Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

ŠKOLENIE PRVÁ POMOC

Kód: 1746
Tip
€29 / ŠKOLENIE €34,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.9.2022

Školenie Prvá pomoc je jedno z najdôležitejších školení, ktoré by sme mali mať určite zvládnuté. Na jednej strane môžeme s tým niekomu zachrániť život a na druhej strane je to aj povinnosť z BOZP. Takže pokiaľ si myslíte, že v prvej pomoci máte určité medzery, jednoznačne by sme doporučovali refresh tohto školenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Školenie Prvá pomoc je jedno z najdôležitejších školení, ktoré by sme mali mať určite zvládnuté. Na jednej strane môžeme s tým niekomu zachrániť život a na druhej strane je to aj povinnosť z BOZP. Takže pokiaľ si myslíte, že v prvej pomoci máte určité medzery, jednoznačne by sme doporučovali refresh tohto školenia. Inak školenie by malo byť opakované podľa zákona každé dva roky a vedená v každej firme evidencia. Máte takú? Máte pravidelné preškolenia?

Školiteľ: Akreditovaný lektor s dlhoročnou praxou, cena školenia je uvedená za 1 osobu. 

Lokalita školenia: Školíme celé Slovensko. Rešpektujeme nariadenia pri Covid semafore. Zavolajte nám a opýtajte sa na možnosti školenia vo vašom meste. 

Cena školenia: 29 eur/osoba

Celkový potrebný počet účastníkov: 3-4 (v prípade menšieho počtu nás prosím kontaktujte na doleuvedené tel. čísla.

Registrácia: info@zollnermedical.com, 0910 38 28 58, 0911 37 37 43 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: