Predaj iba pre odborných lekárov, estetické centrá alebo kozmetické salóny! Viac info na našej infolinke +421 903 483737!

Botophase 5x2ML- Alternatíva k Botulotoxínu pre kozmetické centrá - Viditeľné výsledky, postavený na peptidoch

Kód: 1503
Novinka
Značka: MESOTECH
€175 / bal. €210 vrátane DPH €17,50 / 1 ml
Iba pre prihlásených

REÁLNA ALTERNATÍVA K BOTULOTOXÍNU PRE KOZMETICKÉ CENTRÁ! Botophase má podobný účinok ako botulotoxín (bez akýchkoľvek vedľajších účinkov), čo je relaxácia tvárových svalov a fibroblastov popri plniacich, antioxidačných a výživných účinkoch, ktoré poskytujú ďalšie zložky tohto unikátneho materiálu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Botophase je unikátne reštrukturalizačné a spevňujúce ošetrenie tváre určené na pôsobenie z hlbokých vrstiev pokožky, aby sa obnovil jej dobrý vzhľad.
Unikátna kombinácia mimetických peptidov, ako sú:  ArgirelínSNAP-8 a Leuphasyl  a ďalšie zložky, ako je  kyselina Hyalurónová a Retinol, má špecifický účinok na vyhladenie jemných línií a tiež pomáha pokožke dosiahnuť hladšiu, lepšiu a pružnejší vzhľad pokožky.

Vzorec obsahuje účinné látky s testovanou účinnosťou, pričom všetky pôsobia spoločne pri hlavných príčinách prvých príznakov starnutia. Botophase má podobný účinok ako botulotoxín (bez akýchkoľvek vedľajších účinkov), čo je relaxácia tvárových svalov a fibroblastov popri plniacich, antioxidačných a výživných účinkoch, ktoré poskytujú ďalšie zložky.

graphic-botophase

Zloženie
Regulácia svalového tonusu, inhibícia neurónu pôsobiaceho na nerv, je kľúčovým faktorom na dosiahnutie vyhladzovacieho účinku pokožky: Svaly sa stiahnu akonáhle dostanú neurotransmiter transportovaný vo vnútri vezikuly. Proteínový komplex SNARE (SNAP receptor) je nevyhnutný pre uvoľnenie neurotransmiteru počas synapsie. Tento komplex sa skladá z 3 štruktúr: VAMP, Syntaxin a SNAP 25. Spojenie vezikuly a komplexu je potrebné na to, aby sa zlúčil s neurónovou membránou a potom sa uvoľnil neurotransmiter acetylcholín.

Inhibícia komplexu SNARE spôsobuje svalové uvoľnenie, ale tentokrát mimetické peptidy iba ľahko destabilizujú komplex pôsobiaci na proteín SNAP 25, namiesto toho nezvratným spôsobom, ako ho botulín ničí. Týmto spôsobom nemôžu synaptické vezikuly účinne zakotviť a uvoľniť acetylcholín, čo umožňuje určitÚ neurotransmisiu pri uvoľnení svalov. Vďaka tomu sa svalová kontrakcia vyhladí a zabráni sa vzniku vrások.

  • Aktívne látky: penta, esa, oktapeptid, avena sativa, HA
  • Indikácie:  proti starnutiu
  • Výsledky:  podobné pôsobeniu botulínu
  • Účinné zložky: multi-peptidy

Indikácie
Prípravok proti starnutiu určený na intenzívne oživenie a hydratáciu unavenej alebo uvoľnenej pokožky, ošetrenie vrások a prekrvenie zrelej alebo ochabnutej pokožky.

  • Zdvihnutie (lifting)
  • Ľahkosť (tvár, prsia, nohy)
  • Prepadnutá pokožka
  • Záhyby krku
  • Vrásky
  • Hydratácia pokožky

Vedľajšie účinky / kontraindikácie
Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia

Balenie
box obsahuje 5 ampuliek s objemom 2,0 ml

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNII (EU)

EU

BOTOPHASE JE KLASIFIKOVANÝ AKO KOZMETICKÝ PRODUKT, URČENÝ PRE KOZMETICKÉ CENTRÁ. 

Pre zaškolenie nás prosím kontaktujte na našej infolinke 0911 373743

Iba pre kozmetických profesionálov!

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným dovozcom a predajcom pre Slovensko, Česko, Maďarsko. 

Uvedené informácie sú určené výhradne pre profesionálov.

Zdroj: mesotech.it

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: