kontúr tváre pri zachovaní alebo vytváraní strateného objemu. Vlastnosti vytvárania objemu môžu prispieť k liftingovému efektu. Restylane SubQ Lido môže byť tiež použitý na zvýraznenie kontúr a obrysov tváre, čeľustí, brady a oblastí líc. Restylane SubQ Lido sa aplikuje do hlbších vrstiev kože. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane SubQ Lido je dermálna výplň, ktorá je špeciálne navrhnutá na zvýraznenie kontúr tváre pri zachovaní alebo vytváraní strateného objemu. Vlastnosti vytvárania objemu môžu prispieť k liftingovému efektu. Restylane SubQ Lido môže byť tiež použitý na zvýraznenie kontúr a obrysov tváre, čeľustí, brady  a oblastí líc. Restylane SubQ Lido sa aplikuje do hlbších vrstiev kože. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1x2 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane SubQ Lido:

  • Zvýraznenie kontúr a obrysov tváre
  • Vytvorenie objemu
  • Liftingový efekt

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 12 mesiacov a viac v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Pokiaľ hľadáte Mercedes medzi dermálnymi výplňami a chcete staviť na istotu, vsaďte na produktovú radu značky Restylane, ktorá zahŕňa jednu z najširších ponúk kvalitných výplní a revitalizátorov na trhu. Produktová rada Restylane ponúka nielen širokú škálu produktov na korekciu rôznych oblastí, ale obsahuje aj Lidokaín. Anestetikum pre rýchlu a bezbolestnú aplikáciu. Restylane má riešenie na každú požadovanú korekciu. Či sa jedná iba o revitalizáciu pokožky, alebo treba navrátiť aj stratený objem. Stavte na istotu, stavte na Restylane!

Dermálne výplne Restylane sú celosvetovo vyhľadávané dermálne výplne nielen pre ich jedinečnú kvalitu ale aj optimálnym pomer kvality a ceny. 

Zakúpením originálnych dermálnych výplní značky Restylane od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovať nielen dobrú cenu na slovenskom alebo českom trhu, ale aj kvalitný zákaznícky servis ako napr. rýchle doručenie do 24 hodín, vernostný program, školenia, workshopy a tovar samozrejme vždy skladom. 

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distribútor dermálnych výplní, nití a hygieny pre CZ/SK/AT/HU/SLO/HR trh.

Viac informácií na www.DermalneVyplne.sk

Restylane