Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 133811.

RESTYLANE SUBQ LIDO (1x2ml)

Kód: 239
€350 –53 %
SUBQ
€350 –53 % €165 / ks €181,50 vrátane DPH
Na objednávku (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
2.11.2020

Restylane SubQ Lido je dermálna výplň, ktorá je špeciálne navrhnutá na zvýraznenie kontúr tváre pri zachovaní alebo vytváraní strateného objemu. Vlastnosti vytvárania objemu môžu prispieť k liftingovému efektu. Restylane SubQ Lido môže byť tiež použitý na zvýraznenie kontúr a obrysov tváre, čeľustí, brady a oblastí líc. Restylane SubQ Lido sa aplikuje do hlbších vrstiev kože. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Restylane SubQ Lido je dermálna výplň, ktorá je špeciálne navrhnutá na zvýraznenie kontúr tváre pri zachovaní alebo vytváraní strateného objemu. Vlastnosti vytvárania objemu môžu prispieť k liftingovému efektu. Restylane SubQ Lido môže byť tiež použitý na zvýraznenie kontúr a obrysov tváre, čeľustí, brady  a oblastí líc. Restylane SubQ Lido sa aplikuje do hlbších vrstiev kože. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum, ktoré zvyšuje pohodlie pri bezbolestnej aplikácií.

Zakúpte si aj ďalšie produkty z radu Restylane online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 1x2 ml injekčná striekačka

Výhody dermálej výplne Restylane SubQ Lido:

  • Zvýraznenie kontúr a obrysov tváre
  • Vytvorenie objemu
  • Liftingový efekt

Ako dlho trvá výsledok?

Výsledky sú okamžité od prvej aplikácií. Vo všeobecnosti výsledky môžu trvať 12 mesiacov a viac v závislosti od jednotlivých faktorov, ako je typ kože, vek, životný štýl a technika aplikácie, ktorú používa odborný lekár.

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Restylane