Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 911 373743!

STYLAGE XL Lidokaín 2x1ml

Kód: STY0710
CENOVÝ HIT DORUČENIE 48H
Značka: STYLAGE
€145 / bal. €159,50 vrátane DPH
Iba pre prihlásených

Stylage® XL Lidokaín je injekčný volumizér kyseliny hyalurónovej špeciálne navrhnutý na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® XL Lidokaín harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním lícnych oblastí, lícnych kostí, brady a čeľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stylage® XL Lidokaín je injekčný volumizér kyseliny hyalurónovej špeciálne navrhnutý na obnovenie objemu tváre, ktorý sa časom stratil. Obnovením objemu tváre poskytuje Stylage® XL Lidocaine harmonickejšiu rovnováhu tvárových vlastností rekonštruovaním líca, lícnych kostí, brady a čeľustí pre plnší, jemnejší a mladistvý vzhľad.

Stylage® XL lidokaín môže tiež pomôcť pri liečbe ochabnutia pokožky. Používajte Stylage® XL lidokaín pre podkožnú aplikáciu alebo v hlbokej derme. Obsahuje lidokaín, silné anestetikum pre pohodlnejšiu a bezbolestnú aplikáciu.

Viac produktov z rady Stylage® nájdete online tu:

Balenie pozostáva z:

  • 2 x 1ml injekčná striekačka
  • 2  x 23G a 2x27G ihly
  • 26 mg/g zosieťovaná kyselina Hyalurónová
  • 0,3% Lidokaín

Výhody Stylage® špeciálne pery:

  • Obnoví stratený objem tváre
  • Zrekonštruuje črty tváre
  • Ošetrenie mierneho až silného ochabnutia pokožky

Ako dlho vydrží výsledok?

Vo všeobecnosti môžu výsledky trvať až 12 mesiacov. Trvanie závisí od individuálneho životného štýlu, veku a typu pleti.


PÔVOD TOHTO VÝROBKU JE VÝHRADNE Z EURÓPSKEJ ÚNIE (EU) 

EU

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: