Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

SISTHAEMA HEVO+T 2ML, Unikátna Bio-regeneračný intradermálny gél, SKUTOČNÉ OMLADENIE, lifting a hydratácia

Kód: 1680
DORUČENIE 24H NOVÉ a ešte LEPŠIE CENY
€125 –37 %
SISTHAEMA HEVO+T, 2ML│Zöllner Medical│DermalniVyplne
€125 –37 % €79 / bal. €86,90 vrátane DPH €39,50 / 1 ml
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.6.2022

SISTHAEMA HEVO T - Dnes vstupujete do novej éry - Éry regenerácie pokožky - Sisthemická dermálna regenerácia. Okamžité pôsobenie a dlhotrvajúce výsledky! SISTHAEMA HEVO T prináša efekt okamžitého omladenia a bioregenerácie, ktorý nielenže trvá týždne po ošetrení, ale časom sa stáva silnejším. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SISTHAEMA HEVO T prináša efekt okamžitého omladenia a bioregenerácie, ktorý nielenže trvá týždne po ošetrení, ale časom sa stáva silnejším. 

SISTHAEMA HEVO T je prelomový a patentovaný hydrogél na intradermálnU aplikáciu, obsahujúci kombináciu kyseliny hyalurónovej a trehalózy s preukázaným dlhším retenčným časom tkaniva v porovnaní s inými formuláciami obsahujúcimi lineárnu kyselinu hyalurónovú. Poskytuje bioregeneračný efekt, dodáva objem a hĺbkovo hydratuje pokožku.

Prirodzený liftingový efekt

Keď prebehne proces sisthemickej dermálnej regenerácie, pokožka sa začne sama regenerovať, produkovať nové kolagénové vlákna typu III, čo vedie k prirodzenému liftingu tkanív spôsobom, ktorý zvýrazní črty vašej tváre. Výsledok? Tvoja mladšia verzia.

Objem a hĺbková hydratácia

Zložky s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou dodávajú tkanivám objem a hlboko ich zvlhčujú. Jedinečná kombinácia zložiek SISTHAEMA HEVO T má schoponosť pritiahnuť oveľa viac vody v porovnaní s inými produktmi obsahujúcimi lineárnu kyselinu hyalurónovú, čím umožňuje pokožke hĺbkovú hydratáciu.

DVE TECHNIKY OŠETRENIA!

Čo je technika TENSE?

Táto technika bola vyvinutá prostredníctvom spolupráce medzi etablovými univerzitami a kvalifikovanými medzinárodnými lídrami. Bol vytvorený na zintenzívnenie vlastností SISTHAEMA HEVO T, zvýšenie účinnosti produktu, ako aj jeho liftingové a regeneračné vlastnosti.

Môže sa podať aj SISTHAEMA 5-bodová technika je vpichnúť ihlu kolmo do hlbokých vrstiev dermis a zanechať depozity 0,1 - 0,3 ml na bod. Body by mali byť umiestnené na 5 miestach na oboch stranách tváre.

  • 1 bod - 2 cm nadol od vonkajšieho uhla trhliny očného viečka v línii spájajúcej mandibulárny uhol
  • 2 bod - 1 cm bočne od krídla nosa
  • 3 bod - 1 cm v priamej línii od ušnej chrupavky
  • 4 bod - 2 cm nadol a 1 cm mediálne od línie vedenej od vonkajšieho uhla pier nadol
  • 5 bod - 1,5 cm mediálne a nahor od uhla čeľuste

Technológia selektívneho spektra

Vo formulácii SISTHAEMA HEVO T - technológia sa používa selektívne spektrum ( selective spectrum technology, SST), čo je pokročilý výrobný postup, ktorý indikuje zložky s rôznou molekulovou hmotnosťou a rôznym priestorovým usporiadaním a následne vyberie tie, ktoré najefektívnejšie dosiahnu cieľ (bioregenerácie) a maximalizuje efektivitu konečného produktu.

Tenšia ihla, menej bolesti

Ihla je väčšinou zodpovedná za bolesť počas injekcie. Na prípravu SISTHAEMA HEVO T sú spojené dve 30G ihly, jedna z najtenších na trhu.

Ako často by sa mali vykonávať ošetrenia?

Pre postupné dosahovanie stále lepších výsledkov a aktiváciu efektu "Sisthemickej dermálnej regenerácie" v závislosti od stavu pokožky a stupňa fotostarnutia a chronologického starnutia by sa mal realizovať úplný protokol s 3 sedeniami, medzi ktorými by malo byť povolených 15 dní a potom by sa mali opakované sedenia vykonávať každých 30 dní počas 3 mesiacov. Aplikačný protokol sa odporúča opakovať raz ročne. Tento cyklus je flexibilný. Váš lekár pre Vás vypracuje najlepší protokol. Často sa plánuje 4-5 sedení ročne.

Jedinečné zloženie = najlepšie hydratačné účinky

2ml injekčná striekačka obsahuje 50mg kyseliny hyalurónovej a 20mg trehalózy

  1. Najčistejšia kyselina hyalurónová a menej vedľajších účinkov - SISTHAEMA HEVO T obsahuje najčistejšiu formu kyseliny hyalurónovej s najnižšou koncentráciou endotoxínov, vďaka čomu je riziko nežiadúcich účinkov spôsobené úživanie prípravku takmer nulové.
  2. Mladý kolagén - Zvyčajne prípravky s kyselinou hyalurónovou stimulujujú predovšetkým tvorbu fibrotického kolagénu (typ I). SISTHAEMA HEVO T  má schopnosť stimulovať tvorbu predovšetkým retikulovaného kolagénu (typ III), často označovaného aj ako "mladý kolagén", keďže sa najviac vyskytuje v mladšej pokožke.
  3. Trehalóza - Prečo sú účinky používania SISTHAEMA HEVO T také výnimočné? Prípravok okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje aj TREHALOSIS - disacharid, ktorý má schopnosť chrániť kyselinu hyalurónovú pred prirodzenými degradačnými procesmi, vďaka čomu je kyselina hyalurónová schopná zostať v pokožke a vydržať dlhšie ako iné nezosieťované injekčné prípravky na báze kyseliny hyalurónovej. Trehalóza má tiež pôsobivú schopnosť viazať vodu, čím udržuje pokožku napnutú a hydratovanú dlhšie.

Vlastnosti

  • Dve rôzne molekulové hmotnosti -  SISTHAEMA HEVO T obsahuje zložky s dvomi molekulovými hmotnosťami. Väčšinou ide o zložky s vysokou molekulovou hmotnosťou - dodávajú tkanivám objem, stimulujú tvorbu kolagénu typu III a priťahujú vodu s hydratačným účinkom. Nízkomolekulárne zložky robia gél mäkkým, takže môžete dosiahnuť prirodzenejšie výsledky a samotný postup podávania je oveľa jednoduchší.
  • Fragmentácia HA - V procese výroby dochádza k fragmentácii kyseliny hyalurónovej - a takto vytvorené fragmenty presne ovplyvňujú špecifické receptory v koži (CD 44), stimulujú tvorbu správneho typu kolagénu, teda kolagénu typu III (mladý kolagén).

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky SISTHAEMA HEVO T pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie