Venome DMAE 10x10 ml - Pre vyhladenie vrások, lifting a zlepšenie stavu pleti

Kód: A0406
Modul množstevní slevy
Značka: VENOME
€120 –43 %
Venome DMAE│Zöllner Medical│DermalneVyplne.sk
€120 –43 % €69 / Ampulka €82,80 vrátane DPH
Iba pre prihlásených
Možnosti doručenia

DMAE alebo dimetylaminoetanol je prirodzene sa vyskytujúca sa organická chemická zlúčenina, používajúca sa pre svoj silný liftingový účinok. V tele funguje ako prekurzor syntézy acetylcholínu, ktorý patrí do skupiny neurotransmiterov zodpovedných za prenos stimulu do nervových zakončení a svalov, čo nakoniec vedie k ich kontrakcii. 

Zvýšené svalové napätie vytvára špecifickú podpornú vrstvu pre ochabnutú pokožku, čo spôsobuje efekt vypnutia a vyhladenia jemných vrások. Zložka DMAE stimuluje prácu fibroblastov, zvyšuje množstvo produkovaných proteinových vlákien, čo zlepšuje stav pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Venome DMAE 10x10 ml

Komponenty mezoterapie značky Venome sú radom 8 sterilných produktov uzavretých v 10 ml injekčných liekovkách.

Vysoká koncentrácia účinných látok umožňuje ich zmiešanie vo vhodných pomeroch, čím sa získa jedinečný mezokokail a individuálny liečebný protokol prispôsobený náročným potrebám každého individuálneho pacienta. Všetky komponenty Venome je možné použiť ako ďalší posilňovač na zvýšenie účinku ampuliek v rade Meso. V prípade záujmu radi vysvetlíme na našej infolinke 0911 373743.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

V rade Venome Components nájdete komponenty, ktoré keď sa používajú samostatne alebo v kombinácii, úplne vyriešia alebo obmedzia problémy, ako napríklad:

 • Štíhlosť
 • Jemné a vypadávajúce vlasy
 • Vrásky
 • Celulitída
 • Odfarbenie a hyperpigmentácia
 • Tukové tkanivo
 • Strie
 • Jazvy
 • Seborrhea
 • Suchá a bledá pokožka
 • Nedostatok hydratácie a lesku

ZLOŽENIE A PôSOBENIE:

DMAE alebo dimetylaminoetanol je organická chemická zlúčenina, ktorá v tele funguje ako prekurzor syntézy acetylcholínu, ktorý patrí do skupiny neurotransmiterov zodpovedných za prenos stimulu do nervových zakončení a svalov, čo nakoniec vedie k ich kontrakcii.

Zvýšené svalové napätie vytvára lešenie a špecifickú podpornú vrstvu pre ochabnutú pokožku, čo spôsobuje efekt vypnutia pokožky a vyhladenia jemných vrások.

Zložka DMAE stimuluje prácu fibroblastov, zvyšuje množstvo produkovaných proteinových vlákien, čo zlepšuje stav pokožky.

INDIKÁCIE:

 • Laxnosť pokožky
 • Slabá hustota pokožky
 • Viditeľné vrásky a záhyby pokožky

Prípravky sú určené pre profesionálov.

CELÚ ZNAČKU VENOM NÁJDETE TU:

PRODUKT JE VYROBENÝ V EURÓPSKEJ ÚNIÍ (EU)

EU


Zöllner Medical International je výhradným distribútorom značky Venome pre CZ a SK trh. V prípade záujmu o ďalšie informácie, prosím kontaktujte nás na našej infolinke 0911 373743, alebo info@zollnermedical.com.

Máte záujem o školenie? Potom Zöllner Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentáciu, webovú prezentáciu, roll-upy, banery a polepy okien a hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

big794

Ocenenie LNE Innovation 2020!

Sme radi, že vám prinášame na slovenský a český trh asi najrýchlejšie rastúcu značku v Európe v estetike! Kto je ale Venome? Je to európska značka, ktorá za posledné roky zaznamenala významný rozmach do viacerých krajín EU. V súčasnosti sa jedná o značku, ktorá v estetike poskytuje "riešenie na každý problém". Značka obsahuje 5 produktových línií a naozaj zahŕňa produkty, ktoré by nemali chýbať na žiadnej estetickej klinike, alebo kozmetickom centre.

"Venom vám ponúkne v exkluzívnej kvalite všetko, čo potrebujete."

1. VENOME FILLER - INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA #TOUCH

Výplňový materiál značky Venome Filler sú založené na inovatívnej technológií TOUCH, ktorá sa vyznačuje použitím stabilizovanej kyseliny hyalurónovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a malými odchýľkami medzi veľkosťami pri výrobe a správne pripraveného fyziologického tlmivého roztoku, ktorý hydratuje vzorec vytvorením trojrozmernej siete kyseliny.

2. VENOME MESO

 • Rad mezokoktejlov bohatých na účinné látky, ktoré vám pomôžu v boji s akýmkoľvek kožným problémom? To znie ako Venome Meso!

3. VENOME SKIN ANTIDOTE 

 • Existujú 3 unikátne ampulky obsahujúce sérum na vonkajšie použitie. GLOW, LIFT a HYDRATION. Sú perfektné na starostlivosť o pokožku po ošetrení, ako aj na každodennú domácu starostlivosť. Skin Antidote GLOW získala ocenenie LNE Innovation 2020!

4. VENOME PEEL

 • V tejto sérií nájdete všetko, čo potrebujete na vykonanie peelingu vo vašej ambulancii, klinike, centre, atď. Okrem toho tu nájdete produkty na odlíčenie a prípravu pokožky pred ošetrením.

5. VENOME COSMECEUTICALS

 • Sérum s vitamínom C a hydratačný krém sú ideálne na pozákrokovú (pooperačnú) terapiu. Produkty značky Venome Peel sú komplexným a inovanívnym prístupom k peelingovým ošetreniam, ktoré sú založené na surovinách najvyššej kvality.

V prípade záujmu o školenie, alebo workshop nás prosím kontaktujte na našej infolinke.

Spoločnosť Zöllner Medical je výhradným distribútorom uvedenej značky pre Českú a Slovenskú republiku. Viac informácií na info@zollnermedical.com alebo na našej infolinke +421 911 373743.